Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Anne adaylari :KK49:Bat :18:Deneme süreci :97:Durum:26:
Candy34:KK49::KK9::nazar::nazar:
Kemre:KK49::KK9::nazar::nazar:
Senay_Mehmet:KK49::KK9::nazar::nazar:
Alexanderetta:KK49::KK9::nazar::nazar:
Hanzadem27:KK49::KK9::nazar::nazar:
Snowflaken:KK49::KK9::nazar::nazar:
Mihrimahh:KK49::KK9::nazar::nazar:
Mavihayal:KK49::KK9::nazar::nazar:
Gulsevdam:KK49::KK9::nazar::nazar:
Canikom1221 Eylül4 ayBekliyor
Cileklipuding24 Eylül4 ayBekliyor
Pamukelma27 Eylül1 AyBekliyor
Yoruldum12327 Eylül1 AyBekliyor
Dahlia3428 Eylül5 ayBekliyor
Aybice29 Eylül7 ayBekliyor
Lavanta773430 Eylül??Bekliyor
Zeynepne30 Eylül7 ayBekliyor
Berna16273 Ekim2 AyBekliyor
Leyla_60213 Ekim2 AyBekliyor
Sugar_lale855 Ekim??Bekliyor
Zerbas5 Ekim3 ayBekliyor
Saskinanne10 Ekim4 ayBekliyor
Inciozmen????Bekliyor
Rabit????Bekliyor
Sekeristan????Bekliyor
Slvy1987????Bekliyor
Trinity????Bekliyor
Owner????Bekliyor

Kizlar listede yanlislik varsa bildirin :KK16: Bati geçenler.. Deneme süresinde bi yanlislik varsa fln bi kontrol edin :KK16::KK16:

kayganlaştırıcılar falan spermleri öldürüyomuş ama anestolu bilmiyorum canım,ben artık hiçbişey kullanmamaya çalışıyorum..

Kayganlastirici spermin hizini yavaslatir, ama hamileligi engellemez diye biliyorum.. Kayganlastiriciyla hamile kalan biçok arkadasimiz var..

Anne adaylari :KK49:Bat :18:Deneme süreci :97:Durum:26:
Candy34:KK49::KK9::nazar::nazar:
Kemre:KK49::KK9::nazar::nazar:
Senay_Mehmet:KK49::KK9::nazar::nazar:
Alexanderetta:KK49::KK9::nazar::nazar:
Hanzadem27:KK49::KK9::nazar::nazar:
Snowflaken:KK49::KK9::nazar::nazar:
Mihrimahh:KK49::KK9::nazar::nazar:
Mavihayal:KK49::KK9::nazar::nazar:
Gulsevdam:KK49::KK9::nazar::nazar:
Canikom1221 Eylül4 ayBekliyor
Cileklipuding24 Eylül4 ayBekliyor
Pamukelma27 Eylül1 AyBekliyor
Yoruldum12327 Eylül1 AyBekliyor
Dahlia3428 Eylül5 ayBekliyor
Aybice29 Eylül7 ayBekliyor
Lavanta773430 Eylül??Bekliyor
Zeynepne30 Eylül7 ayBekliyor
Berna16273 Ekim2 AyBekliyor
Leyla_60213 Ekim2 AyBekliyor
Sugar_lale855 Ekim??Bekliyor
Zerbas5 Ekim3 ayBekliyor
Saskinanne10 Ekim4 ayBekliyor
Inciozmen????Bekliyor
Rabit????Bekliyor
Sekeristan????Bekliyor
Slvy1987????Bekliyor
Trinity????Bekliyor
Owner????Bekliyor

Kizlar listede yanlislik varsa bildirin :KK16: Bati geçenler.. Deneme süresinde bi yanlislik varsa fln bi kontrol edin :KK16::KK16:

adımı görünce heyecan bastı rabbim hepimize en kısa zamanda nasip etsin inş

canım benim inşallah Rabbim gönlündeki nasip eder tez zamanda hayırlısıyla,jel falan kullanıyormusunuz onlar da spermleri öldürücü etki yapıyormuş,Allah kimseye aratmasın benim yaşım da çok genç değil inşallah bunda bari uğraşmayız...

hayır canım hiç bişey kullanmıyoruz...bir sürü test yaptırdım her şey normal ama olmuyo işte... 15 ay sonra vajiyi yendim o yüzden biz de çok istiyoruz...Rabbim hepimize nasip etsin en hayırlı zamanda inşallah...

kayganlaştırıcılar falan spermleri öldürüyomuş ama anestolu bilmiyorum canım,ben artık hiçbişey kullanmamaya çalışıyorum..

