Ve yine yeniden HAMİLEYİM

mehaycım kızmı erkekmi diye sormuşsun kızım olcak canım dün öğrendim ve çok sevindim canım önemli olan sağlıklı olmasıydı ama tabii kız çocukları daha bi sevimli oluyor

canım beni hatırladınmı eskilerden gece uyku tutmadı bir eskilere bakıyım dedim bide ne göriyim hamişim benim ne çok sevindim bilemezsin canım allahım sağlıklı bir şekilde kucağınada almanı nasip eder inşallah sen hangi hastaneye gidiyordun canım

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mehayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy canımmmmmmmmmmmmmmmmm nekadar ama nekadar sevındım bılemezsın ınan mesajını yenı gordum yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa çok sevındım allah gonlune gore verdı çok şukur allah elıne ayağına kavuşmak nasıp etsın bıtanem aaaayy yaaaa harıka bı haber buuuuu

canım mehaycım ne kadar çok sevindim bilemezsin, Allah tamamına erdirsin canım, sağ salim kucağına aldığın günleri de gör inşallah .Darısı tüm evlat hasretiyle yananların başına inşallah, Allahım kimsenin kucağını boş bırakmasın :Saruboceq:

mehaycım kızmı erkekmi diye sormuşsun kızım olcak canım dün öğrendim ve çok sevindim canım önemli olan sağlıklı olmasıydı ama tabii kız çocukları daha bi sevimli oluyor
cok sevindim senin adina canim...
hatirlamammi canim..darisi basina insallah...amiinnn
mehay nasılsın canım seni özledim ben yaw..
bende seni ozledim canim..sana yazdim erkek inferlitesi bolunde ama gormedin sanirim...
canim benimmŞeniz bu icten tebrigin icin cok saol :teytey::dance: senin bebis nasil peki??

amin canim aminnn cok saol..a.s.

Mehaycım Allah tamamına erdirsin çokkk sevindim darısı diğer arkadaşların başına inşallahhhhh

kız cadı yeğenim nasıl nasıl gidiyo hamilelik
bendede sabırsız bi bekleyiş başladı az kaldı çünki

valla mehay terketti buraları....
kısss mehay nerdesin bakiyimmm bi haber ver cadıııı klava:

rabbim kucagınızada almayı nasip eder inşallah...
darısı benim gibi olmanlarında başına...

mehaycığım canım...demek sende hamişsin haaaa.....ben uzun zamandır giremiyordum...daha yeni gördüm bir yerde yazmışsın hamiş olduğunu orda fatkettim....canım alalh sağlıcaklada kucağına almayı ansip estin inşallah.... a.s.

canım kusura bakma topiğini yeni gördüm çok sevindim canım allah analı babalı büyütsün inşallah allah devamınıda nasip etsin canım benim

bende yeni gördümm allah tamamına erdirsin canım darısı bizim basımızaa gercekten mucize gibi insallah sag salim bebeğini kucagına alırsınnn

canım çok sevindim allahım hayırlısı ile kucağına almayıda nasip etsin inşallah darısı isteyen herkesin başına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…