Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Kizlar bu klomen dediginiz ne oluyo? Snowflaken hosgeldin cnm bu arada ayrica yendigim 2 ayi tedaviye baslamanin sebebi ne? erken dgilmydi? doktor demedimiki dha erken, bi süre deneyin sonra bakariz tedaviye diye?
yumurtanın çatlamasını sağlayan bir ilaç sanırım. İlk tedavi bu, dah bir sürü tedavi var aşılama ve tüp bebeğe varana kadar...

Bu siteyi çok sevdim inşaallah yakında gebelik haftalarımızı konuşuruz süper ya bütün arkadaşlar burda .Bu arada dişim çok agrıyor önerebileceginiz bir şey var mı

geçmis olsn cnm..
bi ara bendede olmstu dislerini firçala iyice temizle, sonra yarim su bardagina yarim çay kasigi tuz dök, o tuzlu suyla agzini iyice çalkala, aspirin yada herhangi bi agri kesici kullanma, kimyasal olduklari için ilaçlar dis etinde tahrislere neden olabilr

Bu siteyi çok sevdim inşaallah yakında gebelik haftalarımızı konuşuruz süper ya bütün arkadaşlar burda .Bu arada dişim çok agrıyor önerebileceginiz bir şey var mı
ben biraz psikopat oldum gebelik düşünüyosun ya mutlaka diş doktoruna git derim gebeyken sen de biliyosundur film çekilmiyo.. şuan için de komik gelecek ama benim ağrıyan bir dişim var gebelik dolayısıyla gidemedm ramazan sonrası gidicem inşallh.. ağrıyınca fırçalarım ve sonrasında da ekmeğin içi var ya biraz ondan çiğnerim geçer. ama başkalarından hiç duymadım sadece bana has olabilir bu :)
Kizlar adet tarihlerinizi yazarmisiniz.. Listeleyim hepinizii
canım ben hastalık geçene kadar düşünmüyorum. düşününce beni de eklersin listeye..

canım 14 temmuz sat
12 ağustos bat

Kizlar bu klomen dediginiz ne oluyo? Snowflaken hosgeldin cnm bu arada ayrica yendigim 2 ayi tedaviye baslamanin sebebi ne? erken dgilmydi? doktor demedimiki dha erken, bi süre deneyin sonra bakariz tedaviye diye?

tatlım yumurtaları olgunlastırıyor gebelıge yardımcı oluyor....hoşbuldum

canım tabıkıde erkendı 3 yıllık evlıydım vehemen ıstedıgım ıcın doktor tedavıye baslattı bak 3 ay sonra vajıyı yenelı 1 yıl olacak ve 4 yıllık evlı olucam

klomeni bana da söylemişti doktor ama çoğul gebelik olur dedi bende istemedim annemde neden istemedin ohhh bir sürü bebek diye kızdı bana. ama kesinlikle bal ve tarçınla yaptığım macun sayesinde (artık bunu söylemekten herkesi bıktırdım ama) yumurtluyorum çünkü ben 13. günümde hiç akıntı görmemiştim önceden

yumurtanın çatlamasını sağlayan bir ilaç sanırım. İlk tedavi bu, dah bir sürü tedavi var aşılama ve tüp bebeğe varana kadar...

Hmm eger bu ayda tutturamazsam bende doktorumdan isterim ozaman.. esmde diyoki belki yumurtlamiyosundur hemen teshisi koyuyo kendince halbuki bi sene dogum kontrol hapi kullandm

sende buldun da buluyorsun heeeeolsun da 2 tane 3 tane olusn bı daha bu sıkıntıları cekmezsın daha ne ıstersın bee

yaa reglımın 4.gunundeyım kacıncı gunu baslım subal tarcın corekotuna ?yapım bari bi o kalmsıtı yapmadıgım

Tamam canim biran önce geçer ins.. bildirirsin bana yazarim senide sonra

canım normalde 2. gün başlanıyor ama bende bu ay 4. gün başladım yapmaya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…