VALLAHİ BENİ AYIPLAMAYIN...

Yani şu konuyu bile sabote eden mutsuz kadınlar var anlayamıyorum. İlginizi çekmiyorsa bir tuşa bakar çıkar gidersiniz sessizce..
Ben artık fanatik değilim. İlgimi çekmiyor kendi tuttuğum takımın maçları bile. Ama biraz saygılı olun ya birazcık saygı!

Sanırsin kendileri gundelik hayatina devam etmiyolar...kiz surda cekine cekine konu acmis....gelmis duyar kasicilar
Neticede ates dustu yeri yakiyor...siz bugun olmasa yarin gene kahkahanizi atacaksiniz
Kaldi ki herkes icinde buruktur zaten ve biraz kafa dagitmak kimseyi kötü yapmaz
Neticede hayat devam ediyor...

Haha onu artık bilmeyen yoktur sanırım :KK70: Avrupa Yakası'nda efsane Burhan sahnesi var bulabilirsem atayım çoğu kadın normalde Burhan gibi ama nedense ortamlarda tam tersi oluyorlar :KK70:

Vardır vardır..
Eski ilgisi kalmamış ben biliyorum tabi ama ilgisizsem ilgisizimdir net..

Sanırsin kendileri gundelik hayatina devam etmiyolar...kiz surda cekine cekine konu acmis....gelmis duyar kasicilar
Neticede ates dustu yeri yakiyor...siz bugun olmasa yarin gene kahkahanizi atacaksiniz
Kaldi ki herkes icinde buruktur zaten ve biraz kafa dagitmak kimseyi kötü yapmaz
Neticede hayat devam ediyor...

Duygusal vampir deniyormuş böylelerine.
Kendi mutsuzluklarını depresyonlarını etrafa yayarak deşarj oluyorlar

Yani şu konuyu bile sabote eden mutsuz kadınlar var anlayamıyorum. İlginizi çekmiyorsa bir tuşa bakar çıkar gidersiniz sessizce..
Ben artık fanatik değilim. İlgimi çekmiyor kendi tuttuğum takımın maçları bile. Ama biraz saygılı olun ya birazcık saygı!
Eğer doğru yere açılsaydı bu kadar sorun olmazdı
Bu forumda birtek bdv yok ki
Dua topiğine açılsaydı bari

Seni anlayamazlar tuçe
Uğraşma
Eşinde içinde afrindeki tüm askerlere dua eden binler var
Evet canım önemli değil zaten insanların bizi anlamasını beklemiyoruz ne ben nede bunu yaşayan diğer insanlar . Bana sadece bu tarz şeyler boş geliyor ki ayrıca konunun yeri burası da değil

X