Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

dogru, satim oluyor, batim olmuyor. ovulasyona göre hesaplamaya basladim.

hep diyorum, tiroid satin batin efendisidir, insanin kendine yakisani giymesidir.

haydaaaaaa yokmu caresı tedavısı monıtor ne alemde kullanıyormusun varmı onunla ılgılı gelısme ?

dogru, satim oluyor, batim olmuyor. ovulasyona göre hesaplamaya basladim.

hep diyorum, tiroid satin batin efendisidir, insanin kendine yakisani giymesidir.

tiroidin tedavisi var değil mi hapla mı düzenliyorlar hormonu ve ne kadar sürüyor tedavisi.. bir de troit testi ne kadar da bir tekrar edilmeli?

haydaaaaaa yokmu caresı tedavısı monıtor ne alemde kullanıyormusun varmı onunla ılgılı gelısme ?

tiroidin tedavisi var değil mi hapla mı düzenliyorlar hormonu ve ne kadar sürüyor tedavisi.. bir de troit testi ne kadar da bir tekrar edilmeli?

tiroid normale dönmüs gözüküyor dedi doktor da benimki tekrarlayan cinsten. monitörle ask yasiyorum, yumurtladigimi gösterdi cok sevindim.

hapla düzeliyor da bin tane cesidi var, 2 ayda indirdik normale ayda 1 kan vermek durumundayim. bendeki zehirli guatr, gözleri pörtleten.

kaşık kaşık yenmiyor elvancım tatlı kaşığı o kadar
snowflaken tatlım yarın başla sende az birazcık bal varsa bu gece idare edecek kadar yap yeter

ben bımıyorudm cnm cok gecmıs olsun ınsallah duzelır en ykın zmnda

Tam düzeldigine sevindim tekrarlayan cinsten demissin.. nkadarda bi tekrarliyo peki Allah yardimcin olsn ya

kaşık kaşık yenmiyor elvancım tatlı kaşığı o kadar
snowflaken tatlım yarın başla sende az birazcık bal varsa bu gece idare edecek kadar yap yeter

Biliyorum tatlim esim hep der bak ezelim yogurda dökelim karistir iç, sagliklidir anlamazsin bile diyoda ne bilm pek yanasmadim, madem bu konudada faydali denerim bende

şuan yumurtlama dönemindesin ve sen buralarda dolanıyosun git kocanın yanına :) geçmiş olsun canım..

ben de sana preseedi sormak istiyorum, memnun kalmadin anlasilan =(

ayy sorma canım yaa o topıgede yazdım mantar oldum hayatımda ılk defa kasıntıdan mahvoldum ınanamazsın hemde ıse de yaramadı ama kullanmayı dusunmuyorum tekrarlarsa dıye koktum mantar kotubıseymıs

ayy sorma canım yaa o topıgede yazdım mantar oldum hayatımda ılk defa kasıntıdan mahvoldum ınanamazsın hemde ıse de yaramadı ama kullanmayı dusunmuyorum tekrarlarsa dıye koktum mantar kotubıseymıs

mantar mi? anneee.
gecmis olsun ama sasirdim da ben cok güveniyordum ona ya.

mantar mi? anneee.
gecmis olsun ama sasirdim da ben cok güveniyordum ona ya.

benı de eskılerden mısssbon var uyarmıstı onuda mantar yapmıstı oolmaz dıye dusundum ama fenaydıı tbı herkezde olacak dıye bırsey yok bende cok guvenmıstım

aman ya o pressedin faydası olsa koca topikte herkes hamile kalırdı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…