vazgeçtimmmm.....

canım böyle ümitsizlenme ne olur.sen bir melek sahibisin zaten .o zaman biz ne
yapalım canım.sende böyle yaparsan biz daha çok umutsuzlanırız amaaaaaa

haklısın benim canım arkadaşım..... kk nın kadınları çok güçlü... ve azimli...
rabbim hakkımızda hayırlısı ne ise onu versin...

canım iyiki varsınız...iyiki beni yalnız bırakmıyorsunuz...sizleri çok seviyorum......

Hah nihayet kendine geliyon mu netatlicadiarzu Delirttin bizi Kötü Kazen

kıyamamm ben sana üzülme canım ablam kıyamam o gözünden akan birdamla yaşa allahy yardımcın olsun zor bir karar aldın dilerim rabbim yüzünü güldürür ağlama ama olurmu

canım böyle ümitsizlenme ne olur.sen bir melek sahibisin zaten .o zaman biz ne
yapalım canım.sende böyle yaparsan biz daha çok umutsuzlanırız amaaaaaa

sakın bebeğim benim ... ben umitsizliğe kapıldım diye... siz de ümitsizliğe kapılmayın.....:1no2:
bende artık her şey tükendi bitanem..... sizler daha yolun başındasınız..... dilerim çok savaşmadan kazanırsınız meleklerinizi...:a015:

kıyamamm ben sana üzülme canım ablam kıyamam o gözünden akan birdamla yaşa allahy yardımcın olsun zor bir karar aldın dilerim rabbim yüzünü güldürür ağlama ama olurmu

şekerim benim canım kardeşim......:1hug:
dilerim hakkımda hayırlısı olur...gerçekten çok zor bi karar...yanımda olduğunuz için bana destek verdiğiniz için çok ama çok teşekkürler..........:a015:

hürremcim, çok saol canım mesajın için. evet kazandıkdaktan sonraki sevinç bi anda hüsrana dönüştü. eminim güzel allahım hayırlısını verdi ve verecek. hepimizin gönlüne göre olsun canım.

çok saol elifim..

ya kızlar iyiki varsınız. herşey bizim için. sevinçlerde, üzüntülerde. önemli olan umut onu yitirmeyelim. olur mu? isteyen herkese rabbim verir inşallah bebiş..

Canim Kk Arkadaşlarim.. Birbirimizin Dertlerini Okuyup Anlamaya çalişiyoruz. Bende üzücü şeyler Yaşadim. Ama Yazdiklarinizi Okuyunca Birbirimize Olan Desteğimizi Görünce şunu Söylüyorum. Yaşasin Bu Sinerjiyeeeeee
Büyük Allahima Birtek Kendim Için Deil Başta Sizler Ve Isteyen Herkes Için Dua Ediyorum..

Sende benim canımsın.
Sen orda üzüldükçe biz de burda üzülüyoruz senağlama

Üzülmek yok artık sen güçlüsün.Değilsen bile olmak zorundasın anneler güçlüdür a.s.

ewet haklısın tatlım... zaten güçlü görünmeye çalışıyorum.....ama tatkatım pek yok....
kızım için ,yavrum için çabalıyorum buna.....
UTANIYORUM ACİZLİĞİMDEN.....hatta nefret ediyorum....yavruma belli etmemek adına.. dik durmaya ÇALIŞIYORUM........:çok üzgünüm:

Hürrem Canim Benim , Nolur Birakma Kendini Ya. Dik Duracaksin Tabi. Herşeyden önce Sen Bir Annesin. Senin Bir Meleğin Var. . Senden Güzel şeyler Duymak Istiyoz Biz

ewt hazancım... kk dakı kızlar.. süper.....desteklerini ihtiyacı olanın yanında belli ediyorlar... iyi tesbit... yapmışsın....sinerji.....gerçekten çok önemli...
bu çaresizlikte bu sinerjiyi hissetmek gerçekten iii geliyor...
dilerim duaların kabul olur bitanem... çok iii sin ... beni yalnız bırakmadığın ve yanımda olduğunu hissettirdiğin için çok teşekkürler ederim.....:a015:

Hürrem Canim Benim , Nolur Birakma Kendini Ya. Dik Duracaksin Tabi. Herşeyden önce Sen Bir Annesin. Senin Bir Meleğin Var. . Senden Güzel şeyler Duymak Istiyoz Biz

ahhhhhhhhh.. hazancım... çabalıyorum ama ... nedense bi türlü toparlayamıyorum kendimi....kayın validemde bana öle bi laf etti ki bu bunalımın içindeyken... inan bana sanki o an enkaza döndüm....cevap veremedim... beni bam telimden vurdu...kekelemeye başladım...şaşırdım.. yıkıldım...inanki tarif edemiyorum o anki duygularımı...yapılırmı yaaaa..... beni daha çok kaosa sürükledi....allahım .... çok fena yaaaa....senağlama

YA KAYINVALİDEN DÜŞÜNMEDEN KONUŞUP CANINI SIKIYOSA SEN NİYE BUNU DÜŞÜNÜYOSUN. HEM O KAYINVALİDE ADI ÜSTÜNDE BAK. BU SENİN KAYINVALİDENE naniknanik

TAMAM MI BIRAK KONUŞSUN BE. SEN ONUN SÖYLEDİKLERİNE KULAK ASMA Kİ Bİ DAHA KONUŞMASIN. AMA ÖNEMSERSEN DAHA ÇOK KONUŞUR.

hazancım tutturmuş torunumu benden kaçırıyosun diye...
-bende sabırla yok öle bişi anne, ev burda yer burda torunun burda dilediğin zaman gelip görmüyormusun, bak şimdi istedin, geldin ve torununla yanyanasın...dedim...
delirdi....
bana dediki,ALLAH SANA Bİ DAHA ÇOCUK YÜZÜ GÖSTERMESİN SEN HAK ETMİYOSUN....
AYYYYYYYY kitlendim....
nası bu bedduaya kulak asmayayım....senağlama

KULAK ASMA CANIM . BELLİ Kİ SORUNLU BİR İNSAN. BEDDUASI SENİ BULMAZ MERAK ETME. BİZLER CANIMIZI SIKAN ŞEYLER ÜZERİNDE FAZLA DURMAMALIYIZ. YOKSA BAŞAÇIKAMAYIZ ÜZÜNTÜLERİMİZ ARTARAK ÇOĞALIR.

İŞTE BU YÜZDEN GÜZELİM. GEREKLİ ZAMANLARDA KENDİ KENDİNE - AMAAANN BOŞVER BE - DEMELİSİN. BAŞ-KA YO-LU YOOOOOKKK.

OK? a.s.

sağ ol tatlım benim... kimseyle konuşamadıklarımı sizlerle paylaşmak bana güç katıyor....
yanımda olduğunuza çok memnunum... canımsınız...:a015:

a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…