Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

elvancım benımm battt 25 ekımm olarak degıstırbılırsınnn 2gun erken oldumm cok sıkıntı yaptım bu ayyy olmadııı ama artık oluruna bırakıcamm hem belkı allah boye olmasını ıstedıı ıyıce alısabılmem ıcın bı aıçdanda ıyı oldu bu sayede ıyııce alısırımmm allah herseyın hayırlısını versınn herseyı ıyı dusunucem ve ıyı olsunn

hayırlısı olsun canıım... dediğin gibi daha iyi alışmış olursun...galiba benim de bu ay yine yok(((( ağrılarım başladı şimdiden 1 hafta war daha ama:::((

hayırlısı olsun canıım... dediğin gibi daha iyi alışmış olursun...galiba benim de bu ay yine yok(((( ağrılarım başladı şimdiden 1 hafta war daha ama:::((

benımde yenınce dengem degıstı 2gun onceden oldumm neyse uzulme canım sende. herseyın hayırlısı allah en kısa zamanda hepımıze nasıp etsın bebegı saglıklı bı sekıldeee

tatlım üzülme..biliyorm bebk çok istiyosn bende öleydim yenr yenmz vajiyi hamile kalmak istedim çünkü çok bebek hasretim vardı..ama 3 aydır olmuyo..fakat iyikide ilk ay hamile kalmamışım sonraki 2 ay alıştım okadar yol aldım ki anlatamam..alıştım artık normal her şey şükürler olsun..herşeyde bir hayır var tatlım..herşey gönlünce olsun...

pre ıle canım ama delık varmıs meğerse buyuzden ogun bugundur tek tek kontrol edıyorlar:)
ben aylarca pre ıle korundum bır kaza olmadı sende ıcını rahat tut pre delık olmadıkca sorun olmaz

delik pre hamile kalınıyo bizde herşey açık bişey yok gülsevdam hayat ne tuhaf ya..gerçi istemeyince olur..istemediğimz şeyler daha çabuk oluyo galiba bu hayatta( su bazlı kayganlaştırıcılr engel değil biliyrm gebe kalmaya..ama doktorlr genelde kullanmayın diyorlr tükürük bile engeller diyor drlar....bence yanlış send ehamile kalmışın senin gibi su bazlı jel kullanan arkadaşlrım var gebe kalmışlr..bence keyfinize bakın nası rahatsnz öle yapın bakın delik pre ile bile gebe kalınıyo

Canim Allaha hamd olsn iyim, bebegimi kaybettim
Sen nasilsin, nasil gidiyo

Yaa çok özür dilerim,bilmiyordum.Çok üzüldümAma sen en zorunu başardın,nasıl olsa yine olur.Allah sağlık,huzur versin yeter ki.Ben de çok şükür iyiyim.İlk defa üstte denedik,oldu.Ama bazen sıkılıyorum,yani hissetmeyince,bunlar geçer inşallah.Ben de nasip olursa seneye yaza doğru hamile kalmayı düşünüyorum.Bir yanda da korkularım var.Şu an 30 yaşındayım.Geç kalıyor muyum diye endişelerim oluyor.Ama alışmadan,bunu normal sürece geçirmeden hamile kalmak istemiyorum.Bir de bu yıl işim çok yoğun.Sizlere hep dua ediyorum.Allah razı olsun.

ya ben neden hamiş olamıyorum.hiçbir sebep yok olmaması için.yumurta takibi yaptırdım hatta çatladığı gün girdik ilişkiye,sperm kalitesi gayet iyi, klomen kullandım dinlendim hiçbir iş yapmadım hep yattım hani bebiş tutunamıyordur diye. rahim filmi çektiricem bir de biz ultrason jelini halen bırakamadık ondan olmuyor olabilir mi bu jelle hamile kalanlar vardı değilmi arkadaşlar? aşılamamı yaptırsak valla düşünmekten çeneme vurdu herkesle aynı konuyu konuşuyorum.

