vazgeçtimmmm.....

kesinlikle katılıyorum o ne eylerse güzel eyler.O na dayandık O na güvendik elimizden eleni yapıyoruz gerisi O güzeller güzeli Yaradana kalmış....

ne de güzel sölemişsin arkadaşım.....rabbim ne eylerse güzel eyler..... ..
sağ olasın ........:a015:

.......................................................................

NEZAKETLİ OLMAK BU KADAR ZORMU????
GERÇEKTEN ÇEKİLEN ACIYI ANLAMIYORSA İNSAN NEDEN YORUM YAPARKİ???
DAHA FAZLA KIRMAK İÇİNMİ???
DAHA FAZLA İNCİTMEK İÇİNMİ???
SÖYLİYECEK KELİME BULAMIYORUM BU ANLAYIŞA YANİ 1 DEFA ANNE OLAN İNSAN YENİDEN OLAMAZ NE HAKKI VAR DEMİ ARKADAŞLAR!!! BRAVO!!!

Canım benım ya
Bugun bende cok sıkıntılıyım yazını gorunce aglamaya basladım ALLAHTAN ümıt kesılmez ne yapalım lutfen boyle yaparak umutsuzluga kapılma dun dr gıttım hanı ben 2 kere dusuk yaptım ya arastırmak ıcın 3, dusurmem gerekıyomus ben hamılekalmaya bıle korkuyorum senı cok ıyı anlıyorum ALLAHIM bızım durummuzda olanlara va bıze yardım etsın dualarımızı eksık etmeyelım ınanıyorum bu gozyasları bıze mutluluk olarak gerı donecekk...........

ahhh bitanem..............elde değilki... umutsuzluğa kapılmamak....yapmadığım şey kamadı., bebeğime kavuşmak için..
,...ben hep umudumu kaybetmekten korkardım ve şimdi o korkumla yüzleşiyorum...malesef...bence sen bişiden korkma .. çünkü korktukça karşına çıkıyor... üzerine git... ve rabbim senin yüzüne gülsün....
dualarım her daim... şükürlerim de.... rabbim böle nasib ettiyse ne yapalım emir büyük yerden..........:a015:

canım bence yalnış anlamışsın sen bu yazıyı bende okudum birde senin yazdığını okudum ilkin neden sitem ettiğini anlamadım:sm_confused: sanırım arkadaş öyle demek istememiş teselli etmek için yazmış çünkü hürrem2000 topiğini açınca hakikaten üzülmemek elde değil çok ümitsizce yazılmış bir yazı çünkü herneyse bende üzülmemen için yazdım yani kötü birsey yazmıyor bence umarım banada kırılmazsın canım sevgiyle kal hoşçakal ve asla ümidini yitirmea.s.

SEMRAS CANIM SAĞ OL..... a.s.

canım insanların bir yorum yaparken karşısındakini düşünmesi çok zor bir olay değil bence. şunu demek istiyorum, arkadaşlar "sen anneliği tattın, birde biz tadalım" anlayışı içinde olmaları beni çok üzüyor. birde çocuğun var ona sarıl şukret falan deniyor. tabiki allahımıza binlerce şükürler ediyoruz. gerçi hata bizde kendilerininde dedikleri gibi anneliği tatmamış birinin ne hissedeceğimizden bi haber olmaları gayet normal. biz fazla alınganlık yapıyoruz. :a015:

selmacım canım sın sende benim gibi çok hassassın..........:çok üzgünüm:

haklı olabilirsin canım genede olumlu yazıları değerlendirmeye calış ve çokta fazla canını sıkma insan farklı farklı tabii düşünceleride şutarafagitti
bu kadarda karamsar olma güzel pozitif seyler düşün inancını kaybetme
senin için en doğru olan zamanda tekrar anne olacaksındır eminim
kendine iyi bak hoşçakala.s.

