Var mısın Yok musun İçin Mülakata Çağırıldım.

HAY ALLAH İYİLİĞİNİZİ VERSİN YA, YAZILAN DOKUZ SAYFADAKİ TÜM CEVAPLARI OKUDUM KOPTUM YAAA....
(piret pit gadder yaaşuhlu olan) HEEE GÜLMEKTEN ÖLDÜM

:roflol: evet dediğin gibi. Biz ilk gittiğimizde modern ne bileyim ışıl ışıl bi tesis bekliyorduk. Ama çok sıradan bir yerdi ve çekimlerde Show Tv de değil orada yani Metin Oktay Tesisleri'nde yapılıyormuş. Girdiğimiz oda da aynen öyle. Görüşmeyi yapan bayanlar Çikolata çubuk kraker yiyordu:roflol: onların o halini görünce heycan falan gitti zaten. 20' li yaşlarda anca vardırlar. Valla biri çıkıp dese görüşmeye çağırdılar dese hiiiiç heycan yapmasın derim. Çünkü heycan yapılacak birşey yokmuşşakkıdı

aynen katılıyorum orda ortam süperdi,milletle gırgır şamata yaptık biz:)
bide mülakat yapanlar dediğin gibi salaş salaşlar böyle bi rahat,survivor havasındalardıtatlicadiarzu

şu olaya çok güldüm ya sırnaşık şey kadın 7 ay önce başvuru yapmış ozaman hamile falan değilmiş,şimdi kadını aramışlar görüşme için karnı burnunda :CüvCüv: sırnaşık şey :roflol: o da hiç üşenmemiş dünyanın yoluna gelmiş valla laelaelaelaelae

aynen katılıyorum orda ortam süperdi,milletle gırgır şamata yaptık biz:)
bide mülakat yapanlar dediğin gibi salaş salaşlar böyle bi rahat,survivor havasındalardıtatlicadiarzu

şu olaya çok güldüm ya sırnaşık şey kadın 7 ay önce başvuru yapmış ozaman hamile falan değilmiş,şimdi kadını aramışlar görüşme için karnı burnunda :CüvCüv: sırnaşık şey :roflol: o da hiç üşenmemiş dünyanın yoluna gelmiş valla laelaelaelaelae

Evet hamile bir bayan vardı:CüvCüv: Maşallah o merdivenleri vızır vızır 10 kere 20 kere indi çıktı.fisfisfis Konuşma fırsatım olmadı siyah beyaz elbiseli bayanmıydı?

Kız gurbaaaa Allah cezacığını vermesin emi. Madem ilişkin var yani dostane laelaelaelaelae niye bana şöyle yapıyolarmış böyle yapıyolarmış dimedin. Daha rahat olurdum. Bende sanmıyorum raiting yapmayana para vermediklerini. Öyle bişey yapsalar AİHM ne hatta dgm ye veririm onları:mymeka: tatlicadiarzutatlicadiarzu

len olm ilişkim var dediysem o kadar da değil yani tatlicadiarzu
sadece feysbıkta arkideşiz :lepi::roflol::roflol::roflol:tatlicadiarzu

len olm ilişkim var dediysem o kadar da değil yani tatlicadiarzu
sadece feysbıkta arkideşiz :lepi::roflol::roflol::roflol:tatlicadiarzu

Biz bişeymi dedik len gurbaaa niye hemen savunmaya geçtin. CADIARZU. Bir söz vardı ateş olmayan yerden duman çıkmaz gibin bişeydi.sırnaşık şey Tamam canım tosthane ilişkin var artıuk hepimiz biliyoruz.naniknaniknaniknanik Feysbıkta meysbukta...

kızlar valla ben sözleşmeyi okumadım o aşamaya gelmedi benim eşim ama ilk zamanlarda en yüksek ikramiyeyi alan bi kız vardı o benim arkadaşımın yakın tanıdığı ve onun yalancısıyım. o aşamaya kimse gelmemiş olabilir ama böyle bi durum söz konusu o şartların içinde yazıyo bilesiniz. o yüzden kim olursa olsun en son imza aşamasında sözleşmeyi iyi çok iyi okusun. ha kazandığı ikramiyeyi de altı aydan önce alamamıştı sonra aldı mı bilmiyorum. sanırım almıştır.

