vazgeçtimmmm.....

ahhh ürrem beni çok ağlattın bu yazınla..hıçkırıklarıma engel olamıyorum........
ah bitanem benimde dünyalar tatlısı bir kızım var(ağlamama hakim olamıyorum ki yazayım)
onada soruyolar kardeşin olsunmu diye oda allah nezamna verirse diyo.o da benimle dua ediyo.kadir gecesi onuda götürdüm camiye ben dedi kardeşim olsun diye dua edecem...içim acıyo dayanamıyorum.bana,bize bişe olursa yanlız kalacak bu hayatta diye......ama ben inanıyorum rabbim bu meleklerin dualarını kabul edecek..ona açılan minicik elleri boş geri çevirmeyecek.neolur kızına haksızlık etme..tamam unut ama olmazsa allahtan de yapacak bişe yok,ya olurken sen buna engel olduğunu hissedersen ilerde bunun altından kalkabilecekmisin??kendine gel ve bana bize ümit ol lütfen!!!neymiş o ilaç falan,

haklısın galiba larenim benim.......... bize bişi olduğunda yalnız kalacak bebeğim.......senağlama

Geçmiş olsun canım umarım aynı şeyleri tekrar yaşamazsın.Bir çoğumuzun başına geliyo bunlar sabırlı olmak lazım eğer kendi toparlayamazsa inasan bunalımın eşiğine geliyor.Herşey rabbim istediği için oluyor bunlar bir sınav elbet mükafatını alıcaz hepimiz...

kimse acı bişi yaşamasın ...sabır en büyük erdem....

Alıntı:
ÖzgürCe´isimli üyeden Alıntı
Keşke arkadaşının derdine teselli olabilecek şeyler bulup, söylemeye çalışan bu arkadaşımızın gösterdiği nezaketi siz de gösterseydiniz arkadaşım.Haksızlık yapmışsınız üzüldüm doğrusu. Ben bir bebek düşünüyorum bir bebeğim olduktan sonra kısır gelin diyebilecekler mi?Peki sizin böyle bir sorunuz var mı? Hangimizin acısı daha büyük yarışması yapmayacağım çünkü ;ben çok acı çekmiyorum, biraz fazla kaderciyim galiba:) Yalnız unutmayınız ki bizim gibi anneliği tatmayanların tek derdi bebek sevmek değildir,hakkımızda söylenen üzücü şeylerde var.Yani bebeğimiz olmuyor diye ve birileri özellikle bizi üzdüğü için de, üzülürüz bizler. Arkadaş belki o açıdan da bakmış olabilir diye düşünüyorum.
Not:Arkadaşı tanımıyorum.Haksızlığa göz yuman da haksızlık yapmış olur.:))Kusurum olduysa affola.
Kabullenmek ,kendimizi tamamen Allaha teslim etmek ,hayırlısını istemek,ümitsizliğe düşmemek, hepimizin yapması gereken bu galiba.Allah hepimize hayırlısını versin.

ahhh canım benim ... ne kadarda güzel sölemişsin....hangimizin acısı daha büyük yarışması yapmıyorum diye.... ewt aslında hiç birimiz bu acıtasyonun peşinde diiliz kanımca.... sende bi bebek istiyorsun bizde, ama bizde zaten var biz ikinciyi istiyoruz....
yalnız şöle bi durum var sana diyorlarmış ya kısır gelin diye ... bana da ne diyor kaynanam biliyormusun ? tekli kısır.... hiç duymuşmuydun... ben ilk defa duydum.... ama malesef duydum... benim kaynanam bir sürü insan içinde bebek bulup bana getiriyor ve koluma falan sürüyor ... neden mi? bulaşsın diye.... ne tuhaf değil mi? zannetmeki bi bebek sahibi olunca milletin ağzı kapanacak... canım arkadaşım.. bu topluma yaranamayız.. hep inciticek seni zayıf noktandan vuracak bişiler bulup karşına çıkaracaklar...ben çok çabaladım çevremdekileri düzeltmeye.. ama olmadı.. yine aynı yine aynı...
canım arkadaşım rabbim hakkımızda hayrlısını versin.....a.s.

