Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Canm hevesini kirmak istemem ama bukadar düsünmeyin, en içten diliyorumki Ins hamilesindir gerçekten, ama sonrasi yasadigin hayal kirikliginida yasadim çok üzülmstüm herzaman hayirlisi olsun de.. Rabbim InsAllah nasip eder cnm, ben simdi çikmak zorundayim Allaha emanet ol öpyrm :KK54:

evet oyle dıyorm zaten herseyın hayırlısııı ıyı geceler canımm sende Allaha emnet olll:KK54:

Ayy yanlis yazmisim en son adetimi4eylul gubu oldum 9eylulde son buldu
simdi hangi tarih bat oluo??:26:

günaydın:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16: canım sat yani son adet tarihin 4 eylül başlangıc adet tarıhınde ekimde ayın kacında olmayı beklıyorsan o tarih yanı örneğin 26 günde bir oluyorsan adet 30 eylül bat olucak olurda bu ay hamıle kalırsan doktora sat 4 eylül diceksin :)

kız dur daha cınsıyet bellı değil :) eşim deli gibi oğlan istiyor
ama ben ruyamı gordum kız olcak gibi bakalım ıkısı arası olmasında:KK1:

Canım inşallah istediğiniz gibi olur. Allah gönlünüze göre versin...

Oh oh :KK9: Allah nasip ederde yavrularimizi dünyaya getirirsek tecrübeli arkadaslarin tecrübelerinden yararlaniriz neler alinmali, neler kullanisli neler gereksiz, ilk oldugu için hem heves hemde tecrübesizlik herseyi alirim gibime geliyo :KK9: halbuki sonradan alip alipta keske sunu almasaydim, birsürü giysi alipta çabuk büyüdü giyemedi bile gibi sikayetler çok duydum :KK9:

Hele bi dünyaya gelsinler, büyüsünler de kismetleride çikar hayirisiyla Allahin izniyle :KK16:

Canım benimmm, sen hele bir hamile kal. İstediğin tecrübe olsun...

ben bıseyı cok merak edıyorummm adetının gecımesınden once gebelık belırtısı yasayan yada yasamayan varmııı ? neler bunlarrr _benım 7 gun kaldııı ınsallh adet olmamm cunku hıc bı belırtı hıs yokkk delırıcemm anneme sordum adetın gecmeden anlamazsınnn dedııı

Canım, ben her iki hamileliğimde de adet sancısı çektim. Yani hamilelik öncesi ve hamilelik sonrası hiç fark yoktu. Zaten hamilelik boyunca her adet döneminde ağrırmış fakat bu ağrı ilerleyen hamilelik döneminde yavaş yavaş azalırmış. Çünkü vücut hamilelik öncesi her ay rutin bir şekilde bu ağrıyı çekmeye odaklı ve hamile kalınca bu alışkanlık devam ediyor. Azalarak bitiyor. Ondan sonra da doğum yapılıyor zaten. Eczaneden alınan gebelik testini de olası adet tarihimde yapmıştım. Yani adet tarihini geçmeden yaptığım testte çift çizgi çıkmıştı.

Kizlar kimse yorum yapmadi begenmedinizmi :26::26:

Canım ben sıramı savmıştım :KK1::KK1:

ben bıseyı cok merak edıyorummm adetının gecımesınden once gebelık belırtısı yasayan yada yasamayan varmııı ? neler bunlarrr _benım 7 gun kaldııı ınsallh adet olmamm cunku hıc bı belırtı hıs yokkk delırıcemm anneme sordum adetın gecmeden anlamazsınnn dedııı

ben korunmayı bıraktıktan 5 6 gun sonra sol kasık agrımaya basladı 10 gun sonrada hep uyku modu daha regl gecmeden doktora gıdıcektım tatıdleyım dıye gıdemedım
regl 2 gun gecmıstı test yaptırdım hamıle oldugumu öğrendım
en belırgın ozellık yorgunluk uyku ve kasık agrısı