Evet böyle bir şey var ben de biliyorum, bir tek bu yarışmada değil, tv'de yayınlanan her türlü yarışmada var. Bu tip yarışmalara katılıp da parasını alamayan bi kaç arkadaşım da oldu. Eğer program televizyonda yayınlanmazsa isterse en büyük ikramiye olsun paranı alamıyorsun. Sözleşmede yazıyor bu. Böyle de uyanıklar yani.

Evet böyle bir şey var ben de biliyorum, bir tek bu yarışmada değil, tv'de yayınlanan her türlü yarışmada var. Bu tip yarışmalara katılıp da parasını alamayan bi kaç arkadaşım da oldu. Eğer program televizyonda yayınlanmazsa isterse en büyük ikramiye olsun paranı alamıyorsun. Sözleşmede yazıyor bu. Böyle de uyanıklar yani.

merci canım ellma sonra demedi demeyin ben sizin iiliğiniz için söylüyom ne kadar yok böle bişi deseniz de malesef var ve o aşamada da herkesler bunu imzalıyo bi mecbur.ayrıca bi konu daha var kazanılan paranın aralığına göre en az %15 olmak üzere ikramiye arttıkça oranda artıyo. kafadan devlete vergisini de veriyonuz brüt üzerinden bilesiniz kıslarrrr. otomatikman

Sağolun hanımlar, olursa şayet sözleşmeyi iyi okumak lazım.:kahve: Hiç bir şey dışardan göründüğü gibi olmuyor malsef. Bizim gördüğümüz. Vatandaş başvuru yapıyor kabul ediliyor. Yarışmaya çıkıyor günü geldiğinde yarışıp parasını alıyor.Ooohh ne güzel diyoruz. Ama öyle değil. Birde görülmeyen tarafı var. Çok çetrefilli bir iş zaten kazanılan paranın %10 luk kısmı vergi olarak kesiliyor. :bbo:

git kıs bizde seni seyredriz işte ,çoluğun çocuğun yok hadi biz olsak düşünelimde neyi düşünüyonki bizede ordan :enbuyukkk:diye el salla bol şanslar...

Bende ilk mülakata katılmıştım. Çok zor ama ya. 2 erkek 1 bayan olarak almışlardı bizi içeri. 2 tane bey var ama çok kasıntı tiplerdi, havalı bir şeylerdi, eziyorlardı resmen insanı. Ben hiç sevmediğim için o tip insanları pek fazla konuşmadım. o yüzden de bir daha çağırmadılar heralde. laelaelaelaelae
Toplam 4 mülakat oluyormuş. En sonunda acunla görüştürüyorlarmış. Daha birkaç şey duymuştum, sonra yarışmadan soğudum zaten.
Senin içinde hayırlısı olsun canım inş... Bence çok bağalama kendini... yerimseniben

Sen gitmezsen eğer
ben giderim yerine canım :dance:

git kıs bizde seni seyredriz işte ,çoluğun çocuğun yok hadi biz olsak düşünelimde neyi düşünüyonki bizede ordan :enbuyukkk:diye el salla bol şanslar...

