Var mısın Yok musun İçin Mülakata Çağırıldım.

evet benim kankamın eşi de gitti sanırım 3 kez çağarıyorlar mülakata.o iki kez gitti üçüncü için aranmayı bekliyor eğer ararlarsa kesin yarışmada senin içinde hayırlısı olur inşallah.

Hanımlar merhaba,

Demin telefonuma Acun Medyadan mesaj geldi. Var mısın? yok musun? yarışması ilk başladı zamanlarda başvuru yapmıştım. Unutmuştum çoktan. Şimdide mülakata çağırıyorlarmış. 28.07.2008 Pazartesi günü Tarabya da saat 1 de. Nedense pek gitmek gelmiyor içimden.Moralin bozuk olduğum için galiba kafamçokkarıştı

Bana yardımcı olur musunuz belki gitmeye ikna olurum sizin sayenizdetatlicadiarzu

Yanlış hatırlamıyorsam daha önce mülakata çağırılan arkadaşlar vardı. Gidenler oldumu? Nasıl geçti yani bana fikir verebilirler mi?

kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

canım bizede hbr ver bak izleyelim seni :içelim:

cnm buluşman bugünmüş
allah hakkında hayırlısı nı versiin
inşallah yeni sezona çağırılırsıın :)

ben gittim programı seyrettirdiler tabii ben sıkıntıdan dayanamadım dışarda bekledim ve saatler sonra uykulu ve şişmiş gözlerle görüşmeye aldılar dörder kişilik gruplarla alıyorlar, faso fiso soru soruyorlar sonrada ikinci elemeye çağırıyorlar onuda geçersen acun bey gördükten sonra seni çağırıyorlar,mübarek sanki ajan seçiyorlar büyük elemelerden geçiyorsun ama git bencede belki seçilebilirsin hee bu arada çok konuşkan olman güzel olman lazım reytingleri patlatman lazım pardon kusura bakma biraz amiyane olacak ama arasıra şaklabanlık yapmanda gerekebilir şansın bol olsun

parayı pulu geçtimde sırf düşük miktar açınca acuna sarılmak için giderim :roflol::roflol: ŞenizŞeniz

bencede git canım yaaa bi şansını dene görüşmeye çağrılmk bile o kadar insan içinden büyük şans

benim eşimde çağrılmıştı gittik ve gördük anlatıyım sana arkadaşım. bi kere beş tane eleme var bu seni çağırdıkları ilk eleme. gidince bi bakıyorsun yüz kişiden fazla insan kuyrukta. sakin bi şekilde beklemen lazım çünkü aşırılık kızgınlık yapanları kafadan eliyorlar. kuzu olman lazım bu bir. ikincisi gittiğin gün ilk çekime girmen mecburi bırakılıyor. gece birde ikide de bitse beklicen. katılıp gitcen. sonra bütün bunlardan sonra ikinci elemeye çağrılıp çağrılmayacağın meçhul. sonradan telefonla arayıp bildiriyolar. ayrıca bu yarışma işi olmayanlar için kolay ama işi gücü olanlar için zor. neden çünkü haftada iki yada üç gün çekim yapıyorlar ve günde üç çekim yapılıyor. saatleri belli değil sadece acunun gelmesine bağlı. acun ne zaman gelirse o zaman yapılıyor. o günler sabahtan gece dörde kadar ordasın kaçarın yok. sözleşme yapılıyormuş mesela sen çıktın yarıştın ve 300000 ytl ödül aldın mesela eğer acun rating yapcana inanmasza o yarışmayı kayıt etmesine rağmen tv ye vermeyebiliyo vermesse de sen ödülünü alamıyorsun. işte böyle bunlar hikaye değil tamamen gerçek. sonra beni de çağırdılar ama ben hiç gitmedim de aramadımda. hiç işim olmaz yani.

