vazgeçtimmmm.....

hürremcim bak bende 15 gündür kendimi hamile dye hissttim ama yine değilmişim canım.olsun ya ben bazen burda hiç hamile kalamyanları okuyup şükrediyorum.eğer sen böyle yaparsan onlara haksızlık olmazmı???????
ben kızıma hamile kaldığımda 21 yaşındaydım..keşke daha anlayarak hissderek geçirseydim o dönemimi...çok özlüyorum o zamanki halimi.allahım çooook büyük.bak şuan ezan okunuyo...senin için benim için dua ediyorum hepimiz için....ne olur kendini bırakma beni yanlız bırakma.......

hürremcim bak bende 15 gündür kendimi hamile dye hissttim ama yine değilmişim canım.olsun ya ben bazen burda hiç hamile kalamyanları okuyup şükrediyorum.eğer sen böyle yaparsan onlara haksızlık olmazmı???????
ben kızıma hamile kaldığımda 21 yaşındaydım..keşke daha anlayarak hissderek geçirseydim o dönemimi...çok özlüyorum o zamanki halimi.allahım çooook büyük.bak şuan ezan okunuyo...senin için benim için dua ediyorum hepimiz için....ne olur kendini bırakma beni yanlız bırakma.......

canım benim yaaa rabbim dualarını duysun inşallah....
kızınıda allah bağışlasın.....
ben senin ve diğer arkadaşlarımı asla yalnız bırakmam.. manevi açıdan....
ben sizleri çok seviyorum....
ben kimseyle konuşamıyorum... bir tek siz varsınız...
ama tatlım şu an hiç sağlıklı düşünemiyorum ben... ne yaptığımdan hayır var ne yediğim içtiğimden... sanırım bu kez gerçektende fena çakıldım... dibe vurdum yani....:çok üzgünüm:

evet haklısın canım biraz sakinleş istersen...bende bunu birine anlatsam olsun senin bir kızın var ya diyolar..allaha çoook şükür kurban olduğum allahım bana bu duyguyu tatdırmış..ama yavrulama dürtüsü çok ayrı bişe.insan buna su gibi ekmek gibi arıyo...eğer herhangi bir sorunun yoksa bence hamile kalacaksın canım......ama biraz zamana ihtiyacın var..hem ne okudum bu sitede biliyomusun bu ay oluşan yumurtalar aslında bundan önceki 150 günkü psikolojimize göre oluşuyormuş...yazık değilmi 150 gün sonraki yumurtana:)

canım arkadaşlarım... benim ne kadar bebek istediğini hemen hemen herhes biliyor... çok uğraştım didindim... içmediğim bitki çayı, yemediğim macun kalmadı... hamamlara gittim ...buharlara oturdum... yıllardır tedavi görüyorum.... ama olmuyor olmuyor....senağlama
ben de bu sabah itibarıyla bir karar aldım ve eczaneye gidip d.kontrol hapı aldım.. saçma değil mi... zaten bebeğim olmuyor... ama en azından kendime bi ispat.. ümitlenmemek adına...her ay hüsrandan bıktım, yoruldum... sakın beni yermeyin .. eğer olumsuz bişi yazacaksanız..kendinizi tutun ve lütfen bişi yazmayın... çünkü kaldıracak ruh halinde değilim...:1no2:
anlıyacağınız artık gebelik bölümüne de gelmicem... sadece yapılan yorumları okurum benim için...çünkü verdiğim karar çok zor bi karar ... buraya gelip daha kötü olmaktan korkuyorum...dibe vurdum ama bu kez çıkamıyorum....dr lar bile artık elimden tutmuyor...
artık kabullenmem gerek demekki....:a015:

Ben umursamıyorum artık.Hiç tedavi olmadım mesela,bir ayın sadece 5 günü kullanılan gonopen dışında.Sadece bir ay kullandım bıraktım doktora gitmeyi.Bazı korkularım ve engellerim yüzünden .Hatta önceleri, yumurtlama gününü tutturmaya çalışıyordum, en azından ayın 5 günü uğraşıyordum yine, yastık koy,ayaklar havaya :))olmadı.Bıraktım, onu da yapmıyorum artık.Yok aslında gurur yapıyorum ,kendi isteğinle geleceksen gel yoksa zorlamayacağım diyorum belki de:)Zorlamıyorum ,ben sizin gibi olamıyorum,hayal kırıklığından ödüm kopuyor, bu yüzden emek harcamıyorum bile.Sizlerle karşılaştırdığımda kendimi,hiç çaba sarfetmediğimi görüyorum.Herşeyi oluruna bıraktım artık.Olursa oluuur , olmazsa Allah kerim.Aşılamaya, tüpbebeğe güveniyordum denemeyeceğim de galiba.Borca girerek bebek yapmak istemiyorum.
Sonradan üzülmeyi de göze alıyorum.Şimdi canım sana tavsiyem, sonradan üzülebileceğini göz önünde bulundur ve öyle karar ver.Umarım herkesin hakkında hayırlısını verir Allah.