Keşke arkadaşının derdine teselli olabilecek şeyler bulup, söylemeye çalışan bu arkadaşımızın gösterdiği nezaketi siz de gösterseydiniz arkadaşım.Haksızlık yapmışsınız üzüldüm doğrusu. Ben bir bebek düşünüyorum bir bebeğim olduktan sonra kısır gelin diyebilecekler mi?Peki sizin böyle bir sorunuz var mı? Hangimizin acısı daha büyük yarışması yapmayacağım çünkü ;ben çok acı çekmiyorum, biraz fazla kaderciyim galiba:) Yalnız unutmayınız ki bizim gibi anneliği tatmayanların tek derdi bebek sevmek değildir,hakkımızda söylenen üzücü şeylerde var.Yani bebeğimiz olmuyor diye ve birileri özellikle bizi üzdüğü için de, üzülürüz bizler. Arkadaş belki o açıdan da bakmış olabilir diye düşünüyorum.
Not:Arkadaşı tanımıyorum.Haksızlığa göz yuman da haksızlık yapmış olur.:))Kusurum olduysa affola.
Kabullenmek ,kendimizi tamamen Allaha teslim etmek ,hayırlısını istemek,ümitsizliğe düşmemek, hepimizin yapması gereken bu galiba.Allah hepimize hayırlısını versin.

semras canım ; tabiki farklı düşünceler olacaktır, farklı fikirler.... be kandi adıma saygı duyuyorum ....bi de şöle bi gerçek var,selmada benim gibi hassas ve alıngan... kırılgan ve incinmiş....

ahhh canım benim ... ne kadarda güzel sölemişsin....hangimizin acısı daha büyük yarışması yapmıyorum diye.... ewt aslında hiç birimiz bu acıtasyonun peşinde diiliz kanımca.... sende bi bebek istiyorsun bizde, ama bizde zaten var biz ikinciyi istiyoruz....
yalnız şöle bi durum var sana diyorlarmış ya kısır gelin diye ... bana da ne diyor kaynanam biliyormusun ? tekli kısır.... hiç duymuşmuydun... ben ilk defa duydum.... ama malesef duydum... benim kaynanam bir sürü insan içinde bebek bulup bana getiriyor ve koluma falan sürüyor ... neden mi? bulaşsın diye.... ne tuhaf değil mi? zannetmeki bi bebek sahibi olunca milletin ağzı kapanacak... canım arkadaşım.. bu topluma yaranamayız.. hep inciticek seni zayıf noktandan vuracak bişiler bulup karşına çıkaracaklar...ben çok çabaladım çevremdekileri düzeltmeye.. ama olmadı.. yine aynı yine aynı...
canım arkadaşım rabbim hakkımızda hayrlısını versin..... a.s.

Canım ya,bunu hiç bilmiyordum. Allah insanlara vicdan ve akıl fikir versin ne diyeyim.Niye bizleri üzmeye çalışıyorlar anlamıyorum. Hayırlısını ver yarabbim sen bizlere yine de .Öpüyorum canım.Umarım güzel haberlerimizi paylaşırız birbirimizle. Şeniz

Canim Arkadasim Kendini Saliverme Herseyin Dogru Bi Zamani Var Bunu Unutma:biraz Kendini Dinle Bebek Stresinden Kurtul Allah Hayirlisini Verecektir Buna Inan:simsiki Saril Hayata Kendine Bi Mesgale Bul Ve Hic Ummadigin Bi Anda Olucak Görüceksin

ırazım sağ olasın canım ilgin ve,nezaketin için çok teşekkürler ederim...

ahhh canım benim ... ne kadarda güzel sölemişsin....hangimizin acısı daha büyük yarışması yapmıyorum diye.... ewt aslında hiç birimiz bu acıtasyonun peşinde diiliz kanımca.... sende bi bebek istiyorsun bizde, ama bizde zaten var biz ikinciyi istiyoruz....
yalnız şöle bi durum var sana diyorlarmış ya kısır gelin diye ... bana da ne diyor kaynanam biliyormusun ? tekli kısır.... hiç duymuşmuydun... ben ilk defa duydum.... ama malesef duydum... benim kaynanam bir sürü insan içinde bebek bulup bana getiriyor ve koluma falan sürüyor ... neden mi? bulaşsın diye.... ne tuhaf değil mi? zannetmeki bi bebek sahibi olunca milletin ağzı kapanacak... canım arkadaşım.. bu topluma yaranamayız.. hep inciticek seni zayıf noktandan vuracak bişiler bulup karşına çıkaracaklar...ben çok çabaladım çevremdekileri düzeltmeye.. ama olmadı.. yine aynı yine aynı...
canım arkadaşım rabbim hakkımızda hayrlısını versin.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…