Ve yine yeniden HAMİLEYİM

Canım;çoooook sevindim tebrik ederim.rabbim hayırlısı ile kucağına almayı nasib etsin...

kısss mehayım ne diyon sen gerçektenmi canım benim yaa inan çok çok çok sevindim :teytey::teytey:bu haberine allahım sen çok vbüyüksün yarabbim sen bizede nasip et :Saruboceq:
mehayım seni tebrik ederim hayatım allahım 9 ay boyunca sorunsuz bir hamilelik yaşatsın bebişini sağlıkla alın kucağınıza amin

kıs çabuk yaz beklirtilerin nelerdi hemen anlat bende yarın test yapacam inşallah benimde kendiliğğinden gelmiştir meleğim inşallah:Saruboceq:
:teytey::teytey::teytey::dance::dance::dance:

Canım;çoooook sevindim tebrik ederim.rabbim hayırlısı ile kucağına almayı nasib etsin...
amin canim benim insallah...su anda tek temennim bu...Şeniz

canim cok saol darisi basina... bende transferin 3 ve 4. gunu cok agri oldu onun disinda hicbir belirtim yoktu bir onceki sayfada yazmistim neler yasadigimi gulencim sormustu cevapladim bir goz at canim...Şeniz

bitanem benim hadi gozun aydin olsun ,allahim insallah kucagina almayida nisip etsin
bak hep sabir sabir bigun olacak dedik ve olduuu:lepi:
bundan sonra kendine ok dikkat t ,anne adayimiz
bugun uyuyamamisindir ne kdar guzel bi duydu heralde elin hep karninda
bu haberi aliginda sevincten uctun heralde
alahim benimve tum isteyenlered versin
optum seni bidenem kib
insallah bir gun bizde boyle hamileyim diye konu acariz Şeniz

evet canım yazmışsın belirtilerini ama mesajını görünce arkadaşların yorumunu okumadan direk yazdım inan kendim hamile olmuş kadar sevindim
sonunda rüyam geçte olsa çıktı hatırladın dimi:1rolleyes:

mehaycim kac aylik hamissin canim dilerim hersey yolundadir rabbim bebek isteyen hicbir kucagi bos birakmasin insallah hersey gonlunuzce olsun canimcimlarim seni tanimama ragmen inan cok sevindim

canım tebrik ederim.inş sonuna kadar herşey güzel oluur.kaydirigubbakcemile5aay yaa mşlh.nedense umut oldun bana şuan tamda ümidimi yitirmişken.biraz bahsedermisin normal yollamı kaldın.sorun varmıydı.tüp bebekse nerde yaptırdın...seni tanımayanlarada umut olsun.allah hiç birimizin kucağını boş bırakmasınnn...senağlama

insallah canim insallah birgun sizde boyle basliklar acacaksiniz eminim ben...
kiz gecen gece ruyamda bir erkek cocugu gordum 4 yaslarinda sari sacli daha sonucu bilmiyordum onan sarilip bebegim dedim...sen bana erkekmi olacak demistin??ruyan cikacak herhal...kaydirigubbakcemile3Şeniz
canım çok sevindim Allah tamamına erdirsin darısı bizlere inşallah
saolasin canim
mehaycim kac aylik hamissin canim dilerim hersey yolundadir rabbim bebek isteyen hicbir kucagi bos birakmasin insallah hersey gonlunuzce olsun canimcimlarim seni tanimama ragmen inan cok sevindim

amin canim herkese versin rabbim insallah...4 hafta 4 gunluk bebek netten hespladim canim..

kizlar hepinize ayri ayri tesekkur ediyorum tebriklerinizden dolayi...simdi hazirlanip ise gidicem o yuzden cikmam lazim..opuldunuz...

evet canım kocaman bir başlık açmıştın hamileyim oğlum oluyor diye yazmıştın kk ya

Mehaycım tebrik ediyorum seni başından beri takip ediyordum zor dönemlerden geçtin bu meleği hakettin rabbim emeklerini boşa çıkarmadı sorunsuz bir hamişşlik geçirirsin inşallah kaydirigubbakcemile5 darısı tüm isteyenlere ve benim başıma inşallah :asigim:

mehay cım tebrik ederim çok sevindim allahım inşaallah sağlıkla kucağına almayıda nasip eder evladını kucağına aldığında benim içinde doyasıya kokla sevgiyle öp

canım çok tebrik ederim ALLAH kucağına almayı nasip etsin inşallah ekim annesi olucaksın benimde test günüm 21 şubat sonuç pozitif olursa bende ekim annesi olucam ay çok güzel ya

canım allah analı babalı büyütsün sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah çok mutlu oldum bu güzel haberlerle...

canım benim çok sevindim çok tebrik ediyorum.Allah tamamına erdirsin inşallah.bebeğinin kokusunu duymayıda nasip etsin inşallah

Allahım nasıl sevindim anlatamam.gözlerim doldu ağlamaya başladım.Allahım kucağına almayı nasip etsin,sizi birbirinizden hiç ayırmasın inşallah.Çok tebrik ederim hayırlı olsuuuuunnnnnn

çok sevındım.................rabbım sıkıntısız bır hamıleleık nasıp etsinnnnnnnnnn..................bak işte zamanı geldı...............inş herşey çok guzel olur................

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…