Varikosel sonrası gebelik ve ovulasyon testi

Ayyy yaa olmadı yarın yaparım sen benim için testleri atabilir misin bir gebenin günlüğüne tabi mecbur değilsin
Ya atarım atmasına da daha benim yazdıklarıma cevap vermedi mesaj kutusu cok yogun diye story paylasmıs bugun şimdi senin testleri atarsam en son mesaja cevap verdiği için benim sorular gider aradan

He tamam tatlım sorun yok inşallah tez vakitte cevap verir ve hamilesindir umarımmmm
Ya atarım atmasına da daha benim yazdıklarıma cevap vermedi mesaj kutusu cok yogun diye story paylasmıs bugun şimdi senin testleri atarsam en son mesaja cevap verdiği için benim sorular gider aradan

He tamam tatlım sorun yok inşallah tez vakitte cevap verir ve hamilesindir umarımmmm
İnşallah ya artık o kadar cok istiyoruz ki eşimde bende böyle varya içim içime sığmıyor 2 yıldır evliyiz hiç korunmadık ama hiç gebelik oluşmadı eşime ne kadar belli etmemeye calıssamda bazen çok ağlıyorum çok dua ediyorum rabbim bizim dualarımızı kabul eder inşallah

Amin inşallah ben daha 7 aydır evliyim ama bebiş sahibi olmak çoook istiyorum rabbim bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin inşallah ya ben bu aydan çok ümitliyim birde testler hep pozitif çıkıyor ya o beni daha da ümitlendirdi inşallah gebeyimdir

İnşallah canım yarın sabah gebelik testi dene bakalım müjdeli haberlerini bekliyorumm

İnşallah canım yarın sabah gebelik testi dene bakalım müjdeli haberlerini bekliyorumm
Böyle sanki adet olucakmışım hissi oluyor hiçbir belirtim yok acaba yarında ovulasyon bakıp Aynı çıkarsa ertesi günmü gebelik testi yapsam of ya bilemedim günler geçmek bilmiyorrrrr

Hm fiyatı ne kadar acaba birde şehir olarak nerede oturuyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…