yine kimse yokmuş kendim konuşup kendim dinledim neyse bende çıkayım temizlik beni bekler malum kaç zamandır boşlamıştık işleri öpüldünüz bacılarrrrrrrrrr

balım bak nılayda 9 ay uğraştı catlama ıgnelerı herseyı denedı ve hep ona soyledım kafanda oldugu stres yaptıgın ıcın olmuyor
eslerı bıle etkılıyor show tvde eve düşen yıldırım dıye bır dızı var ılk bolumdeydı galıba
adam esıyle beraber olmak ıstıyor kadın hemen not defterını acıp yumurtlama takıbıne bakıyor bugun olabılır yumurtlama gunu vs.. adam esınden soguyor ..
herseyı akısına bırakınca Allah Kerım nasıpse olur nılay hıc dusunmedıgı ay hamıle kaldı..
canım ben jelle hamıle kaldım ısteyınce engel degıl o ama sana tavsıyem p. ucu degıl yanlarına sür jelı ..

ve yenı yenenler ılk bır kac ay regl gunlerı ya erken ya gec olabılıyor bu normal hepımız yasadık ..

1 ay mi kaldi cnm calismalara

gelecek ay adetimde gidicem doktora yani ekim 20 si gibi.. tahlil yapılacak hastalık geçtiyse çalışma yapabiliriz ... ama ben hala kararsızım sanki aynı şeyleri yaşıcam gibi geliyo Allah korusun... bir de kendimi hazır hissetmiyorum ya annelik kim ben kim gibi düşünceler sarmaya başladı malesef. hayırlısı olsun her şeyin..

canım ınan ben suan anne olucagıma ınanamıyorum hıc hazır hıssetmıyorum hatta sevınmıyorum bıle ablam halıme şaştı
zamanla gelır bu duygu merhamet olan ınsanda bebek gordugunde tebessum edebılıyorsak ıyı bır anne olucaz inşallah
gecmısı sıl at kafandan geleceğe guzel gunlere odaklan canım

kızlarrrrrrrrr bebişi olanlara bol bol tebrikler... birde elvan doğru mu duydum bilmiyorum ama geçmiş olsun ALLAH tan hayırlısı ama inşaallah doğru duymamışımdır tatlım ...

pre ıle canım ama delık varmıs meğerse buyuzden ogun bugundur tek tek kontrol edıyorlar:)
ben aylarca pre ıle korundum bır kaza olmadı sende ıcını rahat tut pre delık olmadıkca sorun olmaz

Oda onun nasibinde varmis.. Millet nelerle ugrasiyo, halbuki herseyin bi vakti var.. Akisina birakmak nekadar zor olsada öyle yapmak zorundayiz.. Yüre Rabbim en dogru zamanda hepimize nasip eder InsAllah

Amiiiin Allah hepimize hayirlisini verir Ins..
Hehh söyleeeee :) Aferin sana kiz Akisina birak hem bak bu sayede alismis oluyosun.. Vakti var :) Gelecek bebegin InsAllah.. Stres etkiliyo çok canm.. baska seylerle ilgilen bi süre..

Est. canim.. Dedigin gibi Allah hayirli zamanda yine nasip eder Ins..
Iyi olmana sevindim.. Kendine biraz daha zaman tani istersen.. Sürekli deneyin 1 ay yada 2 ay.. Bu süre normalde alismak için yeterli oluyo..Sonra baslarsiniz bebek çalismalarina :) Yani eger düsünüyosan bebek ve bu konu yüzünden erteliyosan.. ama hazir hissetmiyosan kendini bekle biraz daha.. Ben herseyin bir zamani olduguna inaniyorum :)

ya sinir oluyorum düşünüyoruz bebek deyip hemen ilk ay hamile kalanlara

sözüm meclisten (vajili dostlarımdan)dışarı yanlış anlamayın kıskanıyorum artık yaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Belki ultrason jelindendir.. Belki degildir.. Belki stres yaptigindandir, belki degildir.. Belki zamanidir, belki degildir.. Bence artik baska seyleri düsün.. çok stres yapiyosun.. çok istiyosun anliyorum seni, gerçekten çok iyi anliyorum.. ama bak ben ilk ay çok stres yapmistim olmamisti, ikinci ayda ramazan ayindaydik.. misafir, iftar derken aklim bunlarla mesguldu.. o ayda hamile kalmistim.. biraz rahat birakmak lazim..
Hem meclisten disari diyosun :) böyle düsünme neden sinir oluyosun , Sen ilk ayinda hamile kalsaydin sana biri böyle bisey söyleseydi üzülürdün degilmi.. Allaha dua et, hamile kalanlarada dua et :) Saglik içinde alsinlar bebeklerini kucaklarina.. Olmayanlarada Rabbim versin hayirli zamanda..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…