Kayganlastirici spermin hizini yavaslatir, ama hamileligi engellemez diye biliyorum.. Kayganlastiriciyla hamile kalan biçok arkadasimiz var..

örnek ben :) hamıle kalmaya engel degıl ılk denemelerde hamıle kaldım
ve korkuyordum jel engel olur dıye .. kullanmak zorunda olanlar rahat olun:KK19:

örnek ben :) hamıle kalmaya engel degıl ılk denemelerde hamıle kaldım
ve korkuyordum jel engel olur dıye .. kullanmak zorunda olanlar rahat olun:KK19:

Geçen gün biryerde okumuştum ama şuan hatırlamıyorum nerde okuduğumu bulamadım birtürlü,bugün 6 haftalık hamile bir arkadaşımla konuştum ona da dr.mu dedi kim dediyse tükürük bile olmayacak demiş,ama bence Allah verdikten sonra her şekilde veriyor yeterki vermek istesin..

kızar ben ıyıce strese gırdımm 2 gun kaldı adetımee 3 gunden berrı agrım varrr adet olcakmısım gıbıı ama bıraz degısık ksıklarımda batma varrr ve goğus ucları renk degıstırdıı hafır koyulastıı ve damar damarr karnımda acayıp baskı varrr delırmek uzereyım sık ıdrar varr 10 dakada bı gıdıyorummm allahım hayırlısını versınnn dıyorum ama kafaya takmadanda duramıyorummm olucaksam oluyım regl artıkk acayıp bunalmaya basladım

Geçen gün biryerde okumuştum ama şuan hatırlamıyorum nerde okuduğumu bulamadım birtürlü,bugün 6 haftalık hamile bir arkadaşımla konuştum ona da dr.mu dedi kim dediyse tükürük bile olmayacak demiş,ama bence Allah verdikten sonra her şekilde veriyor yeterki vermek istesin..

gercekten oyle ablam korunurken hamıle kalmıstı dogacak olan bır sekılde gelıyor Rabbım yeterkı ıstesın ..

normal jelmi yani peki anestol krem cnm
okey su bazlı kayganlastırıcı jel canım ve bol bol kullanmak zorundayım malesef ..

kızar ben ıyıce strese gırdımm 2 gun kaldı adetımee 3 gunden berrı agrım varrr adet olcakmısım gıbıı ama bıraz degısık ksıklarımda batma varrr ve goğus ucları renk degıstırdıı hafır koyulastıı ve damar damarr karnımda acayıp baskı varrr delırmek uzereyım sık ıdrar varr 10 dakada bı gıdıyorummm allahım hayırlısını versınnn dıyorum ama kafaya takmadanda duramıyorummm olucaksam oluyım regl artıkk acayıp bunalmaya basladım

canım ben burası sayesınde cok bılınclenmıstım hamılelık oncesı herkes sol kasık agrısı ozellıkle sikayet edıyordu
bende daha ılk hafta bunu yasadım ve sureklı wc ıle kankı olmak ..
bılıyorum sımdı bu ıkı uc gun gecmıyor sende ama bu kadar kafaya takıyorsan kan testınden hıc kacmaz yaptır ıstersen ..
Rabbım hayırlısıyla bebiş mutlulugunu tattırsın sana inşallah:KK19:

iyi akşamlar kızlar...yine girdim kimse yok.ben mi yakalayamıyorum sizi yoksa sizmi pek giremiyorsunuz anlamadım.buralardayım 12 ye kadar:KK43:

canım çok özel olmazsa ablan ne ile korunuyodu acaba benm de bu ay hamile kalmamam gerek ya eşim korunuyor korkuyorum ya kalırsam diye..

pre ıle canım ama delık varmıs meğerse buyuzden ogun bugundur tek tek kontrol edıyorlar:)
ben aylarca pre ıle korundum bır kaza olmadı sende ıcını rahat tut pre delık olmadıkca sorun olmaz

X