SAGOL CANIM DAHA IYIYIM BIDE SU İÇMEYE BASLASAM :KK43:OKULA gıtmıyorum 10 gun rapor aldım,hıç gıdesımde yok takatim yok daha doğrusu...folık asıt dahıl agızdan hıç bı ılac içemiyorum cıkartıyrum hepsını,evde serum ve iğneyle ıdare ettım,onlrda dun bıttı,bu gunlerde gececek ıns.bu ay olmdysa uzulme canım ılerıye bakıyoruz ümitszlık yok,calışmalara devam et,enınde sonunda Allah ın ıznıyle senınde tuttacak bebiş,:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

ay cnm benim bayağı zorluyo seni bebiş...benim bi arkadaşım var aynen senin gibi oldu çocuğuna...3 ay hastanelerdn çıkmadı mide bulantısı baş dönmesi çok fena olmuştu...ama 3 aydan sonra geçti..normalleşti yani...inş sende şu ilk üç ayın geçsin..inş rahatlayacaksn...tabi nası okula gidecn çocuklar felan çok zor ya inş geçeck rahatlayacaksın tatlım...evt benim tutmadı yine ve şu günler yumurtlama günlerim ve ben grip oldum hiç halim yok bişey yapmaya..Allah büyük diyorm inş olur benimde bi gün...topikte senide görmek istiyorm inş bulantılrın geçer kendini iyi hissettiğin dönemlere çabuk ulaşırsın...

elvan, ben de bugün kan verdim de testler icin. kafam bi milyondu cok konsantre olamadim imzaladigim kagida. z harfi ile baslayan garip bisi vardi, acaba sana da yapildi mi onun taramasi?

yaaaaaa yine kimse yok topikte.vajinusmus topiği kadar hareketli değil .ben merak ediyorum kızlar neler yapıyor falan diye.ben adetimi bekliyorum her zamanki gibi olacam yine skıldım yaa.hep aynı sonuç bhcg 1,20 üfff.

elvenım listeyi güncellede bir görelim.listeye bakınca umut ediyorum yoksa hiç olmayacakmış gibi geliyor bebişim.

resımler bende gorunmuyordu alıntıladıgında cıktı kesınlıkle bırıncısı bayıldımmmmmmmmm
evde besık koymaya bıle yer yok yoksa boyle bır oda cok ısterdım bende:KK31:

Demi ya çok tatli bi oda takimi :KK16:

elvan, ben de bugün kan verdim de testler icin. kafam bi milyondu cok konsantre olamadim imzaladigim kagida. z harfi ile baslayan garip bisi vardi, acaba sana da yapildi mi onun taramasi?

Bilmiyorum tatlim ya, bgn doktorun saydiklari, hcg, demir, vitamin, toksoplazma, seker meker vs.. ama z harfiyle baslayan bisy duymadm kagidada bakmadm neleri isaretledigine nezaman çikacak sonuçlarin?

yaaaaaa yine kimse yok topikte.vajinusmus topiği kadar hareketli değil .ben merak ediyorum kızlar neler yapıyor falan diye.ben adetimi bekliyorum her zamanki gibi olacam yine skıldım yaa.hep aynı sonuç bhcg 1,20 üfff.

elvenım listeyi güncellede bir görelim.listeye bakınca umut ediyorum yoksa hiç olmayacakmış gibi geliyor bebişim.

Liste ilk sayfada var cnm bakmak istersen ordan herzaman güncelliyorum arada günceldede paylasiyorum senin için bidaha paylasim de bak :) ümidini yiitirme Rabbim herseyin hayirlisini bilir, en dogru zamanda gelecektir bebegin Allahin izniyle :KK16: Sabirli ol baska seylerle ilgilen bi süre, stres yapmamaya çalis :KK54:

Anne adaylari :KK49:Bat :18:Deneme süreci :97:Durum:26:
Kemre:KK49::KK9::nazar::nazar:
Senay_Mehmet:KK49::KK9::nazar::nazar:
Alexanderetta:KK49::KK9::nazar::nazar:
Hanzadem27:KK49::KK9::nazar::nazar:
Snowflaken:KK49::KK9::nazar::nazar:
Mihrimahh:KK49::KK9::nazar::nazar:
Mavihayal:KK49::KK9::nazar::nazar:
Gulsevdam:KK49::KK9::nazar::nazar:
Canikom1221 Eylül4 ayBekliyor
Cileklipuding24 Eylül4 ayBekliyor
Pamukelma27 Eylül1 AyBekliyor
Yoruldum12327 Eylül1 AyBekliyor
Dahlia3428 Eylül5 ayBekliyor
Aybice29 Eylül7 ayBekliyor
Zeynepne30 Eylül7 ayBekliyor
Berna16273 Ekim2 AyBekliyor
Leyla_60213 Ekim2 AyBekliyor
Zerbas5 Ekim3 ayBekliyor
Saskinanne10 Ekim4 ayBekliyor
Inciozmen????Bekliyor
Rabit????Bekliyor
Sekeristan????Bekliyor
Slvy1987????Bekliyor
Trinity????Bekliyor
Owner????Bekliyor

