Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

aman ya o pressedin faydası olsa koca topikte herkes hamile kalırdı

ya pek bir övülüyordu ama zaten siringalardan falsolu benim gözümde en basta. 2 kisi mantar dedigine göre tirstim iyice. cidden jeli birakmak icab edicek o zaman. ben biraksam, koca birakamiyor ki... bagimli adam.

ya pek bir övülüyordu ama zaten siringalardan falsolu benim gözümde en basta. 2 kisi mantar dedigine göre tirstim iyice. cidden jeli birakmak icab edicek o zaman. ben biraksam, koca birakamiyor ki... bagimli adam.

ayy o sırıngası helee konusmustuk senınle ölüm ölümhevesınızı kacırmım ama herkezte aynı olacak dıye bırsey yok

alıskanlıktan vazgecmek gerekjele son

Kizlar lste hazirliyorm herkes bat'ini, ve nekadar zamandir denedigini yazabilirse listeye eklicem ins

Son düzenleme:
tespıte bak heleee

doğru değilmi ama

ben hiç kullanmadım canım ama saçma geliyor bana bir jel tutacak o spermide hooooppp yumurtaya götürecek cidden saçma şu altın çilek hapları var ya onun gibi çakması bile çıkmış o jelin

ben cıkıyorummm hayırlı sahurlarrr yarın gelemem kayınvalıdecıgımler ıftara gelıyor gece sahura dogrugorusurz ınsallahhh

canım sen ıstanbuldamıydın?hangi doktora gidiyosun.bende bayramdan sonra gitmeyi düşünüyorum kemre doktor onermişti ama çok kalabalık oluyomuş.

benim bat belli olmaz:)normalde 23-26 günde bir oluyorum ama vajiyi yendigimden beri 1 ayı doldurduğumda oluyo.geçen ay 8 inde olmuştum bu ay tahminim 4 agustos

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…