SERSOY 79 Sen yazıların hangi kısımlarını alıp okuyosun, bütün pozitif şeyleri negatif şekilde yorumlayıp değiştirebildiğin için tebrik etmek lazım aslında seni, neye ne şekilde yorum yaptığının farkında bile olduğunu sanmıyorum açıkçası,
Hürreme olayın farklı boyutlarını da düşünüp dert etmemesini, aslında çok şanslı bi insan olduğunu hatırlatarak rahatlamasını sağlamak amacıyla yazılmış yazıları nerelere çekmişsin öyle bravo sana doğrusu, hele hele "HATA BİZDE ANNELİĞİ TATMAMIŞ BİRİNİN NE HİSSEDECEĞİMİZİ ANLAMAMASI GAYET NORMAL" şeklinde bi cümle kurmuşsun ya bu lafının üzerine hiçbir yorum yapmıyorum ve çocuk sahibi olabilmek için denemediği şey kalmadığı halde birtürlü başaramayıp için için eriyen bütün arkadaşlarım adına ve kendi adıma seni kendi vicdanınla başbaşa bırakıyorum.

SERSOY 79 Sen yazıların hangi kısımlarını alıp okuyosun, bütün pozitif şeyleri negatif şekilde yorumlayıp değiştirebildiğin için tebrik etmek lazım aslında seni, neye ne şekilde yorum yaptığının farkında bile olduğunu sanmıyorum açıkçası,
Hürreme olayın farklı boyutlarını da düşünüp dert etmemesini, aslında çok şanslı bi insan olduğunu hatırlatarak rahatlamasını sağlamak amacıyla yazılmış yazıları nerelere çekmişsin öyle bravo sana doğrusu, hele hele "HATA BİZDE ANNELİĞİ TATMAMIŞ BİRİNİN NE HİSSEDECEĞİMİZİ ANLAMAMASI GAYET NORMAL" şeklinde bi cümle kurmuşsun ya bu lafının üzerine hiçbir yorum yapmıyorum ve çocuk sahibi olabilmek için denemediği şey kalmadığı halde birtürlü başaramayıp için için eriyen bütün arkadaşlarım adına ve kendi adıma seni kendi vicdanınla başbaşa bırakıyorum.

kuzim....... canım... hiddetlenme.... tatlım... oda çok incinmiş durumda.... anlayışlı olmak lazım...yakında oda sakinleşecek ....sağlıklı düşünmeye başlıcaz hepimiz... selma yoğun duygular içinde...inan bana.... atlatıcaz inşallah... beraber olup birbirimize destek olucaz ve daha ii günlere merhaba diyeceğiz.. değilmi tatlım..?biz burada KK da niçin varız...destek olmak,sakinleştirmek,sağlıklı düşünmeye sevketmek , acıları ,sevinçleri ,tecrübeleri ,kırgınlıkları, incinmişlikleri paylaşmak adına buradayız....:enbuyukkk:

iyiki varız.. iyiki varsınız.. SİZLERİ SEVİYORUM... CANLARIM BENİM.....a.s.

Derdi veren dermanını verır hurrem ben suna ınanırım cok allah sevdıgı kullarını bı sınava tutarmıs sabır eden de karsılıgını alırmıs bu sekılde dusunme lutfen sabret dılıyorumkı en kısa zamanda rabbım gonlune gore versın

Derdi veren dermanını verır hurrem ben suna ınanırım cok allah sevdıgı kullarını bı sınava tutarmıs sabır eden de karsılıgını alırmıs bu sekılde dusunme lutfen sabret dılıyorumkı en kısa zamanda rabbım gonlune gore versın

ewt haklısın ayşem benim... böle düşünmek sanırım çok daha ii ...çok iisin teşekkürler tatlım...........a.s.

