Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

kızlarr buraya dalıp dıger topıgı ıhmal etmek yok heeeee onların bızlere ıhtıyacları var

Anladm cnm sen baya ugrastin herhalde? sogan kürü fln.. ins Allah hiç ummadigin bi anda en yakin zamanda bu mucizeyi yasatir sana ve hepimize

ölcusu fln varmı ne mnlar yemek gerek gunde ne kadar??hatta bı goggle sorım bakım ne dıyo

canım 2 yemek kaşığı bal
1,5 tatlı kaşığı tarçın
1,5 tatlı kaşığı çörekotu

çörekotunu çekmek için kahve değirmeni aldım

canım bal tarçı çörek otuna bende başladım çok faydası oluyormuş yumurta gelişimi için.Bu arada eşim yaz tatilinde arılarla ugraştı hiç şeker vermeden dogal balımızı aldık.

canım 2 yemek kaşığı bal
1,5 tatlı kaşığı tarçın

tatlım bende araştırdım çörek otunu ögütmeyin diyorlar ben o şekilde tüketiyorum.

tatlım bende araştırdım çörek otunu ögütmeyin diyorlar ben o şekilde tüketiyorum.

öğütmeden denedim canım faydasını göremedim. öğüttüğünde onun içinde küçük bir çekirdeği olurmuş asıl faydalı olan o zaten öğüttüğünde görürsün hafif beyaza döner yarısı

canım 2 yemek kaşığı bal
1,5 tatlı kaşığı tarçın

adetın 2.gunu baslayıp 12.gun brakılması gerekmıs bende 4.gn baslayıp 14.gn bırakırım artık da nasıl ögutebılırm sence corekotunu yatmadan yapim bari:44:

Çörek otu hamile kalma ihtimalini oldukça yükseltir. Hamilelikten önce 6-8 ay süreyle çörek otu kullanılır. Çörek otu rahim kaslarının kasılmasını uyardığı için düşük yapmamak için hamile kalındığı öğrenildiğinde çörek otu kullanımına ara verilir, doğuma 1 hafta kala tekrar başlanır, emzirme süresi boyunca kullanılır ve emzirme süresi mümkün olduğunca uzatılmalıdır. Böylece anne ve çocuk sağlığı korunmuş olur. Hamilelik ve emzirme döneminde ilaç kullanımı modern tıpta bir kural olarak istenmez. Çünkü çocuk gelişimi çok özel bir durumdur, her müdahale az veya çok zarar verir. Bu zarardan korunmak için hamileliğe hazırlık çok özel bir zorunluluktur, bu şekilde hamilelik ve emzirme dönemi çok daha rahat geçer.

Çörek otu doğum ve doğum sancısı, doğum sonrası anne sütünün artırılması ve bebek beslenmesi ve gelişimi için yaratılan en mükemmel şeydir. Çörek otu özellikle kadınlarda ovülasyon, menustrasyon ve hamilelikte üreme sistemlerinde fonksiyonel olup, rahim kaslarının kasılmasını teşvik eder. Bu sayede doğumu kolaylaştırır.

Macun yapılık tüketildiğin de anne sütünü artırır. Hamilelik süresince çörekotu kullanılmamalıdır, düşüğe sebeb olabilir. Macunun yapılışı aşağıdaki link te ayrıntılı olarak açıklanmıştır.

Bkz. Çörek Otu Macunu Nasıl Yapılır.

hamile kalmak için Çörek otu Bal Tarçın Macunu

12 silme tatlı kaşığı taze öğütülmüş çörek otu (30 gr.)
10 çay kaşığı toz tarçın
10 yemek kaşığı saf bal

Bu karışımdan her gün 1 yemek kaşığı adetin 2. günü başlanıp 12. güne kadar sabah akşam yenir. Bu karışım yumurtaları büyütüp hormonları düzenler. Dolayısıyla hamile kalma ihtimalini yükseltir.

insallah isinize yarar. ben basladim. bakalim hayirlisi. bunu 1 ay kullanan bir bayanin normalde 1 yumurtasi varken o ay 5e cikmis. devaminda fayda var derim. hem bir hadis=i serifte duymustum. corekotu olumden baska her derde devadir diye.hayirli haberlerle geliriz ins. bi de 6=8 ay diyor ama bunyeye gore farklilik gosteriyormus.yani daha once de olabilir.

adetın 2.gunu baslayıp 12.gun brakılması gerekmıs bende 4.gn baslayıp 14.gn bırakırım artık da nasıl ögutebılırm sence corekotunu yatmadan yapim bari:44:

canım ben kahve değirmeni aldım süper öğütüyor ama yoksa havan da öğütebilirsin ya da rondo çekerse onda çekersin benim rondonun deviri küçük çekemedim

Vay be çörek otuna bak hele dolapta bos bos duruyo bende baslicamda bu ay sahurdami yesek napsak? nasil olcak bal fln susatirda simdi

çoğul gebeliğe sebep olan ilaç mı varmış iki iyi de ya üç olursa :) çörekotunu bizler de yesek çok iyi olur aslında her derde devaymış..

canım ben kahve değirmeni aldım süper öğütüyor ama yoksa havan da öğütebilirsin ya da rondo çekerse onda çekersin benim rondonun deviri küçük çekemedim

havanda denıcem ama galıbaaa bal yok offffffff hıc eksık olmazdı sınıroldum kalkıp bakıcam moralım bozulur dıye bakmıyorum varmı yokmu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…