anaaa :1shok: :bbo: varmıymış böyle birşey çok şaşırdım

#CHOCOLATE# ne oldu cnm gittinmi gelde bi haber ver bakalım
kim yaptı mülakatı nasıl geçti yaz bakalıım

iyi misin sen bakemm:mymeka:
git ya soru mu sorulur
git kazen bize dağıt :lepi:

benim eşimde çağrılmıştı gittik ve gördük anlatıyım sana arkadaşım. bi kere beş tane eleme var bu seni çağırdıkları ilk eleme. gidince bi bakıyorsun yüz kişiden fazla insan kuyrukta. sakin bi şekilde beklemen lazım çünkü aşırılık kızgınlık yapanları kafadan eliyorlar. kuzu olman lazım bu bir. ikincisi gittiğin gün ilk çekime girmen mecburi bırakılıyor. gece birde ikide de bitse beklicen. katılıp gitcen. sonra bütün bunlardan sonra ikinci elemeye çağrılıp çağrılmayacağın meçhul. sonradan telefonla arayıp bildiriyolar. ayrıca bu yarışma işi olmayanlar için kolay ama işi gücü olanlar için zor. neden çünkü haftada iki yada üç gün çekim yapıyorlar ve günde üç çekim yapılıyor. saatleri belli değil sadece acunun gelmesine bağlı. acun ne zaman gelirse o zaman yapılıyor. o günler sabahtan gece dörde kadar ordasın kaçarın yok. sözleşme yapılıyormuş mesela sen çıktın yarıştın ve 300000 ytl ödül aldın mesela eğer acun rating yapcana inanmasza o yarışmayı kayıt etmesine rağmen tv ye vermeyebiliyo vermesse de sen ödülünü alamıyorsun. işte böyle bunlar hikaye değil tamamen gerçek. sonra beni de çağırdılar ama ben hiç gitmedim de aramadımda. hiç işim olmaz yani.

Çok ilginç, yani reyting alamadı diye o parayı vermeyecekmi, ayrıca yarışmacılar belli, reyting alamayan yayın ekrana verilmesse izleyici sormayacakmı x yarışmacı nerde diye, tuhaf geldi, bu haber yalan haber olabilir.

bayanlar ben dün gittim, ilk görüşmemdi, ve inanın yüz güzeli diyebilceğim birçok kız gördüm harika yüzleri vardı bence acuna katılmak yerine güzellik yarışmasına gitsinler kesin 1. olurlar :lepi: ne olmuş sanki bende güzelim :dilcikar: :1closedeyes:

benim görüşmem 3 teydi ama saat 5 buçukta anca girebildik, 3'er li gruplar halinde içeri alıyolar, ilk görüşmede pek bişey sormuyolar zaten,kendini tanıt diyo,neden katılmak istiyosun amaç ne falan öyle yüzeysel 5 dk sürüyo sürmüyo diyebilirim.

4 mülakat yapılıyormuş 4.de acunla oluyor. 2. mülakatta kameraya çekiyolar seni,kamera karşısında nasıl gözüküyosun rahatmısın diye değerlendiriyolarmış. 2. ve 3. mülakatlar çok daha önemli yani. ama asıl önemlisi Acunla olan tabiki.

ben kimseden parasını alamıyo diye duymadım açıkcası,katılanlar paralarını alıyorlar, yok reyting yaptın yapmadın öyle şeyler yok. zaten bayanlarda güzellik,erkeklerde de espiri, konuşkan tipleri tercih ediyorlarmış:kahve:

Elemeler 3 taneymiş. Bir çok kişiden hatta görevlilerden duydum. Ama yinede yanlış olabilir. O kadar çok şey söyleniyorki kime inancağını şaşırıyorsun. Evet kalabalık İnsanlar heycanlı birbirine acayip acayip bakanlar bile var. Daha yarışmacı olmadan rekabete girmiş gibiler. Yüzlerindeki ifade hıhhh der gibiydi :roflol: Bi tatsızlık olmadı herkes sessiz sedasız görüşüp çıktı. Çekim konusuna gelince biz o konuda şanslıydık çünkü dün çekim yoktu:dance: dediğin doğru çekim olunca mecbur seyirci oluyormuşsun. Görevlinin dediğine göre seyirciye para vermemek için mülakata gelenleri alıyorlarmış. Seyirciye gerçekten para veriyolarmı orasını kesin bilemem. Çekimler geç saate kadar sürüyormuş. Haftada 2-3 gün gitmek zorundasın ve herkese soruyorlar gidip gelmeniz sorun olur mu diye. Yanlız ben gitsem işten ayrılırım heralde adamların destek vermesini bırak surat asıyorlar 1 gün izin aldım diye.Kötü Kazen. Raiting ile ilgili bilgim yok ama çok saçma geldi bana nasıl para vermezler yada o programı yayınlamazlar anlayamadım. Herkes izliyor bi bakıyorlar yarışmacı yok ne zaman yarıştı nereye gitti sormazlarmı.

