Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

gelecek ay adetimde gidicem doktora yani ekim 20 si gibi.. tahlil yapılacak hastalık geçtiyse çalışma yapabiliriz ... ama ben hala kararsızım sanki aynı şeyleri yaşıcam gibi geliyo Allah korusun... bir de kendimi hazır hissetmiyorum ya annelik kim ben kim gibi düşünceler sarmaya başladı malesef. hayırlısı olsun her şeyin..

O psikolojiye girmissin.. çok normal böyle düsünmen ister istemez düsüncelerimiz kayiyo o tarafa.. Bikere basina geldiyse sanki bidaha yasicakmissin gibi.. biraz daha zaman tani istersen kendine.. yada hiç tanima.. sonuçlar iyi çikarsa belki sana yeni bi hamilelik iyi gelecektir.. Ben senin çok iyi bi anne olacagina inaniyorum.. Kendini böyle yargilama herseyin hayirlisini dile herzaman Allahtan.. :KK54:

kızlarrrrrrrrr bebişi olanlara bol bol tebrikler... birde elvan doğru mu duydum bilmiyorum ama geçmiş olsun ALLAH tan hayırlısı ama inşaallah doğru duymamışımdır tatlım ...

Malesef be güzelim.. dogru duymussun.. Sagolasin Allah razi olsun..

Anne adaylari :KK49:Bat :18:Deneme süreci :97:Durum:26:
Candy34:KK49::KK9::nazar::nazar:
Kemre:KK49::KK9::nazar::nazar:
Senay_Mehmet:KK49::KK9::nazar::nazar:
Alexanderetta:KK49::KK9::nazar::nazar:
Hanzadem27:KK49::KK9::nazar::nazar:
Snowflaken:KK49::KK9::nazar::nazar:
Mihrimahh:KK49::KK9::nazar::nazar:
Mavihayal:KK49::KK9::nazar::nazar:
Gulsevdam:KK49::KK9::nazar::nazar:
Canikom1221 Eylül4 ayBekliyor
Cileklipuding24 Eylül4 ayBekliyor
Pamukelma27 Eylül1 AyBekliyor
Dahlia3428 Eylül5 ayBekliyor
Aybice29 Eylül7 ayBekliyor
Lavanta773430 Eylül??Bekliyor
Zeynepne30 Eylül7 ayBekliyor
Berna16273 Ekim2 AyBekliyor
Leyla_60213 Ekim2 AyBekliyor
Sugar_lale855 Ekim??Bekliyor
Zerbas5 Ekim3 ayBekliyor
Saskinanne10 Ekim4 ayBekliyor
Yoruldum12325 Ekim2 AyBekliyor
Inciozmen????Bekliyor
Rabit????Bekliyor
Sekeristan????Bekliyor
Slvy1987????Bekliyor
Trinity????Bekliyor
Owner????Bekliyor

EYLÜLCÜLER huuuuuu neredesiniz ya Günleri geçenler kizlar güzel haberler verin bize Ins :KK52::KK52:Canikooom, çileklimmm varmi biseyler :KK23:
pamukelmaaa sen ne alemdesinnnn :26:

kızlar lütfen böyle hırpalamayın kendinizi,35 yaşındayım ve gerçekden bende çok istiyorum,eşim daha erken diyordu zar zor ikna ettim,ama herşeyin hayırlısı,vakit saat geldiğinde olur inşallah Rabbim kimseyi uğraştırmaz..

Birde şöyle düşünün daha düne kadar hepimiz vaji denen bir bela ile uğraşıyorduk,evliliklerimizde huzursuzluklar yaşadık hatta bazılarımızınki çatırdama noktasına geldi,çok şükür ki kurtulduk ,böyle bir illeti yendik demek ki güçlüyüz,çocuk için de mücadele etmemiz gerekirse edicez tabiiki Allah tez zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin hepimize..

kızlar lütfen böyle hırpalamayın kendinizi,35 yaşındayım ve gerçekden bende çok istiyorum,eşim daha erken diyordu zar zor ikna ettim,ama herşeyin hayırlısı,vakit saat geldiğinde olur inşallah Rabbim kimseyi uğraştırmaz..

