Varikosel nedir tedavisi nasıl olur yardımcı olur musunuz

Benim eşimde sol tarafta var ve ameliyat olması gerektiğini söyledi doktor ilaç dahi vermedi siz ne zamandan beri bebiş istiyorsunuz

1 yıldır istiyoruz ameliyattan sonra daha bi umutlandık bakalım ama bilemiyoruz tabi eşim sabah akşam proseed diye takviyeler kullanıyor

Önünüzdeki hafta gideceğiz yorumlarda bazen ameliyat sonrası değerlerin daha da düşük oluyor denildiği için ağırdan alıyoruz sanırım biraz
Bakalım hayırlısı olsun hakkınızda canım rabbim isteyen herkese anne baba olması nasip etsin inşallah 😍

Eşim geçen sene Eylül 30da ameliyat oldu. Morfoloji 0 sperm sayısı 7milyondu. Sol varikosel ameliyatı oldu. Haziran ayında gebe kaldım 9 ay sonra gebelik oluştu bizde. Ama benim de pcosum var belki öncesinde de olabilirdi bilemiyorum. Ameliyat ve ilaç tedavisiyle düzelmeyecek bir problem değil varikosel
Canım bendede pcos esimdede 3.5 mm varikosel var :KK43:

Canım bendede pcos esimdede 3.5 mm varikosel var :KK43:
Ameliyat olsun pcosa maalesef bişey yapamıyoruz. Ben kilo vermedim diyet yapmadım sağlıklı beslenmedim hamile kaldığım ay yani rabbim verecekse veriyor hep böyle diyordum nasip oldu

İnşallah bana da nasip olur bu kış 🤲🏻bende müjdeli haberi alırım bana da dua edin kimin duasının kabul olacağı belli olmaz
Seve seve ederim tabiki bize 2 yıl sonra nasip oldu inşallah siz en kısa ve en hayırlı zamanda bu müjdeli haberi alırsınız

Ameliyat olsun pcosa maalesef bişey yapamıyoruz. Ben kilo vermedim diyet yapmadım sağlıklı beslenmedim hamile kaldığım ay yani rabbim verecekse veriyor hep böyle diyordum nasip oldu
Sperm testi iyi cıkarsa doktor ameliyata gerek olmayacagını söyledi haftaya test vericek esim hayırlısı olsun hakkımızda

Oran çok geldi bana sanki benim eşimin 2ye yakındı boyut
3 mmden sonrası icin ameliyat öneriliyormuş fakat bazı kişilerde varikosel sperme etki etmiyormuş zararsız oluyormuş o zaman sorun olmuyor dedi doktorumuz bakalım hayırlısı olsun sperm testi verince ögrenicez artık

3 mmden sonrası icin ameliyat öneriliyormuş fakat bazı kişilerde varikosel sperme etki etmiyormuş zararsız oluyormuş o zaman sorun olmuyor dedi doktorumuz bakalım hayırlısı olsun sperm testi verince ögrenicez artık
Bizim varikosel sperme baya etki etmiş üç ay önce 20 milyon ikin şimdi ise 9 milyon olmuş ameliyat şart

Anladıım bizim spermi etki etmişti inşallah sizde öyle bir durum yoktur

X