Ve yine yeniden HAMİLEYİM

:roflol: deli yaaaa
kız bebiş doğana kadar kaç kilo olcam bakalımm
sen şişcen ben eriycem heheee
kız aşeriyonmu miden bulanıyomu varmı belirtiler

valla sorma ben sisicem sen eriycen ben sisman vede pisman olmiycam amananiknanik
bulanti falan yok daha ama kasik agrilari ve surekli uyku hali var esniyip duruyorum isyerinde sabahtan aksama kadar....mirmirmirmir

Son düzenleme:
iyiyim pembe gulum bende simdi seni dusunuyordum nerelerde diye seni ariycaktim bir baktim sen bana yazmissin ...sen nasilsin???

Bayadir siteye ugrayamiyordum .. Bugün nedense bise beni cekti buraya ....
Amann bi de bakti ki ne göreyim ...
Mehayimiz hamismiss ...hihoyyyt
Canim seni can-i gönülden tebrik ediyorum ..a.s. Şeniz
Sen zoru basardin ..
Tüm umudunu kaybetmis arkadaslarina ümit oldun ..
Bir tek ebriyocugunla anneligi yakaladin ..
Rabbim bebegini kucaklamayi .... Konusunu icine cekmeyi ... Onu hayirli bir sekilde büyütmeyi nasip etsin ins. Saglikla ... Hayirlaa ... :asigim:
Darisi annelik özlemiyle yasayan tümm arkadaslarimizin basina ...

Ayyyy valla süper bi haber .. sırnaşık şey:sm_cool:

valla sorma ben sisicem sen eriycen ben sisman vede pisman olmiycam amananiknanik
bulanti falan yok daha ama kasik agrilari ve surekli uyku hali var esniyip duruyorum isyerinde sabahtan aksama kadar....mirmirmirmir

uyu uyu dinlen bakiimm
öyle yorma artık kendini
en azından şu ilk 3-4 ay
peşindeyim ona göre haa klava:

Canim arkadasim bu ne icten bir tebrik,ne guzel seyler yazmissin...Cok tesekkur ederim canim darisi isteyen herkesin basina insallah....dualarin icin kocaman bir AMIIIIINNNNNNNN diyorum:Saruboceq:ŞenizŞenizŞeniz

ayy çok sevindim mehay 10 gündür giremiyordum çokkkk sevindim kardeşim Allah tamamına erdirsin ...

bende başladım tedaviye dondurulmuş embryo ile hayırlısı hakkımızda sevincin sevincimizdir

mehaycım bende nisan gibi düşünüyorum ama bu arada doktorum tedaviye devam diyor çok umutlu konuşuyor

Mehaycım, senin adına çoooookkk sevindim .Ne kadar uzun süredir uğraştığını biliyorum . Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin , tebrikler canım..

hayırlı olsun arkadaşım ara ara takip ediyordum seni çok sevindim inşallah allahım kucağına almayıda nasip etsin benim dondurulmuş tranferimin 4 günü allah senin gibi güzel haber almayı nasip etsin kendine iyi bak :CüvCüv:

tatlım yeni bulabildim açtığın sayfayı ve hepsini tek tek okudum umarım çok sağlıklı bi hamilelik geçirirsin allah 1 sancıda bebeğini kucağına almayı nasip eder
umut oldun bana biliyon mu
martta başlıycak tedavimiz heralde mart sonu nisan gibi bende bağırırım burda hamileyim diye

tebrikler onca arayış bekleyiş başarısız sonuç vazgeçmedin baaak başardın .rabbim hayırlı güzel gebelik ve doğum nasip etsin.

tüm ailene , sevenlerine ve senin ,benim gibi bu yolculukta buluştuğumuz tüm arkadaşlarımıza hayırlı ve uğurlu olsun.

benim bebeler büyüyyor oğullarım çokk tatlı , nasip etsim tüm bekeleyenlere..

mehay tebrik ederim seni..
cok ama cok güzel bir duygu..
ben 1.5 sene öncesine gittim...
Allah'ım sağ salim kucagına almayı nasip etsin..

hmm bu arada uyku hali var demişsin
sana tavsiyem bol bol uyu..
sonra uyuyamıyorsun :))))

selam Mehay. tebrik ederim. sabrettin ve başardın. Allah tamamına erdiririsn. sağlıklı kucağına almayı nasip etsin.

mehaycığım çok sevındım canım tebrıkler sende 2009 annesi oluyosun demek ewet kızlar 2009 hamılelerini beklıyoz......Allah hayırlısıyla sağlıklı sıhatlı kucagına almayı nasip etsin cnm.bebişe iii bak.a.s.

hadi insallah sira sendedir canim:))
amiinnnnn canim bu guzel duan icin cok saol...ogullarinla mutlu bir omur dilerim sana...

aminnnn canim...haklisin bol bol uyumaliyim mirmirmirmirama hangi ara uyusam bilmemki???o kadar yogunum yani...vakit bulunca buraya ugruyorum biraz...:1no2:

bana mesaj yazan tebrik eden tum arkadaslarima cok tesekkurler kizlar...darisi olmuyorsa sizin basiniza ins...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…