evet haklısın canım biraz sakinleş istersen...bende bunu birine anlatsam olsun senin bir kızın var ya diyolar..allaha çoook şükür kurban olduğum allahım bana bu duyguyu tatdırmış..ama yavrulama dürtüsü çok ayrı bişe.insan buna su gibi ekmek gibi arıyo...eğer herhangi bir sorunun yoksa bence hamile kalacaksın canım......ama biraz zamana ihtiyacın var..hem ne okudum bu sitede biliyomusun bu ay oluşan yumurtalar aslında bundan önceki 150 günkü psikolojimize göre oluşuyormuş...yazık değilmi 150 gün sonraki yumurtana:)

canım yaaaa walla benim sölemek istediklerimi dile getirdin... bana da aynısını sölüyolar... ama sölediğin gibi yavrulama dürdüsü bambaşka bişi....anlatılmaz sadece yaşanır.. en iii yaşayanlar anlar... senin beni anladığın gibi...
canım aslında bi sorun var bende....ben erken menapoza girdim... yani dr lar da benim bebeğimin olmasının mucizelere bağlı olduğunu söledi...yani dr larda artık ellerimi tutmayı bıraktı.... bu durum düşündükçe beni iyice boğuyor... ağlıyor ağlıyor.. ama işin içinden çıkamıyorum...:çok üzgünüm:
rabbimden asla sual olunmaz farkındayım ... hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun... ama kabullenmek fikrinede galiba istemeye istemeye alışmam lazım..
.----- ya rabbim sen kimseyi evlat hasretiyle terbiye etme NOLURRRRRRRRR.....:a015:

hürremcim tüp bebek denedinizmi canım?
gerçi ilki normal olunca belki zor gelir sana ama hani tam menapoza girmeden(canım girdinmi bilmiyorum)...
benim eşim mesela böyle şeylerden çok sıkılır..benim korkum o..hani bazen çok çokda tüp bebek yaptırırız diyorum ama eşim:KK43:((((((

hürremcim tüp bebek denedinizmi canım?
gerçi ilki normal olunca belki zor gelir sana ama hani tam menapoza girmeden(canım girdinmi bilmiyorum)...
benim eşim mesela böyle şeylerden çok sıkılır..benim korkum o..hani bazen çok çokda tüp bebek yaptırırız diyorum ama eşim:KK43:((((((

larenim benim tüp bebek şansım %8 in altında ..:çok üzgünüm:. dr öle dedi... bazı testler yaptılar... denemeye değmez dedi...:1no2:.aşılamada zaten kaç kez denediysem olmadı... yani tutmuyo bi türlü..senağlama
.artık benim de eşim bu durumdan çok sıkıldı...bırakalım artık demeye başladı.. oda beni çok üzüyor.. yani o benden önce vazgeçti....
galiba erkeklerin bi çoğu böle düşünüyor....:a015:

larenim benim tüp bebek şansım %8 in altında ..:çok üzgünüm:. dr öle dedi... bazı testler yaptılar... denemeye değmez dedi...:1no2:.aşılamada zaten kaç kez denediysem olmadı... yani tutmuyo bi türlü..senağlama
.artık benim de eşim bu durumdan çok sıkıldı...bırakalım artık demeye başladı.. oda beni çok üzüyor.. yani o benden önce vazgeçti....
galiba erkeklerin bi çoğu böle düşünüyor....:a015:

ablacım sen neden dr değiştirmiyorsun. erkek milleti hep böyle ne konuşmayı severler nee bizim kadar heyecanla isterler şakkıdı takma sen onusırnaşık şey bence ne olursa olsun tüp bebeği denemelisin:icecream: ALLAH'DAN ÜMİT KESİLMEZ şakkıdı bence acilen dr değiştir ve tüp bebek dene:teytey: açacağın o güzel başlığı dört gözle bekliyorum. ay ben sana yazarken eden gözlerim doluyor ayyy.:emir_bebek: ablam benim seni çok seviyorum. 1 damla umut

