Ve yine yeniden HAMİLEYİM

Tebrik ederim.Uzun zamandır takip ediyordum yazdıklarını.O kadar sevindim ki.Mücadelenin zaferi:lepi:

mehaycım inanki yazıyıgörünce heralde eski yazılarından biri dedim aman allahım bugünü görünce nasıl sevindim anlatamam ben 1 sene önce bu siteyle tanışınca sürekli senin yazılarını okuyordum canım ama ne zamandır pek girmedim tedavide olduğunusda bilmiyordum sağlıkla kucağına alman dileği ile canım

Dostlar mutluluktan ucuyorum su an dun aksam hamile oldugumu ogrendim...:sm_cool::sm_cool:
Bir tek dondurulmus embryoyla hamile kaldim degerimde cok iyi 211 cok mutluyum dostlar cok....:teytey::dance:Allahima binlerce sukurler olsun bana bu mutlulugu yeniden yasatti insallah sonuna kadar gitmeyide nasip eder bu sefer....
Rabbim hepinizin kucaklarini doldursun 2009 da canlarim....
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::dance::dance:
Çok sevindim canım İnşallah bir an önce kucağına alırsın

mehaycım çok ama çok sevindim ay anlatamam gözlerim doldu yaaa rabbim sağlıkla kucağına almanı naip etsin inşallah :nazar:a.s.:nazar:
ben transfer yaptırdığınıda bilmiyordum inan çok güzel bir süpriz ve moral oldu bana benimde 8 günüm kaldı test yaptırmama

çok sevindim...tebrik ediyorum seni ...inlaşşah sağlıkla sıhatle bebeğini alırsın kucağına.....bana da moral oldu.....çarşamba saat: 15.00 transferim var benim de......dualarınızı eksik etmeyin.....Allahım hepimizin yüzüne gülsün inşallah

Dostlar mutluluktan ucuyorum su an dun aksam hamile oldugumu ogrendim...:sm_cool::sm_cool:
Bir tek dondurulmus embryoyla hamile kaldim degerimde cok iyi 211 cok mutluyum dostlar cok....:teytey::dance:Allahima binlerce sukurler olsun bana bu mutlulugu yeniden yasatti insallah sonuna kadar gitmeyide nasip eder bu sefer....
Rabbim hepinizin kucaklarini doldursun 2009 da canlarim....
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::dance::dance:

canım tebrikler allah tamamına erdirsin allah kucağına almayıda nasip eder inşallah:Saruboceq:

canım benimm çok sevindim bu habere :emir_bebek: hihoyyyt
Allah tamamına erdirsin....
Sağlıklı sıhhatli kucağına da almak nasip olur inşallah...

canım çok ama çok sevindim seni bu sayfadan sürekli kontrol ediyordum, bana da tedavim esnasında inanılmaz destek vermiştin.. inşallah allah sağlıkla kucagınada almayı gösterir...

hihoyyytçok sevindim canım gözün aydın allah kucagına almanı nasip eder darısı bizim başımıza:CüvCüv:

Mehaycım tebrik ediyorum seni başından beri takip ediyordum zor dönemlerden geçtin bu meleği hakettin rabbim emeklerini boşa çıkarmadı sorunsuz bir hamişşlik geçirirsin inşallah kaydirigubbakcemile5 darısı tüm isteyenlere ve benim başıma inşallah :asigim:
evet canim cok zor donemlerden gectim cok agladim ama sonunda melegim benimle ya herseye deger...
coooooooooooooooooooooook sevındım rabbım tamamına erdırsın.
saol canimm
mehay cım tebrik ederim çok sevindim allahım inşaallah sağlıkla kucağına almayıda nasip eder evladını kucağına aldığında benim içinde doyasıya kokla sevgiyle öp
amin canim amin insallah
canım çok tebrik ederim ALLAH kucağına almayı nasip etsin inşallah ekim annesi olucaksın benimde test günüm 21 şubat sonuç pozitif olursa bende ekim annesi olucam ay çok güzel ya
canim insallah birlikte ekim annesi oluruz bende haberdar et olurmu sonuctan..
canım allah analı babalı büyütsün sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah çok mutlu oldum bu güzel haberlerle...
amiiinnnnnnnn cok saol canimmm
Allahım nasıl sevindim anlatamam.gözlerim doldu ağlamaya başladım.Allahım kucağına almayı nasip etsin,sizi birbirinizden hiç ayırmasın inşallah.Çok tebrik ederim hayırlı olsuuuuunnnnnn
canim benim cok saol inan sen hamile kaldigindada ben ayni duygulari yasamistim...Allah kimseyi evlatsiz birakmasin nasil mutluyum anlatamam...:dance:
çok sevındım.................rabbım sıkıntısız bır hamıleleık nasıp etsinnnnnnnnnn..................bak işte zamanı geldı...............inş herşey çok guzel olur................

insallah canim cok saol....

mehaycım kontrolün ne zamn beni pazartesi çağardı, kesesinemi bakıyolarr yoksa kesesi daha sonralardamı gözüküyo acaba.

