Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

hoşbulduk canımm:9ben şubatta yendim 2 ay diş için ilaç kullanıyodum diye korundum arada.yani 3 ay oldu denediğimiz yumurtlama günlerimi takip ediyorum ama olmadı hala maalesef:KK43:

hoşbulduk canımm:9ben şubatta yendim 2 ay diş için ilaç kullanıyodum diye korundum arada.yani 3 ay oldu denediğimiz yumurtlama günlerimi takip ediyorum ama olmadı hala maalesef:KK43:

ozman bat 4 agustos yaziyorum cnm benimkide düzensiz oluyo hep.. geçmis olsn..
Dogum kontrol hapimi kullandin.. acba etkisi oluyomudur ya, ins en yakin zamanda kavusursun melegine

yok canım eşım korundu.artık kaybetcek vaktim yok 36 yaşındayım o yüzden biran önce olmasını istıyorum stres yapıyorum kendime.inşşallah canım biran önce olsun ya senelerce vajiyle uğraş birde bu sorun çıksın istemiyorum. bebek için doktora gitmeden olsun istiyorum umarım öyle olur.bayramdan sonra gitmeyi düşünüyorum eğer bu ayda olmassa

yok canım eşım korundu.artık kaybetcek vaktim yok 36 yaşındayım o yüzden biran önce olmasını istıyorum stres yapıyorum kendime.inşşallah canım biran önce olsun ya senelerce vajiyle uğraş birde bu sorun çıksın istemiyorum. bebek için doktora gitmeden olsun istiyorum umarım öyle olur.bayramdan sonra gitmeyi düşünüyorum eğer bu ayda olmassa

InsAllah gerek kalmaz doktora

elvancım yapamadınmı canım listeyi

Anne adaylari :KK49:Bat :18:Deneme süreci :97:Durum:26:
ElvanDüzensiz tahmin 11 Agustos2.ayBekliyor
Snowflaken23 Agustos10 ayBekliyor
Saskinanne12 Agustos2 ayBekliyor
Dahlia344 Agustos3 ayBekliyor
Cileklipuding
Rabit
Evet kizlar vajinusmusu yenipte hamile kalmak isteyenler, batlarini ve deneme süreçlerini paylasabilirler

Son düzenleme:
klomenı kullanma o zmn elbet verırler sana hatta yarın gıdersen kullan der belkı
bakıcaz artık, şu an başka doktor yok :KK50:, tatildeler çoğu.
klomeni bana da söylemişti doktor ama çoğul gebelik olur dedi bende istemedim annemde neden istemedin ohhh bir sürü bebek diye kızdı bana. ama kesinlikle bal ve tarçınla yaptığım macun sayesinde (artık bunu söylemekten herkesi bıktırdım ama) yumurtluyorum çünkü ben 13. günümde hiç akıntı görmemiştim önceden

Evet ben baktım prospektüsüne, %90 tek çocuk, %9 ikiz gebelik, %1 2den daha fazlası :KK53:.

Hmm eger bu ayda tutturamazsam bende doktorumdan isterim ozaman.. esmde diyoki belki yumurtlamiyosundur hemen teshisi koyuyo kendince :KK9: halbuki bi sene dogum kontrol hapi kullandm
Biraz daha sabır lazım sana o zaman, sakın stres yapma :13:.
Çörek otu hamile kalma ihtimalini oldukça yükseltir. Hamilelikten önce 6-8 ay süreyle çörek otu kullanılır. Çörek otu rahim kaslarının kasılmasını uyardığı için düşük yapmamak için hamile kalındığı öğrenildiğinde çörek otu kullanımına ara verilir, doğuma 1 hafta kala tekrar başlanır, emzirme süresi boyunca kullanılır ve emzirme süresi mümkün olduğunca uzatılmalıdır. Böylece anne ve çocuk sağlığı korunmuş olur. Hamilelik ve emzirme döneminde ilaç kullanımı modern tıpta bir kural olarak istenmez. Çünkü çocuk gelişimi çok özel bir durumdur, her müdahale az veya çok zarar verir. Bu zarardan korunmak için hamileliğe hazırlık çok özel bir zorunluluktur, bu şekilde hamilelik ve emzirme dönemi çok daha rahat geçer.