ablacım sen neden dr değiştirmiyorsun. erkek milleti hep böyle ne konuşmayı severler nee bizim kadar heyecanla isterler şakkıdı takma sen onusırnaşık şey bence ne olursa olsun tüp bebeği denemelisin:icecream: ALLAH'DAN ÜMİT KESİLMEZ şakkıdı bence acilen dr değiştir ve tüp bebek dene:teytey: açacağın o güzel başlığı dört gözle bekliyorum. ay ben sana yazarken eden gözlerim doluyor ayyy.:emir_bebek: ablam benim seni çok seviyorum. 1 damla umut

canım benim ...... doğru diyosun tatlım.....ama ben artık gittiğim dr ların sayısını bile unuttum..
biraz kafamı toparlayıp,daha iii düşünebildiğim zaman ancak belki tekrar denerim.. ama yinede o umut içimde olmalı.... şu anda vazgeçmişlikle savaşıyorum....ruhum darmadağan...
ewet bazı dr lar allahtan ümit kesilmez diyor... bende bu lafın büyüklüğünün farkındayım ama tatlım 1 yıl önce 1ocak 2007 de babam kalp krizi geçirdi.. hastaneya kaldırdık .. dr yardım ediyorlardı... biri çıktı biz heyecanla sorduk....nasıl diye... dr bize ALLAHTAN ÜMİT KESİLMEZ dedi...............
ve babamı 15 dakika sora kaybettik....senağlama.. anladım ki dr.. lar yapacak bişi kalmadığı zaman ALLAHTAN ÜMİT KESİLMEZ diyor....
bilmem anlatabildimmi?:a015:

:1hug: bende tatlım seni çok seviyorum... ve yakınlığını ve duygusallığını bana hissettiriyorsun... buna o kadar ihtiyacım varki....

Ben umursamıyorum artık.Hiç tedavi olmadım mesela,bir ayın sadece 5 günü kullanılan gonopen dışında.Sadece bir ay kullandım bıraktım doktora gitmeyi.Bazı korkularım ve engellerim yüzünden .Hatta önceleri, yumurtlama gününü tutturmaya çalışıyordum, en azından ayın 5 günü uğraşıyordum yine, yastık koy,ayaklar havaya :))olmadı.Bıraktım, onu da yapmıyorum artık.Yok aslında gurur yapıyorum ,kendi isteğinle geleceksen gel yoksa zorlamayacağım diyorum belki de:)Zorlamıyorum ,ben sizin gibi olamıyorum,hayal kırıklığından ödüm kopuyor, bu yüzden emek harcamıyorum bile.Sizlerle karşılaştırdığımda kendimi,hiç çaba sarfetmediğimi görüyorum.Herşeyi oluruna bıraktım artık.Olursa oluuur , olmazsa Allah kerim.Aşılamaya, tüpbebeğe güveniyordum denemeyeceğim de galiba.Borca girerek bebek yapmak istemiyorum.
Sonradan üzülmeyi de göze alıyorum.Şimdi canım sana tavsiyem, sonradan üzülebileceğini göz önünde bulundur ve öyle karar ver.Umarım herkesin hakkında hayırlısını verir Allah.

ewet tatlım galiba ben gerçekten çok ama çok abarttım bebek isteme işini...neler yapmadım ki... artık denemediğim bişi kaldımı diye bazen düşünüyorum.
tatlım bende ümidimi kaybetmekten çok korkuyordum... ümit benim için başarmanın yarısıydı... her yeni ay yeni bi umuttu... ama benim korktuğum başıma geldi.. ve ben şimdi malesef bu berbat duyguyla savaşmak zorunda kalıyorum.. aslında buna gücüm ve dermanım yok.... ama elden bişi gelmiyo...:çok üzgünüm:
yani kısaca demek istediğim sakın bişiden korkma HAYAL KIRIKLIĞINDAN bile.. çünkü öyle bişi ki bu bi gün korkularınla yüzleşmek zorunda kalıveriyosun...beni göz önüne al.. utanıyorum bu acizlikten... ve nefret ediyorum.. ama içindeyim malesef bu tuhaf durumun veeee bi türlü çıkmayı başaramıyorum... çabaladıkçada batıyorum....
rabbim herkesin hakkında hayırlısını versin... :a015:

hürrem cim görüyormusun ne kadar çok sevein var ve hepsi yanında....canım lütfen ümidini yitirme sana yakışmıyor sen böyle olunca bende kendim için umudumu yitirir gibi oluyorum:KK43:((((((((((

hürrem cim görüyormusun ne kadar çok sevein var ve hepsi yanında....canım lütfen ümidini yitirme sana yakışmıyor sen böyle olunca bende kendim için umudumu yitirir gibi oluyorum:KK43:((((((((((

ewet bu konuda çok şanslıyım...ben de kızların hepsini çok ama çok seviyorum...iiyiki varlar...iiki varsınız....zaten sizden başka konuşabileceğim kimsede yok bitanem... benim için hepiniz ayrı bi önem taşıyorsunuz... benim için özelsiniz....

