VALLAHİ BENİ AYIPLAMAYIN...

Inandirici degilsiniz çünkü...
Cunku nice olay oldu ama ister istemez gundelik hayatiniza dondunuz dimi?
Cunku hayatin akisi ve dengesi bu
Maval okumaya gerek yok
Ayrica sahsen saygi beklemiyorum....ama bir tuşa bakiyor burada bulunmamak...
Neticede siz uzulensiniz biz degilz ya
Ne isiniz var burada
İnandırıcı olmak gibi bir çabam yok
İthamlarnz şahane
Bu hayatıda birlikte yaşıyoruz zaten
Siz çok iyi bilirsiniz
Buyrun maval okuyaa okuya devam edin

Sabahtan beri mideme kramplar giriyor zaten bir de konuyu gorunce daha da bir heyecanlandim.Kucucuk te olsa bir umut iste.Allahim yanimizda ol lutfen.

Bir çoğunuzun şuan bu konuyu açtığım için hışmına uğrayacağımı biliyorum.:110:
'Bu kadar olay var iken sen ne yazıyorsun?' diye.Fakat bunun bir MİLLİ MÜCADELE olduğunu düşünüyorum.Bu yüzden bu akşam oynayacak olan BEŞİKTAŞ'ımız için DUALARINIZI rica ediyorum...

En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE #ComeToBeşiktaş

Eki Görüntüle 2113668 Eki Görüntüle 2113668

Şu hayatta futbolla ilgili nefret ettiğim iki tane şey var.

Birincisi birbirlerini cinsiyetçi küfürlerle aşağılayan, bunu da hep kadın cinselliği üzerinden yapan holigan taraftar grupları.:duduk:

İkincisi de spor müsabakalarını gereğinden fazla ciddiye alıp, rekabetin dozunu ayarlayamayıp ortada bi savaş varmış gibi davrananlar. :işsiz:

Bu nedenle "Milli Mücadele" tanımından hiç haz etmedim. Ağırlığı, anlamı olan, yeri geldiginde insan hayatıyla ölçülen kelimeler böyle eften püften şeyler icin kullanılmamalı bence :bicak:

Buna rağmen BDV de futbola dertlenen birileri oldugunu görmek bi gülümsetmedi değil, yer yanlış ama hep aynı ailevi sorunları okumaktansa arada değişik bi soluk iyidir :cool::cool:

Toparlarsak Beşiktaşa başarılar, vurdukları gol olsun ne diyeyim :KK73::KK73:

Son düzenleme:
Dua etmiyorsunuz dediğimi nereden çıkardın
Saldırmak mizacıma ters
Kimsenin kalbini bilemem
Siz baştan bi daha okuyun
Tam analiz edememişsiniz mevzuyu
Bu arada kim sözde kim özde destek onuda siz bilemezsiniz işte

Analiz edemeyen yerli yersiz destek naraları atmaya çalışan sizsiniz. Konuyu sabote edebildiniz de..
Çok başka yerlerde..Tebrikler başardınız.. :super:

Beşiktaş AŞKtır.. din kadar futbol da milletlerin afyonu orası kesin de böyle dönemlerde ara sıra afyona da ihtiyaç yok değil. Beşiktaşıma başarılar diliyorum.

Kardeş bak hem Kobani olaylarında hem de Hendek olaylarında Diyarbakır'daydık.
Yeni doğum yapmıştım. Sur bölgesinden ''pat,güm,bam"elli çeşit sesler geliyordu.
Sabaha kadar eşimi korku içinde bekliyordum.
Bütün bunlar olurken bir başka bölgede başka insanlar hayatlarına devam ediyorlardı.
Kobani olayları korkunçtu.
Sizin mantığınıza göre Yasin Börü'nün annesinin herkesten nefret ederek,hayatına kaldığı yerden devam eden herkese beddualar ederek geçirmesi gerekiyor günlerini.
Yapmayın sakin olun.
Ben polis eşi olarak sizi çok iyi anlıyorum.
Nasıl ki bu konunun yeri burası değilse,sizin duyarlılığınızın yeri de burası değil.
Ben yas tutulsun demiyorum canım bu ülkede yıllardır kaç kişi şehit oldu neler oldu ne acılar yaşandı. O zaman kimse hiç birşeyi unutamazdı mecbur yaşayacağız yaşıyoruz . Bak sorun o değil bence şuan ülkemiz de gündem farklı afrin küçücük çocuklara yapılan rezillikler bunlar bence daha önemli . Beşiktaş maçı kaybetse ne kaybetmese ne yani hayatımızda ne değişecek ? Çocuklar tecavüze uğrarsa ülkemiz de şehitler olursa o zaman daha önemli şeyler oluyor dünyada . Bunu ifade etmeye çalıştım sadece bu kadar basit

