Ve yine yeniden HAMİLEYİM

AMİN :) insallah..

çok sevindim canım benim yaa
Allah tamamına erdirsin inşallah
kaçıncı denemen canım

mehay çok sevindim rabbim tamamına erdirsin inşallah sağlıklı bir şekilde kucagına almayı nasip etsin değerinde çok ii maşallah hayırlı olsun eşinide kutlarım ne kadar sevinmiştir

mehaycım........................:sm_cool::sm_cool::sm_cool:
canım kardeşim hayırlı olsun görmemiştim bide baktımki oooooooo
nasıl sevindim anlatamam sevgili anne adayı,, görmesemde seni ısınan kalplerimiz hürmetine banada dua etmeni istiyorumŞenizŞeniz

canımmm. çok sevindim. hayırlısı olsun.allahım tamamına erdirsin inşallah hepimizi:)) allahım isteyen herkesi evlat sahibi yapsın inşallah...

cnm mehay tebrik ederim allah tamamını erdirsin cnm benim...darısı bizim başımıza inş.

canım benim görünce sasırdım sevindim inanlımaz mutlu oldum
bende donrulusmus embiryo ıle deneyecem ınsallah cuma doktora gıtcem hihoyyyt
allah tamamına erdırsın canım benim hihoyyyt

tebrikler mehaycım rabbim tamamına erdirsin inş eski acı tecrübelerimizi unutturup hayırlı sağlıklı uzun ömürlü bebekler nasip etsin isteyen herkese inş amin tekrar tebrik ediyorum canım tadını çıkar

kızlar günaydın birşey soracağım ben jel kullanıyorum. bugün sabah lavobaya gittim ve topak topak peçeteye geldi.. sorun olurmuuu

AY AY AYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY Mehay' cım da hamileymiş. İnan çok ama çok sevindim. Allah tamamına erdirsin sağlıklı sıhatli kucağına alırsın inşallah. Yüce rabbim isteyen herkese nasip etsin. Hayırlı olsun canım.

çok sevindim inşallah kucağınada alırsın bebeğini ALLAH hepimizin yüzüne güler inşallah ALLAH nazarlardan korusun seni:ecrin_bebek:

çok sevindim canım benim yaa
Allah tamamına erdirsin inşallah
kaçıncı denemen canım
6 kere asilama ve 2 kere tup denedim canim 3. asilamada hamile kaldim dusurdum sonra olmadi ilk tupde tutmadi bu ikinciydi..
mehay çok sevindim rabbim tamamına erdirsin inşallah sağlıklı bir şekilde kucagına almayı nasip etsin değerinde çok ii maşallah hayırlı olsun eşinide kutlarım ne kadar sevinmiştir
evet canim sevinmezmi hemde nasil...
etmemmi canim kardesim hepiniz icin duaciyim ben zaten her zaman...
canımmm. çok sevindim. hayırlısı olsun.allahım tamamına erdirsin inşallah hepimizi:)) allahım isteyen herkesi evlat sahibi yapsın inşallah...
amin canim insallahhhhh
cnm mehay tebrik ederim allah tamamını erdirsin cnm benim...darısı bizim başımıza inş.
darisi basina canim
canım benim görünce sasırdım sevindim inanlımaz mutlu oldum
bende donrulusmus embiryo ıle deneyecem ınsallah cuma doktora gıtcem hihoyyyt
allah tamamına erdırsın canım benim hihoyyyt
hadi bakalim insallah bu son olur kac tane koyacaklar sana???
ŞenizŞeniz
kızlar günaydın birşey soracağım ben jel kullanıyorum. bugün sabah lavobaya gittim ve topak topak peçeteye geldi.. sorun olurmuuu
sorun olmaz sanirsam canim jel bu geri gelmesi gayet normal...

hihoyyytsaol canimmmhihoyyyt

çok sevindim inşallah kucağınada alırsın bebeğini ALLAH hepimizin yüzüne güler inşallah ALLAH nazarlardan korusun seni:ecrin_bebek:
insallah canim benim
mehay canım çok sevindim ALLAH tamamına erdirsin bize de dua et

cok saol canim darisi en yakin zamanda basina insallah hepinize duaciyim....sen tekrar ne zaman deniyeceksin??:CüvCüv:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…