vazgeçtimmmm.....

doğru sölüyosun canım benim.... boş vermek lazım böle kişileri ve sözleri..
sağ ol arkadaşım yanımda olduğun için....bana güç kattığın için........a.s.

sağ ol canım arkadaşım............. a.s.

bizler ne desekte senin yasadıkların ve hissetiklerin cok zor seyler senin durumunu cocugu olmayanlar cok iyi anlar insanın bir an koptugu an vardır herkes her sey üzerine gelir kendini bilmez insanların lafları sırf seni üzmek icin bos ver demekle olmuyor iste insan cok üzülüyor ve tedaviler o iyi gelir bu nu yap arkadasım bos ver kendini biraz dinlendir ruhun bedenin eyer kendini iyi hisedersen kaldıgın yerden devam edersin birde anneligi hic tatmamıs insanları düsün sen o sevgiyi biliyorsun en azından insallah canı gönülden herkese istediklerini verir allah

Hürremcim senin bi çocuğun var ve ikinci bi çocuğun olmadığı içinmi böyle herşeye küstün, herşeyden vazgeçtin, benim ve benim gibi bir sürü insanın aşılama tüp vs. denemediğimiz şey kalmadı ve hala birtanecik bile çocuğumuz yok, Allah korusun ama belki de hiç olmayacak ve belki de biz hiç o hamilelik, annelik duygularını, o doğum telaşlarını yaşayamıycaz, belkide hiç minik bebeğimizin kokusunu içimize çekemiyce, belki de hep etrafta bebek görünce içimiz cız edecek, Allah bilir bunları birtek, ama sen bunları bir defa da olsa yaşamış tatmış bi insansın ve çok şanslısın, Allah çocuğuna sağlık sıhhat uzun ömürler versin, ikinci de Allah verirse olur inşallah hayırlısıyla, diyeceğim o ki bukadar bunalıma girmene gerek yok Allahın gücüne gider, herşeyi zamana bırak ısrarcı olma çocuğuna sarıl ve şükret sana onu verdiği için

janetcim ne kadar da güzel yazmışsın... ne kadar yalın ve anlaşılır ifade etmişsin.......
aynen öle yapıcam kandimi biraz dinlendirip sağlıklı düşünebilmeye çalışıcam.....
bir kez anneliği tatmış biri olarak tadını bildiğim o duyguyu yeniden yaşamak arzusuyla yanıp tutuşuyorum....yavrulama iç güdüm hat safada.. ama yaşananlar ve hissedilenler...bazı şeylere sanırım engel....beklicem ve kendimi toparlamaya çalışıcam....ne kadar başarırım bilmem.......:a015:.
ilgin ,alakan ve nezaketin için teşekkürler...........a.s.
incitmeden yazmışsın...sağ ol.....a.s.

ben rabbime zaten şükürler ediyorum....sağlıklı bi evladım mutlu bi yuvam olduğu ve hayatta kalmamıza müsade ettiği için...
canım;rabbim dilerim seninde gönlüne göre verir........
ama bu bir veya iki çocuk meselesi değil,yavrulama güdüleri ile ilgili bi durum...ben sizleri çok iyi anlıyor ve sizlerin yanında olduğumu tün arkadaşlarım biliyor...ama bu tamamen farklı bi durum...ancak yaşanınca anlaşılıyor.. bende bundanyıllar önce çok farklı düşünüyordum .. ama hayat bu düşüncelere kadar beni getirdi malesef.........
dilerim rabbim seni ve tüm anne olmak için yanıp tutuşanları mucizeleriyle aydınlatır.......:a015:

Amin canım inşallah hepimizin sesini duyar rabbim ve gönlümüze göre verir hayırlısıyla, bizim nekadar çok ve nezaman istediğimiz önemli değil onun zamanını ve hakkımızda hayırlı olup olmayacağını Allah biliyo, yaptığı herşeyin bi sebebi vardır, nekadar kendini kasarsan o kadar olmuyo işte, rahat ola.s.

