Varikosel sonrası gebelik ve ovulasyon testi

Tatlım ya ovulasyon yaptım yine çift çizgi

Eklentiler

• IMG_5125.jpeg
    IMG_5125.jpeg
    140,5 KB · Görüntüleme: 15
Erken bence ya adete 6 gün kala yapıcam ama içimde böyle adet olucakmışım hissi var birde bugün eşimle dışarıya çıktık hemen yoruldum normalde yorulmam piskolojikte olabilir bilemedim ya belirsizlik çok kötü
Ya benimde kaç gündür midem bulanıyordu ama bilmiyorum psikolojik benve birde 2 gün üst üste beyaz akıntı geldi ama bu adette de oluyor hamileliktede oluyormus birbirlerine cok benzedikleri icin belirtilerin bilemiyor insan

Ya benimde kaç gündür midem bulanıyordu ama bilmiyorum psikolojik benve birde 2 gün üst üste beyaz akıntı geldi ama bu adette de oluyor hamileliktede oluyormus birbirlerine cok benzedikleri icin belirtilerin bilemiyor insan
Bende de oluyor mide bulantısı olmayan koku koktu dün burnuma eşime sordum koku yok diyo bilmiyorum büyük ihtimalle psikolojik ama ovulasyon testlerinin böyle çıkması beni çok ümitlendirdi yaklaşık 3 aydır hep aynı gün adet oluyorum bakalım bu sefer olmam inşallah

Bende de oluyor mide bulantısı olmayan koku koktu dün burnuma eşime sordum koku yok diyo bilmiyorum büyük ihtimalle psikolojik ama ovulasyon testlerinin böyle çıkması beni çok ümitlendirdi yaklaşık 3 aydır hep aynı gün adet oluyorum bakalım bu sefer olmam inşallah
İnşallah hamilesindir canım bende şuan ne hissedecrğimi bilemiyorum ya

İnşallah ama ben ümitlenemiyorum işte blogta yarı kesimin ameliyat sonrası gebelik oluşmuş yarı kesimin olmamış değerker yükselmemiş yani
Evet ya bende gördüm kimisi ilk aydan gebe kalmış kimisi seneler sonra ama bizim ileri harekette sorun vardı sınır dedi doktor onun için ameliyat edildi sonrada sorun ortadan kalktı dedi ve ilaç verdi bende ilaç kullanıyorum inşallah tutar

O yuzden olumlusunu düşünmüyorum daha sonradan üzülmeyeyim diye ama artık cok istiyorum ya çok trendyol sepetimi görsen hep bebek alışverişi yapıyorum sepette bekliyorlar haha
Olumlu düşün tabi. Ben varikosele rağmen ilk ayda kızıma gebe kaldım 🤩 beş yaşında kızıma kardeş istiyoruz şimdi siz takviye falan kullanın bide gynoseed jel varmış bu ay ben onu kullanacağım

X