Gittim hanımlar. Görüştüm yerimseniben

Bende ilk mülakata katılmıştım. Çok zor ama ya. 2 erkek 1 bayan olarak almışlardı bizi içeri. 2 tane bey var ama çok kasıntı tiplerdi, havalı bir şeylerdi, eziyorlardı resmen insanı. Ben hiç sevmediğim için o tip insanları pek fazla konuşmadım. o yüzden de bir daha çağırmadılar heralde. laelaelaelaelae
Toplam 4 mülakat oluyormuş. En sonunda acunla görüştürüyorlarmış. Daha birkaç şey duymuştum, sonra yarışmadan soğudum zaten.
Senin içinde hayırlısı olsun canım inş... Bence çok bağalama kendini... yerimseniben

Bencede herkesi tek tek alsalar daha iyi olur. Kişi daha rahat olur iyi ifade eder kendini. Çok umutlanmıyorum zaten. Gidip gelmek görüşmek seçilmek zor işler. Hayırlısını diliyorum.

canım benim hadi hayırlısı inşallah çagırrılar............

Amin canım hayırlısı.

Acunu gördün mü jeyyarben yarışmaya falan katılmak istemem acunu görebileceğimi bir bilsem :asigim.
şaka bi yana zor iş ya git şeçil gece 4lere 5 lere kadar
amann paralarısa onların olsun :dilcikar:
işim gücüm var gece 4'e kadar duramam ben hıh :dilcikar:

Son düzenleme:
Sağolun hanımlar, olursa şayet sözleşmeyi iyi okumak lazım.:kahve: Hiç bir şey dışardan göründüğü gibi olmuyor malsef. Bizim gördüğümüz. Vatandaş başvuru yapıyor kabul ediliyor. Yarışmaya çıkıyor günü geldiğinde yarışıp parasını alıyor.Ooohh ne güzel diyoruz. Ama öyle değil. Birde görülmeyen tarafı var. Çok çetrefilli bir iş zaten kazanılan paranın %10 luk kısmı vergi olarak kesiliyor. :bbo:

evet canım okumadan imzalama sakınŞeniz
birde yanlış duymadıysam parayı hemen alamıyormuşun 6 ay gibi bir süre sonra alıyormuşun maddelerinde varmış galiba o yüzden mutlaka oku
hakkında hayırlısı olsun inşallaha.s.

canım, bir fırsat çıkmış karşına bence değerlendir...fırsatları iyi değerlendirmek lazım ..nasip ,kısmet kimbilir sen de olabilirsin seçilen.....hayırlısı.....bizlerden de bahset çıkarsan....bilelim bizde seni ,dualar edelim senin için...kk arkanda...iyi şanslar...

slm kızlar, açıkcası tlevizyonlarda para veren yarışmaların para verdiklerine inanasım gelmiyor, sabah yayınında cem ceminayı dinlemiştim oda para kazanan yarışmacılar arasın beni demişti bunun üzerine herhangi yarışmadan para kazanan kişiler alamadığını söyledi acunun yarışmasına katılan kişilerde alamamış işte reyting almazsa program kaldırılırsa verilmez diye sözleşme imzalatıyolarmış,parayı vereceklerse bile toptan değil parça parça seneye yayıyorlarmış,kesinti yapılıyomuş, umarım arkadaşımızı çağırırlarda biz de izleriz ve gerçekleride birebir kendisinden öğreniriz ne diyeyim artık hayırlısı olsun.başarılar.

Acunu gördün mü jeyyarben yarışmaya falan katılmak istemem acunu görebileceğimi bir bilsem :asigim.
şaka bi yana zor iş ya git şeçil gece 4lere 5 lere kadar
amann paralarısa onların olsun :dilcikar:
işim gücüm var gece 4'e kadar duramam ben hıh :dilcikar:

Acun yoktu malsefe göremedim. Olsada ortakılta gezemezdi çok kalabalıktı çünkü.:roflol:

evet canım okumadan imzalama sakınŞeniz
birde yanlış duymadıysam parayı hemen alamıyormuşun 6 ay gibi bir süre sonra alıyormuşun maddelerinde varmış galiba o yüzden mutlaka oku
hakkında hayırlısı olsun inşallaha.s.