canım sağ olasın.....rabbim sanada gönlüne göre versin inşallah.....
be kitap okuyorum...yağlı boya tablo yapıyorum, yün örmeyi öğrendim... ama kafam hep aynı şeye odaklı...ama bu kez kararlıyım ....
doğru diyosun ... imtihandayız ve ben sınıfta kaldım...........:çok üzgünüm:
bazen korkularla yüzleşmekte gerek sanırım...........:a015:

wallahi çok haklısın..a.s. o kadar çok kendimi kasıp dert ediyorumki... zaten olacağı varsada olmuyo....rabbim vakti saati bilir, hayırlısı ise verir....:a015:
RABBİM BİZLERE KENDİ KATINDAN Bİ NESİL NASİB EDSİN ,ŞÜPHESİZ DUALARI LAİKI İLE İŞİTEN ODUR...........senağlama

merhaba hürrem nasılsın neden bu kadar üzülüyorsun saçma bir soru gibi gelebilir aama okuduklarımdan bildiğim kadarıyla bir kızın var ne mutlu allah uzun ömürler versin allah bağışlasın onu sana bunun için dünyanın en mutlu insanı olman gerekiyor ve bence öylesindir eminim tekrar bi bebek istediğinide biliyorum allah inşallah en hayırlı zamanda nasip eder temennim bu senin için ama bide bu açıdanda bak en azından br kezde olsa sen annelik duygusunu yaşamışsın keşke bende bu duyguyu yaşayabilsem allah banada nasip eder ve tekrar aynı acıları yaşatmaz inşallah ve tabikide tüm isteyenlerin dualarını geri çevirmesin inşallah

inşallah tatlım benim inşallah.... ama bide bu açıdan bak ben senden 10 yıl ilerdeyim ve son şanslarımdı... malesef ben başaramadım ...:1no2:..
ve erkan menapoza giriverdim...:sm_confused:. bilmem üzüntümün sebebini bi parça ifade edebildimmi... çünkü bu aralar kendimi ifade etmede sorunlar yaşıyorum...
sanırım içinde bulunduğum ruh haliyle alakalı..........
her şey gönlünce olsun canım benim...
ilgin için teşekkürler..........a.s.

canım tabiikide sende haklısın muhakkak ama işte her insanın kendine göre imkansız görünenleri var hayatında olmasa bile imkansız gibi geliyor sanki ben 1.5 yıllık evliyim 25 yaşındayım geçen ay düşük yaptım ve hala üzerimden atabilmiş deilim atabilceğimide sanmıyorum ama vazgeçmekte istemiyorum ilk başta kendimi suçlamaktan alamıyorum senağlamasenağlama ya bi daha bu şansı yakalayamassam ya da tekrar aynı acıyı yaşarsam

ewet bazen umutsuzlık kaplıyıveriyor içimizi....be en çok istenen şey kovaladıkça uzaklaşıyor nedense.... çabaladıkça dahada imkansız hala geliyor..:çok üzgünüm:

canım yaşadığın şey hiç kolay bişi diil....ama olayın bide şu tarafından bak... en azından hamile kalabiliyorsun....içini rahatlatmak için diil ama yaşanmış bir sürü bu tip hikaye var... komşumuzun gelini 8 yıllık ewliydi.. vee bebeği yoktu... tedaviyle hamile kaldı..4. ayda bebeği anlaşılamamış bi sebeple düşükyaparak kaybetti...kahroldu kız.... zaten zor bulmuştu.... kapı dışarı çıkmadı... ama 5 ay sora tedavisiz kendiliğinden hamiş oldu ve mayıste doğuracak allahın izni ile...
düşükten sora çok kolay hamile kalınıyor tatlım... korkma ...rabbim hakkımızda hayırlısını versin....a.s.

Canım yoktum bir kaç gündür ama aklım sendeydi hep şimdi takip ettim, bu gun nasılsın bakalım a.s.

canım arkadaşım,neler yazmışsın öyle.Bizlere umutsuzluğumuzda moral veren,yazdıklarınla ikna eden sen nasıl olurda böyle düşünür,yazarsın tatlım,lütfen bu kadar umutsuz olma canım.Bizim bir komşumuz 17 seneden sonra anne oldu,veren allahım vereceği zamanı da bilir.Sen bize lazımsın,sakın bizleri sensiz bırakma...

kesinlikle katılıyorum o ne eylerse güzel eyler.O na dayandık O na güvendik elimizden eleni yapıyoruz gerisi O güzeller güzeli Yaradana kalmış....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…