ve sen geldin ruhuma...

bende şu an 9 haftalık hamileyim ve öğrendiğimd eçok sevindim 9 aydır uğraşıyoduk keşke duygularımı bu kadar güzel ifade edebilme yeteneğim olsaydı yaşlar gözlerimden öle kendiliğinden aktı çok güzel bi yazıı rabbım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin cümlemize inşş..kaydirigubbakcemile3

merhaba kızlar...
Kan testinden sonra sabırla bekledim, başka bir doktora gitmedim...
Ve doktorum bugün beni bekliyor, bugün tam 5+5 olmamız gerekiyor..
Randevum saat 16:00'da ve ben geceden beri çok huzursuzum, resmen kabuslar gördüm.
Umarım güzel haberlerle döneriz:Saruboceq:

Canım bende 5 hafta 6 günlük hamileyim.pazartesi gitmiştim dr.a kan testi sonucun 100000 çıktı ultrasonda da keseyi gördük.Dr bana on gün sonra gel dedi.Dr.dan sonra bilgi verirsen sevinirim canım.

Canım bende 5 hafta 6 günlük hamileyim.pazartesi gitmiştim dr.a kan testi sonucun 100000 çıktı ultrasonda da keseyi gördük.Dr bana on gün sonra gel dedi.Dr.dan sonra bilgi verirsen sevinirim canım.

canım dün gittim doktora biz de sadece keseyi gördük:KK43:
özel muayenehane olduğu için BHCG bakılmadı, haftaya kalp atışını görelim rutin check-up'ımızı o zaman yapalım dedi.

allahım tamamını erdirsin o kadar çok sevindim o kadar çok sevindimki anltamam yazdıklarını okurken hem ağladım hem dualar ettim allahım kucağına almayı nasip etsin canım benim

X