bak bebeğim bu yaşadıklarım beni bağlar... sen sakın ümidini yitirme....inan sandığın kadar kolay bişi diil....ümidini kaybetmenin yanından bile geçme.. hep ümilli ol.. hep umutla bak yarınlara...
.sakın korkma... hiç bişiden korkma... çünkü bi gün yüzleşmen gerekirse o korkunla... o zaman korktuğun başına geldiği için daha kuvvetli olabilirsin... ben hep korkuyodum ... ya ümitler tükenirse diye.. ve en nihayet korktuğum başıma geldi....ve şimdi savaşamıyorum bile ...öyle korkmuşumki... bu küçücük hassas yüreğimle....
utanıyorum....çaresizliğimden ... acizliğimden....:çok üzgünüm:
ama hala savaşacak gücüm yok.... bulamıyorum o gücü toplayamıyorum bi türlü....dağılmışım iiyice.......:a015:

canım benim ...... doğru diyosun tatlım.....ama ben artık gittiğim dr ların sayısını bile unuttum..
biraz kafamı toparlayıp,daha iii düşünebildiğim zaman ancak belki tekrar denerim.. ama yinede o umut içimde olmalı.... şu anda vazgeçmişlikle savaşıyorum....ruhum darmadağan...
ewet bazı dr lar allahtan ümit kesilmez diyor... bende bu lafın büyüklüğünün farkındayım ama tatlım 1 yıl önce 1ocak 2007 de babam kalp krizi geçirdi.. hastaneya kaldırdık .. dr yardım ediyorlardı... biri çıktı biz heyecanla sorduk....nasıl diye... dr bize ALLAHTAN ÜMİT KESİLMEZ dedi...............
ve babamı 15 dakika sora kaybettik....senağlama.. anladım ki dr.. lar yapacak bişi kalmadığı zaman ALLAHTAN ÜMİT KESİLMEZ diyor....
bilmem anlatabildimmi?:a015:

:1hug: bende tatlım seni çok seviyorum... ve yakınlığını ve duygusallığını bana hissettiriyorsun... buna o kadar ihtiyacım varki....

BEN DİYORUM SANA BAK AÇACAKSIN HAMİLEYİM DİYE BAŞLIĞINI :teytey: ONDAN SONRA SANA KOCAMAN BİR OKLAVA SALLAYACAĞIM:eek:klava: DERT OLDU İÇİME KAÇ GÜNDÜR BU KONU YAPMA BÖYLE TAMAM DOKTORLAR LİSTEN KABARIM OLABİLİR AMA OLSUN GENEDE DEĞİŞTİR sengözlerimebaksanab BABAN İÇİNDE ÇOK ÜZÜLDÜM ABLACIM BAŞIN SAOLSUN AMA ALLAHDAN ÜMİT KESİLMEZZZZZ:nazar: DOĞURACAKSIN EN GÜZELİNDEN BİR BEBEK BENDEN SÖZ SANA GELİP KENDİ ELİMLE TAKICAM ALTININI :teytey:

BEN DİYORUM SANA BAK AÇACAKSIN HAMİLEYİM DİYE BAŞLIĞINI :teytey: ONDAN SONRA SANA KOCAMAN BİR OKLAVA SALLAYACAĞIM:eek:klava: DERT OLDU İÇİME KAÇ GÜNDÜR BU KONU YAPMA BÖYLE TAMAM DOKTORLAR LİSTEN KABARIM OLABİLİR AMA OLSUN GENEDE DEĞİŞTİR sengözlerimebaksanab BABAN İÇİNDE ÇOK ÜZÜLDÜM ABLACIM BAŞIN SAOLSUN AMA ALLAHDAN ÜMİT KESİLMEZZZZZ:nazar: DOĞURACAKSIN EN GÜZELİNDEN BİR BEBEK BENDEN SÖZ SANA GELİP KENDİ ELİMLE TAKICAM ALTININI :teytey:

dıptısım benim canımsın.......ne kadarda içten yazmışsın... SENİ SEVİYORUM BİTANEM.....................:1hug:

bende gelip takacam bi altın :)))))).valla benimde içime dert oldu...bende burdaki arkadaşların inatlarından güç alıyordum..baksana ne kadar güçlüler dimi???azmin elinden ne kurtulmuş ki!!senden ricam ltf ilaç içme oluruna bırak lütfeeeeeenn olurmu :KK43:

:1no2:SELAM KIZLAR , BAKIN BENİM BAŞIMA GELENE...

