Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Anne adaylari Bat :18:Deneme süreci :97:Durum:26:
Kemre
Senay_Mehmet
Alexanderetta
Hanzadem27
Snowflaken
Mihrimahh
Mavihayal
Canikom1220 Agustos3 ayBekliyor
Rabit24 Agustos3 ayBekliyor
Owner30 Agustos2 ayBekliyor
Dahlia343 Eylül4 ayBekliyor
Slvy19874 Eylül??Bekliyor
Leyla_60216 Eylül1 AyBekliyor
Sekeristan6 Eylül??Bekliyor
Saskinanne7 Eylül3 ayBekliyor
Gulsevdam7 Eylül1 ayBekliyor
Zerbas9 Eylül2 ayBekliyor
Cileklipuding24 Eylül4 ayBekliyor
Zeynepne30 Eylül7 ayBekliyor
Berna16273 Ekim2 AyBekliyor
Trinity??2 ayBekliyor
Yoruldum123??1 AyBekliyor
Inciozmen????Bekliyor

Listemizin son hali.. Adaylar arttikça çok seviniyorum.. Hem vajinusmusu yendikleri için, hemde bu tatli telasa girdikleri için
Kizlar bu arada deneme sürecini kontrol edermisiniz yanlislik olmus olabilir.. Batlari geçenler yeni batlarini yazarlarsa düzeltirim..

Son düzenleme:

canım ben kürtaj olduğumda kanaman bitince ilişkiye girebilirsin demişti doktor. kanamam bitti biz ilişkiye girmek istedik ama ser...me sorunundan dolayı olmamıştı ama iyiki de olmamış ertesi gün tekrar başlamıştı kanamam. bu süreçte hormonlar biraz bozulduğu için düzensizleşiyo ara kanamalar olabiliyo. biraz daha beklemeni tavsiye ederim.

Anladm cnm tskr ederim nasilsn cnm nasl gidiyo görüsemiyoruz pek

Son düzenleme:
dün dr gittim. kistim wardı adetin 3. günü gel demişti gittim... kaybolduğunu söyledi... tekrar çıkıyo mu? gebeliğe engel mi bilmiyorum.. sonra hormon testi yaptırdım prolaktin değerim 36 çıktı..biraz yüksekmiş sanırım.gebeliğe engel mi acaba..bi ilaç werdi dr... ne bileyim garip duygular hissettim(((( bilgisi olan war mııı?

inşallah bu listeye beni de eklersiniz yenerim de az kaldı hissediyorum ama benim koca şimdilik çocuk istemiyor nasıl ikna edicem ya da nasıl hamile kalırım istem dışı bilemiyorum

canım benım yeni bat 28 eylül.ben bu ay başka rahatsızlığımdan dolayı ilaç kullandığım için korundum bu ay daha koruncam sanırım.

gunaydın hepınzıeee

elvancımsenı cok merak ettım ıyımısın saglıgın nasıl?

merhaba arkadaşlar 4 yıl sonra vajinismusu dün yendim ve bebek istiyorum Allahın izniyle...27 eylül beklenen adet tarihim beni de yazın:)))

benım hamıle oldugum mujdesını sıze o vrmıstı nasıp ettı onun mujdesını de ben verıyorum.

canım arkadasım gülsevdam hamileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

bugün test yaptım sonuç tek çizgi(((( nasip değil bu ayda galiba...bu arada kimseciklerde yok burda topik dondu galiba...bu ayda 3 hamile tebrikler hamile kalan arkadaşlr....

elvancım benıde artık bebiş beklıyenlere yazabilirsin :)
zerbaşım nılayda aylarca bekledı sonra beklemeyı bıraktı ve hamıle kaldı
herseyın hayırlısı oluruna bırakıp beklemek en ıyısı rabbım elbet tum ısteyenlerın yüzünü güldürücek
lıstedekı herkers hamıle kalıcak inşallah

cnm çok tebrikler nilay senden önce söyledi hamile olduğunu...çok sevindim...allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin...evt nilayın durumunu biliyorm haklısın..allah nasip edince olck biliyorm.inş Rabbim dediğin gibi tüm bebek isteyen ve bekleyenlerin yüzünü güldürsün...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…