Görüşmeye gelenlerden bir beyefendi iyi hazırlanıp gelmiş. İhanete uğramış onu bile yazmış başvuru formuna. Boğazı yüzerek geçmişkafamçokkarıştı Eee millette hikaye çok olunca bizimde şansımız azalıyor. laelaelaelaelae

biz çekime girdik on dakka sonra çıktık. ve çekilen yer stüdyo falan değil saçma sapan derme çatma bi yer. gidince görürsün. spor salonu gibi bi yer.

:roflol: evet dediğin gibi. Biz ilk gittiğimizde modern ne bileyim ışıl ışıl bi tesis bekliyorduk. Ama çok sıradan bir yerdi ve çekimlerde Show Tv de değil orada yani Metin Oktay Tesisleri'nde yapılıyormuş. Girdiğimiz oda da aynen öyle. Görüşmeyi yapan bayanlar Çikolata çubuk kraker yiyordu:roflol: onların o halini görünce heycan falan gitti zaten. 20' li yaşlarda anca vardırlar. Valla biri çıkıp dese görüşmeye çağırdılar dese hiiiiç heycan yapmasın derim. Çünkü heycan yapılacak birşey yokmuşşakkıdı

Elemeler 3 taneymiş. Bir çok kişiden hatta görevlilerden duydum. Ama yinede yanlış olabilir. O kadar çok şey söyleniyorki kime inancağını şaşırıyorsun. Evet kalabalık İnsanlar heycanlı birbirine acayip acayip bakanlar bile var. Daha yarışmacı olmadan rekabete girmiş gibiler. Yüzlerindeki ifade hıhhh der gibiydi :roflol: Bi tatsızlık olmadı herkes sessiz sedasız görüşüp çıktı. Çekim konusuna gelince biz o konuda şanslıydık çünkü dün çekim yoktu:dance: dediğin doğru çekim olunca mecbur seyirci oluyormuşsun. Görevlinin dediğine göre seyirciye para vermemek için mülakata gelenleri alıyorlarmış. Seyirciye gerçekten para veriyolarmı orasını kesin bilemem. Çekimler geç saate kadar sürüyormuş. Haftada 2-3 gün gitmek zorundasın ve herkese soruyorlar gidip gelmeniz sorun olur mu diye. Yanlız ben gitsem işten ayrılırım heralde adamların destek vermesini bırak surat asıyorlar 1 gün izin aldım diye.Kötü Kazen. Raiting ile ilgili bilgim yok ama çok saçma geldi bana nasıl para vermezler yada o programı yayınlamazlar anlayamadım. Herkes izliyor bi bakıyorlar yarışmacı yok ne zaman yarıştı nereye gitti sormazlarmı.

canım hayır kazandıgın parayı raiting yoksa vermiyolar gibi bişi yok sengözlerimebaksanab

ünsal, (piret pit gadder yaaşuhlu olan:smiley-cool:) ve kankası yusuf, ayrıyetten bi iki isimle daha gizli ilişkilerim var (ilişki derken normal yani dostane lülülülülülü)
istersen onlara sorabilirim CADIARZU

canım hayır kazandıgın parayı raiting yoksa vermiyolar gibi bişi yok sengözlerimebaksanab

ünsal, (piret pit gadder yaaşuhlu olan:smiley-cool:) ve kankası yusuf, ayrıyetten bi iki isimle daha gizli ilişkilerim var (ilişki derken normal yani dostane lülülülülülü)
istersen onlara sorabilirim CADIARZU

Kız gurbaaaa Allah cezacığını vermesin emi. Madem ilişkin var yani dostane laelaelaelaelae niye bana şöyle yapıyolarmış böyle yapıyolarmış dimedin. Daha rahat olurdum. Bende sanmıyorum raiting yapmayana para vermediklerini. Öyle bişey yapsalar AİHM ne hatta dgm ye veririm onları:mymeka: tatlicadiarzutatlicadiarzu

X