8 AYDIR EVLİYİM, 8 OCAKTA ADET OLDUM. İLK KEZ BEBEK YAPMAYI DENEDİK. YUMURTLAMAYI FALAN HESAPLAYARAK. 8 ŞUBAT OLDU ADETİM GELMEDİ. SABIRSIZLIĞIMDAN OLSA GEREK KAN TESTİ YAPTIRDIM. 9 ŞUBATTA HAMİLE OLDUĞUMU ÖĞRENDİM. O AN MUTLULUĞUMU TAHMİN EDERSİNİZ..
İLK KORTROLE GİTTİM 15 GÜN SONRA. KESEYİ GÖRDÜK. BEBEĞİ GÖRMEMİZ İÇİN 15 GÜN SONRA GEL DEDİ DOKTORUM. 15 GÜN BEKLEYEMEDİM 10 GÜN SONRA GİTTİM. BİRDE BAKTIK KESE 15 MM OLMASI GEREKİRKEN HENÜZ 10 MM. DOKTORUM HCG TAKİBİ YAPALIM DEDİ.
HCG 2 GÜNDE BİR İKİ KATINA ÇIKIYOMUŞ YA BENİMKİ SADECE YÜZDE 10 ARTTI. BİR TERSLİK VAR DEDİLER. BEN AĞLAMA KRİZLERİNE GİRDİM.
EN SON DÜN ULTRASONA GİRDİM . KESE 6 MM OLMUŞ. YANİ BAŞTAN BERİ OLUŞMAMIŞ BİR GEBELİKMİŞ, DÖLLENME HATASI ..
AMA KESE OLUŞMUŞ- GİDEREK KÜÇÜLEN BİR KESE- BEBEK YOK. DOKTORUM 2 GÜNE KALMAZ ADETLE DIŞARI ATACAKSIN DEDİ. BUGÜN ADETİM BAŞLADI.
VE ÇOK KÖTÜYÜM, BU SİTEDE BİRBİRİMİZE DESTEK OLALIM. BEBEK İSTEYEN ARKADAŞLARIM, ÜZÜLMEYİN. ALLAH ER GEÇ VERECEK KUCAKLARIMIZA BEBİŞLERİMİZİ İNŞALLAH. BU ARADA YAŞADIKLARIM KİMYASAL GEBELİKMİŞ .

Geçmiş olsun canım umarım aynı şeyleri tekrar yaşamazsın.Bir çoğumuzun başına geliyo bunlar sabırlı olmak lazım eğer kendi toparlayamazsa inasan bunalımın eşiğine geliyor.Herşey rabbim istediği için oluyor bunlar bir sınav elbet mükafatını alıcaz hepimiz...

Canim Arkadasim Kendini Saliverme Herseyin Dogru Bi Zamani Var Bunu Unutma:biraz Kendini Dinle Bebek Stresinden Kurtul Allah Hayirlisini Verecektir Buna Inan:simsiki Saril Hayata Kendine Bi Mesgale Bul Ve Hic Ummadigin Bi Anda Olucak Görüceksin

Son düzenleyen: Moderatör:
hürremmmmmm :eek:klava:
kızmayın diyorsun ama valla ben kızıyorum sana ,biraz rahat ol lütfen bebek düşüncesinden biraz olsun uzaklaşmaya çalış bunun için mesela kitap oku (ama bebekle ilgili olmasın) kendine hobi bir şeyler edin çünkü takmazsan aklına getirmezsen kendiliğinden olur inş ve herşeyin hayırlısını iste ve hepimizde de biliyoruz ki o kadar tedaviden sonra hamile kalamayıp umudunu yitiren ve boşver artık diyen arkadaşlarımız beklemedikleri anda hamile kalıyor,bende 5 yıldır evliyim uzun zaman bebek istemedik şimdi istiyoruz ama olmuyor imtihandan geçiyoruz şu anda ben öyle düşünüyorum sabretmemiz lazım dediğim gibi herşeyin hayırlısını istemekten başka yapacak bir şeyimiz yok a.s.

hürrem canım vazgeçmen iyi olmuş çünkü çok duydum vazgeçtikten sonraki ay hamiş kalanları

X