canım ben hamıle kaldığımda hiç belirti yoktuy adet gunum gelıyo sandım hatta goğüslerım acımaya sısmeye basladı oyle sancı falan cekmedım kasık batması vs de olmadı sadece ben ınanılmaz üşüyordum acayip hem de hatta bir kez üşümkten uyuyamadım sonra bir baktım adetim 2 gün gecikmiş test yapmıstım sılık cıktı sonra kan testı yaptrdm 206 cıkmıstı cok yenıydı erken yaptrdıgım ıcın ....anlıycagın sanırm o mıde bulantısı bas donmelerı fılmlerde oluyor sanırım :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: kendını cok dınleme akısına bırak tevekkül et herkes için geçerli bu rabbim ol der olur bebişler bir mucizedir :KK16: yoruldumcum sana bu mesaj

Son düzenleme:
canım ben hamıle kaldığımda hiç belirti yoktuy adet gunum gelıyo sandım hatta goğüslerım acımaya sısmeye basladı oyle sancı falan cekmedım kasık batması vs de olmadı sadece ben ınanılmaz üşüyordum acayip hem de hatta bir kez üşümkten uyuyamadım sonra bir baktım adetim 2 gün gecikmiş test yapmıstım sılık cıktı sonra kan testı yaptrdm 206 cıkmıstı cok yenıydı erken yaptrdıgım ıcın ....anlıycagın sanırm o mıde bulantısı bas donmelerı fılmlerde oluyor sanırım :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: kendını cok dınleme akısına bırak tevekkül et herkes için geçerli bu rabbim ol der olur bebişler bir mucizedir :KK16: yoruldumcum sana bu mesaj

insallh canımm yaaa takmamaya calıscam 6gun felan ladı regl olucam gıbı bısey bugun bıraz kasıklarım agrıyooo belkıde sınırde esımle tartıstım cektı gıttı uyuzz sınırden oluyorum aglattı benı tınlamadan cıktı evdennn uyuzzz konusmuycam bıdaa cok konusuyomusummm

insallh canımm yaaa takmamaya calıscam 6gun felan ladı regl olucam gıbı bısey bugun bıraz kasıklarım agrıyooo belkıde sınırde esımle tartıstım cektı gıttı uyuzz sınırden oluyorum aglattı benı tınlamadan cıktı evdennn uyuzzz konusmuycam bıdaa cok konusuyomusummm

hayırıdr canım ne oldu? ağlama ağladığımızla kalıyoruz inan bana

selam kızlar,beni de aranıza alın,eşimi ikna ettim sonunda ve çalışmalara başladık tatilde ama hesapsız plansız olduğu için yumurtlama gününden 1-2 gün sonra başlamışız tutarmı bilmem inşallah Rabbim hepimize hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip eder..

Anne adaylari :KK49:Bat :18:Deneme süreci :97:Durum:26:
Kemre:KK49::KK9::nazar::nazar:
Senay_Mehmet:KK49::KK9::nazar::nazar:
Alexanderetta:KK49::KK9::nazar::nazar:
Hanzadem27:KK49::KK9::nazar::nazar:
Snowflaken:KK49::KK9::nazar::nazar:
Mihrimahh:KK49::KK9::nazar::nazar:
Mavihayal:KK49::KK9::nazar::nazar:
Gulsevdam:KK49::KK9::nazar::nazar:
Canikom1221 Eylül4 ayBekliyor
Cileklipuding24 Eylül4 ayBekliyor
Pamukelma27 Eylül1 AyBekliyor