Birde şöyle düşünün daha düne kadar hepimiz vaji denen bir bela ile uğraşıyorduk,evliliklerimizde huzursuzluklar yaşadık hatta bazılarımızınki çatırdama noktasına geldi,çok şükür ki kurtulduk ,böyle bir illeti yendik demek ki güçlüyüz,çocuk için de mücadele etmemiz gerekirse edicez tabiiki Allah tez zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin hepimize..

Amin, agzina saglik ya :KK16::KK16:
Bencede parçalamayin kendinizi bukadar bakin bana ben düsükten sonra daha hala adet olmadim nezaman olacagim bilmiyorum :KK9::KK9:
Daha düne kadar harbiden esimle ayrilma noktasina gelmistik vajinusmus yüzünden çok çok sükür bugünlerimize
Allah Ins sanada nasip eder hemencik bitane melek cnm

Son düzenleme:
Amin, agzina saglik ya :KK16::KK16:
Bencede parçalamayin kendinizi bukadar bakin bana ben düsükten sonra daha hala adet olmadim nezaman olacagim bilmiyorum :KK9::KK9:
Daha düne kadar harbiden esimle ayrilma noktasina gelmistik vajinusmus yüzünden çok çok sükür bugünlerimize
Allah Ins sanada nasip eder hemencik bitane melek cnm

Amin canım allah isteyen herkese nasip eder inşallah,kimsenin kucağını boş bırakmaz,evlat hasreti çektirmez,amin..

balım bak nılayda 9 ay uğraştı catlama ıgnelerı herseyı denedı ve hep ona soyledım kafanda oldugu stres yaptıgın ıcın olmuyor
eslerı bıle etkılıyor show tvde eve düşen yıldırım dıye bır dızı var ılk bolumdeydı galıba
adam esıyle beraber olmak ıstıyor kadın hemen not defterını acıp yumurtlama takıbıne bakıyor bugun olabılır yumurtlama gunu vs.. adam esınden soguyor ..
herseyı akısına bırakınca Allah Kerım nasıpse olur nılay hıc dusunmedıgı ay hamıle kaldı..
canım ben jelle hamıle kaldım ısteyınce engel degıl o ama sana tavsıyem p. ucu degıl yanlarına sür jelı ..

ve yenı yenenler ılk bır kac ay regl gunlerı ya erken ya gec olabılıyor bu normal hepımız yasadık ..

canım sende hamişsinnnnnnn hayırlı olsun.sen hangi jeli kullanıyorsun adını versen sakıncası yoksa

arkadaşlar birşey sormak istiyorum. vajiyi tam anlamıyla yendim sayılmaz. ama bu ay adetim gecikti ve normalde de gecikir. ama ilk defa göğüslerim şiş ve elleyemedim sonra indi bi kaç gün sonra tekrar şişti adet günü olcakmış gibi ağrım vardı geçti. akıntım var bende normalde çok akıntı olmaz. akıntı süt beyazı şeklinde her geldiğinde adet oldum sanıyorum tuvalete gidiyorum ama bişey yok... test yapmaya da gerek duymadım psikolojik de olabilir. stresli bir dönem geçirdim işten kaynaklı. ayrıca göğüslerimde damarları yeni farkediyorum önceden bu kadar belirgin miydi bilmiyorum. yorumlarınızı bekliyorum ama umut da bağlamıyorum sadece kafa karıştı...

canım sende hamişsinnnnnnn hayırlı olsun.sen hangi jeli kullanıyorsun adını versen sakıncası yoksa

sağol canım Rabbım ısteyen herkese aratmadan versin İnşallah .. okeyın su bazlı jelı 1 yıldır kullanıyorum sana tavsıyem p. ucu degıl yanlarına sür ..

arkadaşlar birşey sormak istiyorum. vajiyi tam anlamıyla yendim sayılmaz. ama bu ay adetim gecikti ve normalde de gecikir. ama ilk defa göğüslerim şiş ve elleyemedim sonra indi bi kaç gün sonra tekrar şişti adet günü olcakmış gibi ağrım vardı geçti. akıntım var bende normalde çok akıntı olmaz. akıntı süt beyazı şeklinde her geldiğinde adet oldum sanıyorum tuvalete gidiyorum ama bişey yok... test yapmaya da gerek duymadım psikolojik de olabilir. stresli bir dönem geçirdim işten kaynaklı. ayrıca göğüslerimde damarları yeni farkediyorum önceden bu kadar belirgin miydi bilmiyorum. yorumlarınızı bekliyorum ama umut da bağlamıyorum sadece kafa karıştı...