Operasyondaki askerlere dua edilmediğini kim söyledi ki size? Kimin ne kadar dua ettiğini kim söyledi size?
Gelip de burada reklam mı yapalım yani? Başkalarına mı saldıralım neden maç konuşuyorsunuz diye?
Konuya gelip geren siz ve sizin kafa yapınızdaki kişiler.ama nedense sanki ayrımcılığı maç konuşan kişiler yapmış gibi sözde destek oluyorsunuz..
Bunlar dua etmiyordur bırak uğraşma demedim
Anlayamazlar dedim
Analiz edemeyen yerli yersiz destek naraları atmaya çalışan sizsiniz. Konuyu sabote edebildiniz de..
Çok başka yerlerde..Tebrikler başardınız.. :super:
Haklısn aşırı yersiz oldu
Bunun için özel alanlar var çünkü
Aman yeri burasıdır diye onay almadan olur olmaz konulardan bahsetmeyin
Yanlış kişiye yanlış cümlelerle geldin analiz derken ondan bahsetmiştim
Aman neyse
Hayırlı işler

Baya koyu Beşiktaşlıyım o kadar heyecanlıyım ki maç zamanı nasıl olacağım bilmiyorum hamileyim çok heyecan stres yasak nasıl kendime hakim olurum onu da bilmiyorum gerçi Avrupa maçları hakem skandallarıyla dolu olmuyor neyse ki. Herkes çok gol yiyeceğimizi düşünüyor umarım yanıltırız diyorum ve hiçbir maç oynanmadan kazanılmaz ya da kaybedilmez inşallah şans bizden yana olur gurur duyarız herkesin destek olması lazım bence. Başarılar Beşiktaşımm En Büyük TÜRKİYE:rapci::KK9:

ya hayret bir şey
alt tarafı bir maç için konu açılmış, insanlar bol şans, başarılar, come to beşiktaş yazmış
ne var bunda?

benim gibi konuda yorumlar yapanlar yok çocukları düşünmüyormuş da, yok afrindekileri anlayamazmış da, yok başka şeye dua edilsinmiş de

yahu her şey bu kadar sığ mı gerçekten?
bu konuya yorum yapanlar afrindekilere üzülmüyor mu? çocuklar için göz yaşı dökmüyor mu?

bir de "buradakiler anlayamaz" denmiş bu konuları (afrin vb)
yuh ya bu kadarına
hakaret etmek için, laf sokmak için yer mi arıyorsunuz gerçekten?

bir arkadaş yazmış ya mutsuz insanlar diye
çok doğru çok, her olayda eleştirecek bir şeyler arayan mutsuz insan dolu ortalık

Hanımlar
Baya koyu Beşiktaşlıyım o kadar heyecanlıyım ki maç zamanı nasıl olacağım bilmiyorum hamileyim çok heyecan stres yasak nasıl kendime hakim olurum onu da bilmiyorum gerçi Avrupa maçları hakem skandallarıyla dolu olmuyor neyse ki. Herkes çok gol yiyeceğimizi düşünüyor umarım yanıltırız diyorum ve hiçbir maç oynanmadan kazanılmaz ya da kaybedilmez inşallah şans bizden yana olur gurur duyarız herkesin destek olması lazım bence. Başarılar Beşiktaşımm En Büyük TÜRKİYE:rapci::KK9:

Allah Aşkına sen sakin ol En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

şimdi bu yazdığınızdan
bu konuda heyyooo yazanların
afrindekiler için dua etmediğini mi anlamalıyız???
Alakası yok tuce eşi afrinde olduğu için daha hassas daha alıngan
Haklı olarak
Devamlı anlatmaya çalışma demek istedim
Bu durumu anlayamazlar demek istedim
Cevaplarla yıpranmasın yazmasın diye
Ayrıca dua eden binleri hatırlatıp bir nebze rahatlasın istedim
Babam asker olduğu için nasıl bir psikolojide biliyorum
Belki binlerin içindesinizdir
Dualar en özelidir insanın
Bende kimsenin kalbini bilemem
Asla böyle bir iddiada bulunmam
Ama herkez dua etmiyor demeye çalıştığımı iddia etti
Buda bakış açısı işte ne deyim

İnandırıcı olmak gibi bir çabam yok
İthamlarnz şahane
Bu hayatıda birlikte yaşıyoruz zaten
Siz çok iyi bilirsiniz
Buyrun maval okuyaa okuya devam edin
Omrunuz boyunca bu uzulmekle kalmayacaginiza gore evet maval okuyorsunuz...
3 5 gun sonra belki keyfinize bakacaksiniz birsey olmayacak ama biz su an biraz keyfivari konustugumuz icin suclaniyoruz belli bir kitle tarafindan...evet muhtesem inandiricisiniz...

Niye böylesiniz?
Kızdığınız insanların içten içe dua etmediğini nerden biliyorsunuz? Ona da eder buna da. Bi söz vardır bilmem bilir misiniz, açıp kalbine mi baktın?
Madem bu kadar hassassınız insanları neden zan altında bırakıyorsunuz, kimin ne yaptığını bilmeden.
Takımda bizim asker de bizim ..
Hepimizin şu sıralar güzel birşeyler duymaya ,yaşamaya ihtiyacı var.
Ülkece berbat bir hafta geçirdik, şehitlerimiz, ölen çocuklarımız.
Yapmayın bunu.
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

X