ve sen geldin ruhuma...

benim de bir gün geçmişti ama
bu değerler bildiğim kadarı ile çok geniş aralıklı yani kişiden kişiye değişiyor ve bireysel takip önemli yani günaşırı 2'ye katlıyosa sorun yok demek.takma bunu kafana

canım beni hatırlasan bende aralık annelerindenim.
çok sevindim bugüzel haberine.mutluluğun daim olsun inş a.s.
rabbim kucağına almayı nasip etsin inş..

benim de bir gün geçmişti ama
bu değerler bildiğim kadarı ile çok geniş aralıklı yani kişiden kişiye değişiyor ve bireysel takip önemli yani günaşırı 2'ye katlıyosa sorun yok demek.takma bunu kafana

ok çok saol zaten perşembe gidip keseyi görecez inşallah...a.s. tekrar bakılacak hcg ye..umarım sorunsuz bir gebelik geçiririz ve saglıkla alırız bebişlerimizi..isteyen herkese nasip olur inşallah en kısa zamanda :emir_bebek:

canimm bende senin icin netii aciyodummn yapti n olduu diyee sukurlerr olsunn yarabimm sana .allahimm saglikli hamislik gecirtsinn alahimm anali babalii buyutmeyii nasip etsinn yzinida ourkenn okkk duygulandimm tebriklerr canimma.s.

hoş geldin meleğim,
incecik pembe bir çizgi bana dünyaları verdi, incecik pembe bir çizgi bana seninle bir bedeni paylaştığımızın müjdesini verdi. Kaybetmek öyle bir korku ki meleğim, kazanmaya sevindirmiyor insanı, yanlış çıkmıştır dedim, ben öyle olsun istiyorum ya öyle görüyorum dedim...Senden önceki deneyimim acıydı çünkü. İçinde taşıdığın canı kaybetmek, canından bi can kaybetmek çok acıydı meleğim...
İnanmadım o teste ve dün tekrarladım testi, o pembe çizgi herşeye inat yine orada idi ve dahada belirgindi...Derken kan testi de müjdeleyince içimdeki seni, anlatamam sana neler hissettim.. Hayatım hayatın bundan sonra, saklı mabedimdeki meleğimsin sen benim...Ne olur sen beni bırakma emi..

canım yaaa öyle güzel yazmışsınki okurken göz yaşlarım kendilignden aktı gitti öyle sevindimki senin adına bende 5 haftalıkken düşük yaptım okadar üzüldümki korktum tekrar bsşıma gelirmi diye ama dedigin gibi korkunun ecele faydası yok şu anda bende yeniden hamile kalmak için ugraşıyorum rabbim nezaman nasip ettiyse o zaman olcak aama bizimle aynı şeyleri yaşamış olanlara umut oluyosunuz canım ALLAH melegini saglıkla kucagına almayı nasip etsin bizlerede dua et olurmu:1hug:

mehaba bende bebeğimi daha yeni 6 haftalıkken düşürdüm ama sizlerin adına çok sevindim.Allah tamamına erdirir inşallah SAĞ VE SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE KUCAĞINA ALMAK NASİP OLUR İNŞALLAH...

aa canım ya cok sevindik..
tüm aralık anneleri olarak sevincini paylaşıyoruz.
bak ne güzel yetiştin tekrar bize..
Rabbim bu sefer sağlıkla devam ettirebilmeni nasip etsin inş gebeliğini.......

hoş geldin meleğim,
incecik pembe bir çizgi bana dünyaları verdi, incecik pembe bir çizgi bana seninle bir bedeni paylaştığımızın müjdesini verdi. Kaybetmek öyle bir korku ki meleğim, kazanmaya sevindirmiyor insanı, yanlış çıkmıştır dedim, ben öyle olsun istiyorum ya öyle görüyorum dedim...Senden önceki deneyimim acıydı çünkü. İçinde taşıdığın canı kaybetmek, canından bi can kaybetmek çok acıydı meleğim...
İnanmadım o teste ve dün tekrarladım testi, o pembe çizgi herşeye inat yine orada idi ve dahada belirgindi...Derken kan testi de müjdeleyince içimdeki seni, anlatamam sana neler hissettim.. Hayatım hayatın bundan sonra, saklı mabedimdeki meleğimsin sen benim...Ne olur sen beni bırakma emi..
[/QUO
Canım öyle güsel anlatmışsınki okurken yaşadım resmen a.s. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :Saruboceq:

merhaba arkadaşlar;
bugün siteye bi türlü giremedim, hep "engellendi" deyip durdu bilgisayarsenağlama
size o kadar alışmışımki bu sırrımı ailemle paylaşmadan sizlere anlattım ve bugün sizlere ulaşmadan evime de gitmek istemedim:1no2:
öncelikle cevap veremedigim ve sevincime ortak olan arkadaşlarım fenerbahçemine84, ravzanur, benssenb, balsurat, edolina, zeytohnm, ertenan, bhk ve burcusal'a çok ama çok teşekkür ediyorumm:1hug:
güzel dualarınız, temennileriniz içtenliğiniz için sağolun iyiki varsınız kızlara.s.

hoş geldin meleğim,

Masallah canim; Allah nazarlardan saklasin:nazar: sakin aklina kotu seyler getirme, bebegin senin kismetse dunya tersine donse yine sapsaglam gelicektir kollarina, lutfen olumsuz dusunme kendini strese sokacagina, doyasiya keyfini cikar:teytey:

:nazar: canım çok çok tebrikler allah bu bebegini nazarlardan korusun allah kucagına almanı nasip etsin benim içinde dua et canım :Saruboceq: :CüvCüv: .

Masallah canim; Allah nazarlardan saklasin:nazar: sakin aklina kotu seyler getirme, bebegin senin kismetse dunya tersine donse yine sapsaglam gelicektir kollarina, lutfen olumsuz dusunme kendini strese sokacagina, doyasiya keyfini cikar:teytey:

sağol canım.
emin ol dediklerini ben de kendime defalarca söyledim, ama bi türlü kafam rahatlamadı öğreneli iki gün oldu, iki gündür geceleri uykumdan sürekli uyanıyorum düzenli uyuyamıyorum. İnşallah bu böyle sürmez ama şimdilik doktora gidene kadar içim rahat değil

canımmmmmmmm arkadaşım ne güzel anlatmışsın inanki gözlerim doldu...
Allahım meleğini sana bağışlasınn. Bir ömür boyu meleğinle mutlu olman dileğiyle:1hug:

X