regl gectı ıse kan testı olsan dırek sonucu alırsın canım sımdı ne dersek yanlıs olur strestende olur bebıstende:)

canım ınan ben suan anne olucagıma ınanamıyorum hıc hazır hıssetmıyorum hatta sevınmıyorum bıle ablam halıme şaştı
zamanla gelır bu duygu merhamet olan ınsanda bebek gordugunde tebessum edebılıyorsak ıyı bır anne olucaz inşallah
gecmısı sıl at kafandan geleceğe guzel gunlere odaklan canım:KK19:

O psikolojiye girmissin.. çok normal böyle düsünmen ister istemez düsüncelerimiz kayiyo o tarafa.. Bikere basina geldiyse sanki bidaha yasicakmissin gibi.. biraz daha zaman tani istersen kendine.. yada hiç tanima.. sonuçlar iyi çikarsa belki sana yeni bi hamilelik iyi gelecektir.. Ben senin çok iyi bi anne olacagina inaniyorum.. Kendini böyle yargilama herseyin hayirlisini dile herzaman Allahtan.. :KK54:

hayırlısı canlarım.. inşallah benim kaldırabileceğim en doğru zamanda versin Allah, hiç bir sıkıntı yaşatmasın.. gülsevdam ben tam hamilelik moduna girememiştim ama eminm dediğin gibi zamanla gireceksin o moda.. ben eşim elini karnıma koyardı o zaman çok duygulanırdım, isterdim, iyiki de olmuş derdim ama şimdi d eişte korkuyorum hayırlısını diliyorum..

sagol canımyaaaaaa takip ediyorum stresten de uzak durmaya calısıyom yarın genel kontrole gidiyom dua edin kızlar
Güzel haberlerini bekliyorum :)

Canim kan testi yaptir bizede haber ver olurmu :)

Her taraf çiçek bürüsün, laleler - güller büyüsün,:KK71:
Ayrık otları kurusun, bügün benim doğum günüm. :KK17:

Hayallerim gerçek olsun, gönüller sevgiyle dolsun,:KK16:
Ağlamasın, herkes gülsün, bugün benim doğum günüm.:KK76:

Gönül bağım açtı gonca, kalbim dört yapraklı yonca,
Sevgiler dağıtın bolca, bugün benim doğum günüm.

Aşk olsun insan yapısı, sevgiyle dolsun hepisi,
Açılsın cennet kapısı, bugün benim doğum günüm.

Goncalar hep çiçeklensin, gönül gönüle eklensin,
Sevgi ile kucaklansın, bugün benim doğum günüm.

Dostluklar kurulsun candan, herkes coşsun heyecandan,
Kahve içilsin fincandan, bugün benim doğum günüm.

Aylar mevsimler geçiyor, ömür dediğin uçuyor,
Sevenler bade içiyor, bugün benim doğum günüm.

Kapansın eski sayfalar, bir dir, gönülde tayfalar,
Tüm gönüllere sefalar, bugün benim doğum günüm.

Gönül kuşum havalansın, gitsin dünyayı dolansın,
Yar geliyor mumlar yansın, bugün benim doğum günüm.
:124::124::124::124:

ALINTI

:KK16::KK16::KK16:nice mutlu yıllara canım.muayenem süper geçti.zarım esnek yapıya sahipmiş.gebelige hiç bir engelim yokmuşşşşşşşşşşşşşş. herşey normal folik asit verdi doktor çok mutluyummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

:KK16::KK16::KK16:nice mutlu yıllara canım.muayenem süper geçti.zarım esnek yapıya sahipmiş.gebelige hiç bir engelim yokmuşşşşşşşşşşşşşş. herşey normal folik asit verdi doktor çok mutluyummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

sagol canim ay cok sevindim ya :KK76: foliki ihmal etme Allah hayirli zamanda nasip eder Ins:21:

elvanım yenı yasın hayırlı olsun rabbim sağlıkla nıce senelere kavusmanı nasıp eylesın sevdıklerınle:KK19:

X