ÖZÜMBÜŞ üm daha oralara gelemedim ama kısmet olursa dikkat ederim.

canım, bir fırsat çıkmış karşına bence değerlendir...fırsatları iyi değerlendirmek lazım ..nasip ,kısmet kimbilir sen de olabilirsin seçilen.....hayırlısı.....bizlerden de bahset çıkarsan....bilelim bizde seni ,dualar edelim senin için...kk arkanda...iyi şanslar...

Teşekkür ederim. Bekliyoruz bakalım.

Bende paranın 6 ayda 3 taksitle alındığını duydum.

doğru olabilir.

slm kızlar, açıkcası tlevizyonlarda para veren yarışmaların para verdiklerine inanasım gelmiyor, sabah yayınında cem ceminayı dinlemiştim oda para kazanan yarışmacılar arasın beni demişti bunun üzerine herhangi yarışmadan para kazanan kişiler alamadığını söyledi acunun yarışmasına katılan kişilerde alamamış işte reyting almazsa program kaldırılırsa verilmez diye sözleşme imzalatıyolarmış,parayı vereceklerse bile toptan değil parça parça seneye yayıyorlarmış,kesinti yapılıyomuş, umarım arkadaşımızı çağırırlarda biz de izleriz ve gerçekleride birebir kendisinden öğreniriz ne diyeyim artık hayırlısı olsun.başarılar.

Teşekkür ederim mutlaka onların da kendilerine göre kuralları vardır. Bunları bizler pek bilemiyoruz. Madalyonun arka yüzü onlar çünkü. Bizim bildiğimiz sadece para kazandıran raiting rekorları kıran bir yarışma. Hayırlıysa olsun hayırsızsa olmasın.

arkadaşlar bende geçtiğimiz perşembe günü mülakata çağırıldım ama tatilde olduğum ve söylenen tarihe yetişmem mğmükün olmadığı için ertelemek zorunda kaldım. tekrar ararlarmı diye merak ediyorum şimdi. ya ayağıma gelen fırsatı geri teptiysem ölürüm kahrımdan... nette bir kaç yerde aynı durumla karşılaşan insanların yorumlarını okudum onlara geri dönüş yapılmış banada geri dönerler değil mi?

mülakata gidenler varsa bize bir kaç taktik verebilirler mi acep neler soruluyor nasıl davranmamız bizim için daha iyi olur tecrübelerini paylaşsınlar lütfen buna ihtiyacım olacak gibi duruyor. :))))

arkadaşlar bende geçtiğimiz perşembe günü mülakata çağırıldım ama tatilde olduğum ve söylenen tarihe yetişmem mğmükün olmadığı için ertelemek zorunda kaldım. tekrar ararlarmı diye merak ediyorum şimdi. ya ayağıma gelen fırsatı geri teptiysem ölürüm kahrımdan... nette bir kaç yerde aynı durumla karşılaşan insanların yorumlarını okudum onlara geri dönüş yapılmış banada geri dönerler değil mi?

mülakata gidenler varsa bize bir kaç taktik verebilirler mi acep neler soruluyor nasıl davranmamız bizim için daha iyi olur tecrübelerini paylaşsınlar lütfen buna ihtiyacım olacak gibi duruyor. :))))

Neler soruyorlar? Kendinizi tanıtın diyorlar. Adın, yaşın, işin, medeni durumun vs. kısa bir özet geçiyorsun. Yarışmaya katılma amacınız kabul edilmeniz durumunda haftada 3 gün gidip gelebilecekmisiniz? Aileniz destek veriyormu onların görüşleri neler? gibi sorular soruyorlar. Başvuru yaparken forma yazdıklarını pc den görüyorlar. Ona göre farklı sorular da sorabiliyorlar. Sonrada değişik bir hikayeniz varmı diyorlar.

Tekrar mülakata çağırılırsanız hiç heyecanlanmayın. Heyecan yapacak birşey yk çünkü. Ben gittiğimde 3 tane genç bayan vardı. Mülakatları hep onlar mı yapıyor bilmiyorum.

Hayırlısı olsun.

X