Vücut Kremleri Victoria's Secret=Eyüp Sabri Tuncer Parfume Jewels Set

Vücut kremleri, losyonlar
Cherry Pie
Silk Touch
Sprin Rain
Hot kisses
Hatıralar kolanyası
Birde adını hatırlayamadığım oda parfümü sipariş ettim.. Toplam 37,59TL tuttu:KK37:

Ürünler bir gelsin hemen size yazıcam..

bende arkadasimla beraber dun siparis verdim 3 tane o 5 tane ben siparis verdim =) hot kises cuttie pie silver rain potion of love, passionate love swiss chocolate pommegranet ve blackberry siparis ettik =) gelince yazarim nasil olduklarini =) ama aklim çok cherry pie da kaldi :Sneyse artik bi daha ki sefere :KK66:

Cherry Pie
Silk Touch
Sprin Rain
Hot kisses
Hatıralar kolanyası
Birde adını hatırlayamadığım oda parfümü sipariş ettim.. Toplam 37,59TL tuttu:KK37:

Ürünler bir gelsin hemen size yazıcam..

Silky Touch ve Hot Kisses'e bayılacaksın.. Hatıralar Kolonyasını da babama hediye olarak almıştım ben, çocukluğuma döndüm dedi.. Çok beğendi, senin de beğeneceğini umuyorum :KK34:

bende arkadasimla beraber dun siparis verdim 3 tane o 5 tane ben siparis verdim =) hot kises cuttie pie silver rain potion of love, passionate love swiss chocolate pommegranet ve blackberry siparis ettik =) gelince yazarim nasil olduklarini =) ama aklim çok cherry pie da kaldi :Sneyse artik bi daha ki sefere :KK66:

Hot Kisses harika.. Geçen siparişimde Blackberry almıştım, kişiden kişiye göre değişebilir yorumlar tabi ama, ben hiç beğenmemiştim içimi baymıştı.. Mağazada tester'larını koklamıştım; Cutti Pie çok şekerli, Passionate Love ağır ve çiçekle alakası yok diyebilirim.. Potion Of Love harika bir şekilde karamel kokuyor, çok beğendim onu.. :KK34:

Son düzenleme:
sekerli kokulari severim sansli sayilirim o zaman =) peki silver rain nasil :)

arkadaşlar benim de 2. siparişimolacak black mulberry ve cherry gelecek bakalım nasıl olacak,umarım çok ağır veya tatlı(şeker) kokuları değildir :S

:) silver rain var bende. beğeniyorum, hafif, pudralı gibi cidden. ama ağır koku seviyorsan pek memnun kalmayabilirsin.

sevindim boyle olmasina sansliyim o zaman =) hafif pudrali kokular sekerli kokular bazen de agir kokulari seviyorum =) parfum falan kullanmam herhalde artik :KK70: bu masraftanda kurtuldum :))))) heycanla gelsin diye bekliyorum artik :KK70:

sevindim boyle olmasina sansliyim o zaman =) hafif pudrali kokular sekerli kokular bazen de agir kokulari seviyorum =) parfum falan kullanmam herhalde artik :KK70: bu masraftanda kurtuldum :))))) heycanla gelsin diye bekliyorum artik :KK70:

parfüm demişsin de dikkat et. hatta herkes dikkat etsin. body sprey ler açık renk çamaşırda iz bırakıyor. hatta perfume jewels sitesinde de 'esans içerdiği için çamaşırlara temas ettirmeyin' diye not var. evdeki pirinçten olmayalım :KK61:

parfüm demişsin de dikkat et. hatta herkes dikkat etsin. body sprey ler açık renk çamaşırda iz bırakıyor. hatta perfume jewels sitesinde de 'esans içerdiği için çamaşırlara temas ettirmeyin' diye not var. evdeki pirinçten olmayalım :KK61:

bu bilgiler için teşekkür ederim. black mulberry ve cherry hakkında ne söyleyebilirsiniz ve bu 3'lü seti nasıl uyguluyorsunuz? Bu konuda bilgi verirseniz çok memnun olurum,teşekkürler:)

bu bilgiler için teşekkür ederim. black mulberry ve cherry hakkında ne söyleyebilirsiniz ve bu 3'lü seti nasıl uyguluyorsunuz? Bu konuda bilgi verirseniz çok memnun olurum,teşekkürler:)

açıkçası ikisini de kullanmadım ama meyve içeriklidir. blackberry böğürtlen-dut filan, cherry de kiraz. ben pek sevmem meyve kokusunu ama cherry için iyi demişler önceki sayfalarda. cherry pie güzel diyorlar. ondan çokça sipariş verdim mesela

kızlar ben hariç neredeyse herkes memnun kalmış size ağır gelmiyor mu benim başımı çok ağrıttı:KK59::KK59:

body mistlerin iz yaptigini ogrendigim iyi oldu dikkatli kullanirim =) ama buyuk ihtimalle giyinmeden parfum gibi skarim :)))))))

pink blossom iyi diyorlar da pure love' ı pek beğenen olmamış sanki. ben de almadım

perfume jewels ın kendi sitesinden okudum, az da içeriklerini araştırdım. ucuz olunca insan merak ediyor :KK61:

Acaba zararlı maddeler var mı içinde,gözüne çarpan oldu mu?
Bu arada kızlar HAND & BODY CREAM - SILKY TOUCH 1,96 tl fark ettiniz mi ben yeni görüyorum da.

X