VALLAHİ BENİ AYIPLAMAYIN...

Eğer doğru yere açılsaydı bu kadar sorun olmazdı
Bu forumda birtek bdv yok ki
Dua topiğine açılsaydı bari
Arkadaş zaten ilk önce dua topicine açmış orda görmemişler.
Hayır yani amma dert oldu Müne gelip taşır zaten.
Büyük duyar kasanları da anlamadım valla hepiniz de hayatınıza devam ediyorsunuz işte olan hep yakınlarını kaybedenlere ya da yakınları zarar görenlere oluyor.
Hanginiz yıllarca düşünüyorsunuz anlamıyorum öyle bir yaratılmışız ki bir süre sonra acı olay yaşayan bir insan bile ilk zamanki acılarını unutuyor bir nebze hafifliyor duruma alışıyor.
Ama nedense sesi çıkanlar bunlar değil de duyar kastırmaya çalışanlar oluyor...

alkışşşş ne önemli şey ama alkışşşşşş
Niye böylesiniz?
Kızdığınız insanların içten içe dua etmediğini nerden biliyorsunuz? Ona da eder buna da. Bi söz vardır bilmem bilir misiniz, açıp kalbine mi baktın?
Madem bu kadar hassassınız insanları neden zan altında bırakıyorsunuz, kimin ne yaptığını bilmeden.
Takımda bizim asker de bizim ..
Hepimizin şu sıralar güzel birşeyler duymaya ,yaşamaya ihtiyacı var.
Ülkece berbat bir hafta geçirdik, şehitlerimiz, ölen çocuklarımız.
Yapmayın bunu.

Ahh keşke dert duyar kasmak olsa
Keşke hiç zararr görmese kimsede duyar kasıyor olsak
Malesef işin iç yüzü öyle değil
Acıyı yaşayanlar bilir unutulmaz ama alışırsın evet
Hepimiz hayatımıza elbette devam ediyoruz üzerimize toprakmı atalım
Yok gibimi davranalım

Bana mı anlatıyorsunuz nasıl bir hafta geçirdiğimizi eşim 10 gündür afrinde neler olduğundan neler yaşandığından basına yansımayan kısmında haberi olan bizleriz . Ben sadece şuan boş bir konu olduğunu düşündüğüm için yazdım bu kadar basit.

Macdan haberim bile yoktu:) hayatin devam ettigi konusunda hemfikirim bende neticede herani uzulerek aglayarak gecirmek sagliklida degil bence tek sikinti konunun acildigi bolum bir derdim var dogru secim degil

Ee işte kendinizle çelişiyorsunuz hayatımıza devam ediyoruz diyorsunuz. Peki bu konuyu açan kadından ne istiyorsunuz?
Bakınca dert değil evet ama ne saçma şeyler gördük burda açılan.
Bir kere uyarırsın ya da kiblersin biter.
Yok bu konu ne, sen ne diye maç düşünüyorsun filan demek çok abes.
Hiçbirimiz bilmiyoruz kim ne yaşadı ya da yaşıyor.

Seni anlayamazlar tuçe
Uğraşma
Eşinde içinde afrindeki tüm askerlere dua eden binler var

Operasyondaki askerlere dua edilmediğini kim söyledi ki size? Kimin ne kadar dua ettiğini kim söyledi size?
Gelip de burada reklam mı yapalım yani? Başkalarına mı saldıralım neden maç konuşuyorsunuz diye?
Konuya gelip geren siz ve sizin kafa yapınızdaki kişiler.ama nedense sanki ayrımcılığı maç konuşan kişiler yapmış gibi sözde destek oluyorsunuz..

Bakın kendiniz söylüyorsunuz, basına yansımayan kısmından sadece sizin haberiniz olduğunuzu. Biz de bize yansıtılanı biliyoruz.
Takım tutmuyorum
Futboldan zerre anlamam, ama isterim ki kazanalım biraz güzel şeyler yaşayalım bunu isterken bir yandan eşinizde dahil olmak üzere dua etmediğimi nerden biliyorsunuz ben onu anlamadım sadece.

Hayırlısıyla dönmesini nasip etsin Rabbim, eşiniz ve tüm askerlerimizin.

Maça duaya saygı bekleyip afrin diyen cinsel istismar diyen insanları komik bulmak neyin kafası Allah aşkına
Saygı tek taraflı hiç bir işe yaramaz
Inandirici degilsiniz çünkü...
Cunku nice olay oldu ama ister istemez gundelik hayatiniza dondunuz dimi?
Cunku hayatin akisi ve dengesi bu
Maval okumaya gerek yok
Ayrica sahsen saygi beklemiyorum....ama bir tuşa bakiyor burada bulunmamak...
Neticede siz uzulensiniz biz degilz ya
Ne isiniz var burada

Onun reklamını yapmıyorsunuz da neden bunun reklamını yapıyorsunuz acaba o zaman

Ses çıkarmak önemli ...
Konu sahibine gayet yerinde bir cevap yazdım
Diğer mesajlar komik bulununca dokundu
Uzatmanın manası yok
Saygı saygı saygı ama karşılıklı olanından
İyi forumlar helenra

Evet canım önemli değil zaten insanların bizi anlamasını beklemiyoruz ne ben nede bunu yaşayan diğer insanlar . Bana sadece bu tarz şeyler boş geliyor ki ayrıca konunun yeri burası da değil
Kardeş bak hem Kobani olaylarında hem de Hendek olaylarında Diyarbakır'daydık.
Yeni doğum yapmıştım. Sur bölgesinden ''pat,güm,bam"elli çeşit sesler geliyordu.
Sabaha kadar eşimi korku içinde bekliyordum.
Bütün bunlar olurken bir başka bölgede başka insanlar hayatlarına devam ediyorlardı.
Kobani olayları korkunçtu.
Sizin mantığınıza göre Yasin Börü'nün annesinin herkesten nefret ederek,hayatına kaldığı yerden devam eden herkese beddualar ederek geçirmesi gerekiyor günlerini.
Yapmayın sakin olun.
Ben polis eşi olarak sizi çok iyi anlıyorum.
Nasıl ki bu konunun yeri burası değilse,sizin duyarlılığınızın yeri de burası değil.

Bence futbol dostluktur, kardeşliktir..
Dayanışmadır, omuzdaşlıktır.

Yani toplumumuzun ihtiyaç duyduğu her şey demektir!

Tamam arkadaşın konusu abeste iştigal ediyor biraz ama konuyu başka yerlere çekip karalamayın hemen. Hayatta kötü şeyler olduğu kadar iyi şeyler de oluyor. Hepten karanlığa gömülmeyin.

Futbol aseksüeli bendenizden Beşiktaş’a sonsuz destek

Basına yansıyan kısmı bile yeterince acı bence tabi kime göre neye göre acı. Her neyse teşekkür ediyorum . Birde ben dua ediyorsunuz etmiyorsunuz demedim kimseye Niyetim o değildi sadece

Dua etmiyorsunuz dediğimi nereden çıkardın
Saldırmak mizacıma ters
Kimsenin kalbini bilemem
Siz baştan bi daha okuyun
Tam analiz edememişsiniz mevzuyu
Bu arada kim sözde kim özde destek onuda siz bilemezsiniz işte

Milli mücadele o değil afrinde oluyor destek olmak istiyorsanız ora için dua edin

duanın orası burası mı olur
dini konu yasak da yazmadan duramadım
Allah benden her şeyi isteyin demiş
her şey için dua edin
beşiktaşa da dua ederim, askerlerimize de, çocuklara da, evsizlere de...............
böyle davranarak dini yönden yanlış davranmış oluyorsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…