insallah isinize yarar. ben basladim. bakalim hayirlisi. bunu 1 ay kullanan bir bayanin normalde 1 yumurtasi varken o ay 5e cikmis. devaminda fayda var derim. hem bir hadis=i serifte duymustum. corekotu olumden baska her derde devadir diye.hayirli haberlerle geliriz ins. bi de 6=8 ay diyor ama bunyeye gore farklilik gosteriyormus.yani daha once de olabilir.

hımm bende çörek otunun faydasını bilirim, içinde östrojen hormonu varmış, saçlara da çok iyi geliyor o yüzden.
dogru, satim oluyor, batim olmuyor. ovulasyona göre hesaplamaya basladim.

hep diyorum, tiroid satin batin efendisidir, insanin kendine yakisani giymesidir.

:KK60::KK60::KK60::KK60:.

tiroid normale dönmüs gözüküyor dedi doktor da benimki tekrarlayan cinsten. monitörle ask yasiyorum, yumurtladigimi gösterdi cok sevindim.

hapla düzeliyor da bin tane cesidi var, 2 ayda indirdik normale ayda 1 kan vermek durumundayim. bendeki zehirli guatr, gözleri pörtleten.

Allah şifalar versin canım, gelsin bebişler :emir_bebek:.

Son düzenleme:
kızlar birde dün akşam diğer topicte yazdıklarınızı okudum, umutla polemiğe girmeyin, üzerine gidilince hemen hassaslaşıyor, yoksa kimsenin kötü bir niyeti yok tabiki. Biraz yalnız kalmak iyi gelecek ona, aykurttan kuvvet alıyordu. O da yendi. Bunlar ona azim verecek inşallah, bu topiğe gelme isteğide biraz harekete geçirir onu (yani öyle umudediyorum).

kızlar birde dün akşam diğer topicte yazdıklarınızı okudum, umutla polemiğe girmeyin, üzerine gidilince hemen hassaslaşıyor, yoksa kimsenin kötü bir niyeti yok tabiki. Biraz yalnız kalmak iyi gelecek ona, aykurttan kuvvet alıyordu. O da yendi. Bunlar ona azim verecek inşallah, bu topiğe gelme isteğide biraz harekete geçirir onu (yani öyle umudediyorum).

Ins öyle olur. Benim yaptigim üzerine gitmek degil, çok gereksiz alinip konuyu baska yerlere çekiyor. kaç ay oldu, hala ayni yerde.. Belki söylediklerimden bisey çikarirda harekete geçer dedim. Pismanda degilim yazdiklarima. Artik birinin dur demesi gerekmiyomu sence? Biri bisey deyince evet korkagim, yapamiyorum deyip geçistirmekle nereye varabilirki.. Uzadikça uzayacak bu sekilde. Buna göz yummak istemedim.

Cileklipuding
Rabit

Listede yer almak isteyenler, Beklenen adet tarihlerini ve nezamandir denediklerini yazabilirler :KK16::KK16:

Son düzenleme:
Cileklipuding
Rabit
Evet kizlar vajinusmusu yenipte hamile kalmak isteyenler, batlarini ve deneme süreçlerini paylasabilirler

:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:10 ay:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

Merhaba kizlarrr :80::80:

' Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim ' topiginde konu kaymasi nedeniyle yeni konu açmak istedim.. (ki bu günlere sükürler olsun :KK62::KK62: hepinizle gurur duyuyorum :KK16:)
Vajinusmusu yenip hamile kalmak isteyen ve HAMILE olan arkadaslarimi buraya bekliyorum.. Ins topigimiz hepimize ugurlu gelir ve en kisa zamanda hepimiz hamis kalirizzzz:emir_bebek::emir_bebek::KK49:

bende katılmak istiyorum aranıza tabi kaul ederseniz :KK16:

Melegim hiç üzülme.. Allah en hayirli zamanda nasip eder ins.. Belkide çok takiyosun hi? Biraz rahat olmaya çalissan biliyorum çok zor elindede olmuyo bu duygularina hükmetmek ama baska seylerle ilgilenmeye baksan, stres çok etkiliyo.. kiyamam yaaaaaaaaa Allahim ins bu ay kavusursun bebegine ya.. bu ay sonuncu ayin olur artik

X