Varikosel nedir tedavisi nasıl olur yardımcı olur musunuz

Benim eşimdede var ama sperm testi normal dedi sayfamda konularımda var resmi karşılaştırabilirsin

İnşallah canım dediğin gibi olur ameliyattan sonra bizde bebisimizi kucağımıza alırız çok saol bu arada Allah gönlüne göre versin 🥰
Amin canım inşallah bakalım bize ne diyecek doktor 😏 bende pcos var esimde varikosel

En sağlıklı hangisi sence hiç bilmiyorum ben bu tarz şeyler yemedim eşime de yedirmedim ben keçi boynuzu kürünü çok duydum
IMG_20230820_184751.jpg

hayır hiç bir şey vermedi senede 1 kere kontrole gel dedi sadecede sanki benim içime sinmedi gibi ya
Takviye kullan ya bence ek olarak bir takviye kullanılması lazım bir gebenin günlüğü sayfasında var erkekler icin takviye

Takviye kullan ya bence ek olarak bir takviye kullanılması lazım bir gebenin günlüğü sayfasında var erkekler icin takviye
senin eşininde mi normal hiç kullanmadıkta hatırlaıgım kadarıyla eşimin toplam hareketlilik %59 ileri hareketli %49 yerinde hareketli %8 hareketsiz %43 mesela hareketsiz de çok ama nasıl normal diyolar anlamadım kadın dogum uzamnı doktorumda baktı normal dedi

senin eşininde mi normal hiç kullanmadıkta hatırlaıgım kadarıyla eşimin toplam hareketlilik %59 ileri hareketli %49 yerinde hareketli %8 hareketsiz %43 mesela hareketsiz de çok ama nasıl normal diyolar anlamadım kadın dogum uzamnı doktorumda baktı normal dedi
Canım biz daha sperm testi vermedik haftaya randevumuz var usg de varikosel göründü bizde sol tarafta 3.5mm doktor sperm testi sonucuna göre ameliyat olabilir dedi

Çok saol gerçekten içime su serptin yaptığın yorumlarla ben ameliyattan bile sonra gebelik olmaz diye çok korkuyordum
Hayır hayır korkulacak hiçbir şey yok canım rabbimden ümit kesilmez insanlar ne hastalıklarla ne sorunlarla hamile kalıyor hiç belli olmaz sen duanı esirgeme

Bir gebenin günlüğü YouTube de mi yoksa Instagram felan mı
Instagram sayfası var kadın cok bilgili kesinlikle sayfasını takip et ürünleride biyografisinde linkte var zaten canım ben ovulasyon testini almıştım

Amin canım inşallah isteyen herkese Rabbim nasip etsin ♥️♥️

Canım sizin sonuclar sıkıntılı doktor ameliyat günü verdimi eşin kesin ameliyat olsun öyle pekmezle takviyeyle düzelecek iş değil birde sperm testi aynı gun icinde sonucu cıkıyormu

X