ve sen geldin ruhuma...

naz&pxixtxixrcxixk

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2008
1.296
2
hoş geldin meleğim,
incecik pembe bir çizgi bana dünyaları verdi, incecik pembe bir çizgi bana seninle bir bedeni paylaştığımızın müjdesini verdi. Kaybetmek öyle bir korku ki meleğim, kazanmaya sevindirmiyor insanı, yanlış çıkmıştır dedim, ben öyle olsun istiyorum ya öyle görüyorum dedim...Senden önceki deneyimim acıydı çünkü. İçinde taşıdığın canı kaybetmek, canından bi can kaybetmek çok acıydı meleğim...
İnanmadım o teste ve dün tekrarladım testi, o pembe çizgi herşeye inat yine orada idi ve dahada belirgindi...Derken kan testi de müjdeleyince içimdeki seni, anlatamam sana neler hissettim.. Hayatım hayatın bundan sonra, saklı mabedimdeki meleğimsin sen benim...Ne olur sen beni bırakma emi..

ilk yazana ben olayım tebrikler Allah sağlıklı ve hayırlı bir evlat olmayı nasip etsin...darısı bizlerin başına

Hayırlı olsun güzelim,Allah tamamına erdirsin inş,sağlıklı bir şekilde kucağın a almayı nasip etsin:Saruboceq:çok sevindim senin adına ,inan neler yaşadığını tahmin edebiliyorum ,benimde ilk gebeliğim düşükle sonlanmıştı,bunda çok endişelenmiştim hala da devam etmiyor değil ama inş hakkımızda hayırlısı olur :1hug:bu arada duygularını o kadar güzel yazmışsın ki,içim kıpır kıpır oldu okurkenyerimseniben

çok teşekkürler, Allah bebeğine sağ ve sağlıklı olarak kavuşmayı nasip etsin canım...
beni en iyi anlayanlardan biri olduğuna eminim, umarım bu korkuları yenip biz de tadını çıkarabiliriz

Canım benim nasıl garip bi duygu nasıl güzel bi duygu değil mi? Benimde ilk hamileliğim düşükle sonuçlanmıştı yaklaşık 1 yıl önce, ama şimdi yine bi bebeğim var hem de yavaş yavaş içimde büyüyor bu sefer yavaş yavaş kendini hissettiriyor bana. Allah hepimize kucağımıza almayı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin. Her minik bebek görüşümde içim kıpır kıpır oluyor benimde meleğim böyle olacak diye heyecanlanıyorum Allah bizlere de nasip etsin meleklerimizi kucağımıza almayı... Aminnn

benimde ilk hamileliğim düşükle sonuçlanmıştı.şimdi hamile kalmaya çok korkuyorum.tekrardan aynı şeyleri yaşarmıyım diye...senağlamasenağlama

ewet canim umarim sağlıcakla doğar bebişlerimiz. ben de test için kan vermeye gidince haziranda doğan bi bebek sevdim, kısmetse hamileysem seneye bu zamanlar benim bebişimde bu kadar olacak diye içimden geçirerek.. şimdi hamileyim, Rabbim tamamına erdirir inş.

naz gercekten cok sevindim senin adına o kadar duygusal yazmışsın ki insan dayanamıyor okurken rabbim kucagına almayı nasip etsin inşallah hayırlı olsun şimdiden tebrik ederim

annelik işte o ihtişamlı ve yüce duygu

çok tebrik ederim bende yeni hamiş oldugumu ögrendim..benimde ilk gebeligim düşükle sonuçlandı.umarım hayırlısıyla sapasaglam bebeklerimize kavuşuruz..kandaki hcg degerin kaç çıktı?

işte tam bir metin yazarına yakışıcak sözler bunlar işini hakkıyla yaptığını ispatlarcasına o ne sözler behh..bir duygu bu kadar güzel anlatılabilir.daha önce de söylediğim gibi Rabbim bu duyguyu tatmak isteyen herkese hayırlı zamanlarda versin, sana da sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah.

almina ben de diğer tarafta sana müjdeyi veriyodum, demek sen burdasınkaydirigubbakcemile3
teyzesi inşallah bebişim senin kuzucuğunla arkadaş olucak, oyunlar oynayacaklargamyoncuiremsu
senin hamişlik nasıl?

canım benim çok saol, şımartıyosun beni bak bu aralar şımarmaya pek müsaitim:sm_cool:
tarısı te zamanda sana canım, dualarım seninle inşallah yetişeceksin banakaydirigubbakcemile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…