benim eltim ilk çocuğuna 7 sene sonra ikinci çocuğunada 10 sene sonra kavuştu.vazgeçmek sözü yanlış bir söz.allaha dua et ve inan.şuan bebeğin öbür dünyadan sana sesleniyor annem vazgeçme sabret geleceğim diyor onu üzme

benim eltim ilk çocuğuna 7 sene sonra ikinci çocuğunada 10 sene sonra kavuştu.vazgeçmek sözü yanlış bir söz.allaha dua et ve inan.şuan bebeğin öbür dünyadan sana sesleniyor annem vazgeçme sabret geleceğim diyor onu üzme

canım benim ..... çok sağ ol... ilgin alakan için....demekki bazen böle geç kavuşmalar olabiliyor.... geç olsun güç olmasın........a.s.

sakın vaz geçme hürremcim.ama ısrarcıda olma çünkü stres zaten en büyük engel akışına bırak.biz kadın ırkıyız hayatta neden kaçtık vaz geçtikki bundanda kaçalım vazgeçelim.

hicran cnm ne yaptın
yazılardan anladığım kadarı ile hapa başlamamışın
herşey gönlünce olsun cnm benim

sakın vaz geçme hürremcim.ama ısrarcıda olma çünkü stres zaten en büyük engel akışına bırak.biz kadın ırkıyız hayatta neden kaçtık vaz geçtikki bundanda kaçalım vazgeçelim.

yaaa ne güzel bi hattırlatma ... biz kadınız... değilmi ...?..neden vazgeçtikki?... ama tatlım yaşam süreci içerisinde bazen böle iniş çıkışlar yaşıyor insan oğlu.... sanırım bu inişi ben biraz hızlı yaşadım ... ve düştüm.... o yüzden sağlıklı düşünemiyordum....

hicran cnm ne yaptın
yazılardan anladığım kadarı ile hapa başlamamışın
herşey gönlünce olsun cnm benim

miracim canım benim ; müfettişim ... kontrole mi geldin... NE OLUR BENİ SIK SIK DENETLE.....a.s

yok miracım henüz başlamadım ... dr adet olunca cağırdı ... ve ne zaman başlıcamı sölicek.... ben de o güne kadar sağlıklı düşünmeye çalışıp aklımı başıma toplamaya uğraşıyorum.... sağlıklı karar vermek ve verdiğim karardan sora pişman olmamak adına....
canım benim bak diyom ya beni sık sık denetle.... unutma ha.... seni seviyorum can arkadaşım...a.s.

hürremcim hepimiz iniş çıkış yaşıyoruz her dr sonrası dökülen göz yaşlarımızı bi biz biliriz bu yüzden seni çok iyi anlıyorum.inanaki ben eşimle bile paylaşamıyorum.o beni üzülüyor görse hemen tamam vazgeçelim diyor.belki bana üzüldüğünden diyor, ama yinede ya üzülme ya bırak demesi benim onunla üzüntümü paylaşmama engel oluyo.yani sözün özü hayatta yalnızız kimse kimsenin çektiğini bilemez ama biz kadınlar ve anne adayı kadınlar güçlü insanlarız arada bir esen rüzgarlar sarsar ama yıkamaz bizi vazgeçmek yok.

miracim canım benim ; müfettişim ... kontrole mi geldin... NE OLUR BENİ SIK SIK DENETLE.....a.s

yok miracım henüz başlamadım ... dr adet olunca cağırdı ... ve ne zaman başlıcamı sölicek.... ben de o güne kadar sağlıklı düşünmeye çalışıp aklımı başıma toplamaya uğraşıyorum.... sağlıklı karar vermek ve verdiğim karardan sora pişman olmamak adına....
canım benim bak diyom ya beni sık sık denetle.... unutma ha.... seni seviyorum can arkadaşım...a.s.

tükkanı kapıyorumya yeni bi meslek aryışı içindeyim:roflol:
dün psikoloğtum
bugün müfettişyerimseniben
bakalım yarına ne olacam
denetlerim ben seniiiiiii
ev kadını olana kadar:hooray:

tükkanı kapıyorumya yeni bi meslek aryışı içindeyim:roflol:
dün psikoloğtum
bugün müfettişyerimseniben
bakalım yarına ne olacam
denetlerim ben seniiiiiii
ev kadını olana kadar:hooray:

canım miracım benim... sen müfettişlikte kal nolur.... ve beni hep denetle...... arada psikologta olabilirsin..bak gelince ıst la... mutlaka görüşelim... denetle hem beni ....a.s.

X