Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Anne adaylari Bat :18:Deneme süreci :97:Durum:26:
ElvanDüzensiz tahmin 11 Agustos2.ayBekliyor
Snowflaken23 Agustos10 ayBekliyor
Saskinanne12 Agustos2 ayBekliyor
Dahlia344 Agustos3 ayBekliyor
Cileklipuding
Rabit
KemreHamilee
Senay_MehmetHamilee

evet canım maalesef salak kafama su konuda stres yapmamayı ogretemedım vajıde 3 yıl bu kadar takmamıstım kafama ...hayırlısı artık yaa surecı kendım uzatıyorum farkındayım ama yapacak bırsey yok...

evet canım maalesef salak kafama su konuda stres yapmamayı ogretemedım vajıde 3 yıl bu kadar takmamıstım kafama ...hayırlısı artık yaa surecı kendım uzatıyorum farkındayım ama yapacak bırsey yok...

Kendine böyle davranma Allahin vardir bi bildigi..
Ins güzel haberler verirsin bize

İnşallah canım, en yakın zamanda hayırlısıyla hamile kalırsın. Ve bütün arkadaşlarım da öyle tabiki.

Adet günlerinde adet sancısı çekme olayına gelince. Bir doktordan duymuştum sebebini.
"Vücut adet görmeye başladığından beri senelerce adet günlerinde sancı çekiyor (tabi adet günleri sancısız olan da vardır) Vücut hamile kalınca da otomatik olarak sancı çekmeye devam ediyor. Yalnız bu hamileliğin ilk aylarında, hamilelik öncesi gibi sancı oluyor hamileliğin ilerleyen aylarında azalarak devam ediyor."

Ben hamileliğimi öğrenmeden önce çok sancı çekiyordum, adet olma sancısı, hamilelikte muhtemeldi. Yani adet oldum olacağım, o kadar ağrıyordu, sonra ağrı kesildi. Bu ay da adet ağrısı çektim. Tabiki bu çok dayanılmayacak bir sancı gibi olmuyor. Azalarak devam ediyor. eeee senelerce vücudu şartlandırmışız adet olunca sancı çekmeye.

canım dün tarihi vermiştim 24 agustos

AAAA canım geçmiş günün. Test yapsana. Ben, adet günümün geçmesini bile bekleyememiştim. Beklenen adet günümde yapmıştım testi, akşamı bile bekleyemedim, öğlenleyin merakıma yenilip yapmıştım.

hayır şu an hastayım 24 temmuzda oldum bat 24 agustos 3 ay oldu

Amin.
Anladim canim. Benimde adet sancim çok oluyo.. Azalmazsina sevindim..

Anne adaylari Bat :18:Deneme süreci :97:Durum:26:
ElvanDüzensiz tahmin 11 Agustos2.ayBekliyor
Snowflaken23 Agustos10 ayBekliyor
Saskinanne12 Agustos2 ayBekliyor
Dahlia344 Agustos3 ayBekliyor
Cileklipuding
Rabit24 Agustos3 ayBekliyor
KemreHamilee
Senay_MehmetHamilee
Owner20 Temmuz 2 ayGecikme var, bebekmi var

Son düzenleme:
elvan benide ekle canım batım 20 temmuzdu daha olmadım.
denemede 2.ayımız

topık super olmus nasıl vajıyı yenınce kocluk yapılıyorsa
burdada hamıle olanlar olmayanlara kocluk yapar bılgılerını aktarır :)
bende bazı sorunlardan erteleledıgım bebek meselesını gundemıme alıcam ınsallah
bayramdan sonra balayında hayalım hemıle olarak dönmek ınsallah olur :)
hamılelık oncesı yapılması gereken testler hamılelıkte yapılanları burda paylasırsak cok sevınırım
umarım bu topık hepımıze ugurlu gelır bebıs haberlerıyle dolup tasar burası

Hosgeldin balim ins Allah nasip eder hayallerin gerçeklesir..
Bu topikte çok güzel paylasimlar olacagina inaniyorum.. :) Vajinusmustan sonra hamilelik çok ayri bi duygu olsa gerek..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…