Tebrik ederim.Uzun zamandır takip ediyordum yazdıklarını.O kadar sevindim ki.Mücadelenin zaferi:lepi:
evet canim mucadelenin zaferi diye buna denir cok sukur Allahimm
mehaycım inanki yazıyıgörünce heralde eski yazılarından biri dedim aman allahım bugünü görünce nasıl sevindim anlatamam ben 1 sene önce bu siteyle tanışınca sürekli senin yazılarını okuyordum canım ama ne zamandır pek girmedim tedavide olduğunusda bilmiyordum sağlıkla kucağına alman dileği ile canım
evet canim senin gibi birkac arkadas daha eski yazilardan biri sanmis sonra cok sevindiler :))insallah saglicakla kucagima almayida nasip eder mevlam ...senin bebisde buyumus kizmi erkekmi??
Çok sevindim canım İnşallah bir an önce kucağına alırsın
amin canim saol..
mehaycım çok ama çok sevindim ay anlatamam gözlerim doldu yaaa rabbim sağlıkla kucağına almanı naip etsin inşallah :nazar:a.s.:nazar:
ben transfer yaptırdığınıda bilmiyordum inan çok güzel bir süpriz ve moral oldu bana benimde 8 günüm kaldı test yaptırmama
seninde az kalmis darisi senin basina canim...mucadele eden kazaniyor sende kazanacaksin bu sefer insallah...birlikte ekim annesi olucaz...:jeyyar:
çok sevindim...tebrik ediyorum seni ...inlaşşah sağlıkla sıhatle bebeğini alırsın kucağına.....bana da moral oldu.....çarşamba saat: 15.00 transferim var benim de......dualarınızı eksik etmeyin.....Allahım hepimizin yüzüne gülsün inşallah
insallah hakkinda hayirlisi olur...Rabbim gonlundekini verir canim...
canım tebrikler allah tamamına erdirsin allah kucağına almayıda nasip eder inşallah:Saruboceq:
insalllahhh saol sacnim
mehay canım tebrik ederim allah tamamına erdirsin
saol guzelim...darisi isteyen herkese...
canım benimm çok sevindim bu habere :emir_bebek: hihoyyyt
Allah tamamına erdirsin....
Sağlıklı sıhhatli kucağına da almak nasip olur inşallah...
amiiinnnnŞeniz
canım çok ama çok sevindim seni bu sayfadan sürekli kontrol ediyordum, bana da tedavim esnasında inanılmaz destek vermiştin.. inşallah allah sağlıkla kucagınada almayı gösterir...
Vefa ne guzel bisey degilmi canim...cok sevindim unutmadigina...bende senin hamilelik haberinle havalara ucmustum inan bana cok buyuk moral olmustun...sonuna kadar gitmeyide nasip etsin mevlam, senin bebiste buyumus cok az kalmis doguma cinsiyeti ne???
hihoyyytçok sevindim canım gözün aydın allah kucagına almanı nasip eder darısı bizim başımıza:CüvCüv:

insallah canim amin...

mehaycım kontrolün ne zamn beni pazartesi çağardı, kesesinemi bakıyolarr yoksa kesesi daha sonralardamı gözüküyo acaba.

canim kontrolum 2 hafta sonra..simdi gitsem kese gorunur ama 2 hafta sonra gidince kismetse keseyide bebegide kalp atislarinida gorucez...insallaaaaaaahhhhhh:Saruboceq:

Nazar%201.gif

mehayım canım çok sevindim.rabbim kucağına almayıda nasip etsin arkadaşım ŞenizŞenizŞeniz

Son düzenleme:
Bu kadar sevilmek ne güzel bir duygu degil mi?Bak herkes mutluluk icinde. Kuzucugunu karnından kucagına aldıgın gün de sevmenin en büyügünü yasayacaksın.Hadi bakalım güzel anne adayı,artık dinlenme ve kendini sımartma vakti.yerimseniben

Bu kadar sevilmek ne güzel bir duygu degil mi?Bak herkes mutluluk icinde. Kuzucugunu karnından kucagına aldıgın gün de sevmenin en büyügünü yasayacaksın.Hadi bakalım güzel anne adayı,artık dinlenme ve kendini sımartma vakti.yerimseniben

cok tesekkur ederim...insallah o gunleride gosterir Rabbim...:Saruboceq:

X