VALLAHİ BENİ AYIPLAMAYIN...

Normalde çeşitli konularda bu topiğe konu açan kadinlar topa tutuluyor ben dahil..bebegimle ilgili konu açiyorum hopp taşiniyor bana dert olmasjna rağmen..bu ne yani bu dert mi hani bizi topa tutan kadinlar nerdesiniz..dua topigine açsaydin madem..burası bir derdim var bölümü bize denilen gibi..
:)) ilk dua topiğinde açtım zaten

Hayırdır, millete buraya alakasız konu açıyor diye demediğini bırakmayan üyeler destek mesajları yazıyor. Buna uygun bir çok forum varken buraya neden açılıyor bu konu ve daha önemlisi neden hala taşınmadı?? Mune Mune @Kazen
Sitede olmayabiliyoruz, haliyle taşıma işlemi de gecikebiliyor.
Konuların sizler bildirir bildirmez taşınmamış olması, topiği onayladığımız ve bdvde tutacağımız anlamına gelmiyor, size demiyorum sakın yanlış anlamayın genel olarak diyorum.
Kimi zaman online oluruz bir topik anında taşınır, kimi zaman sitede olmayız birkaç saat sonra taşınır ama bdvye uygun olmayan konular eninde sonunda taşınır ve konu açana da konu dışı uyarısı verilir.

Sitede olmayabiliyoruz, haliyle taşıma işlemi de gecikebiliyor.
Konuların sizler bildirir bildirmez taşınmamış olması, topiği onayladığımız ve bdvde tutacağımız anlamına gelmiyor, size demiyorum sakın yanlış anlamayın genel olarak diyorum.
Kimi zaman online oluruz bir topik anında taşınır, kimi zaman sitede olmayız birkaç saat sonra taşınır ama bdvye uygun olmayan konular eninde sonunda taşınır ve konu açana da konu dışı uyarısı verilir.
Birde engellenir

X