Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Hosgeldin cnm,cok uzuldum, bende 30 agustosta kaybettim bebegimi.. 1 ay beklemem gerekiyor benimde.. InsAllah Rabbim bidahaki hamileligimizde kucagimiza saglik icinde almayi nasip eder.. Beklenen adet tarihini yazarsan listeye ekliyim cnm..

canım geçenlerde ağlama simgesi koymuşun çok üzülmüştüm biraz da kızmıştım sana kendini yıpratma iyi gördüm şimdi seni hep böyle ol biz seni güçlü yanınla tanıdık inşallah 1 ay sonra heyecanla çalışmalara başlıcaksın ve bebek yakında gelecek bak benim de az kaldı 1 buçuk ay sonra kontrole gidicem ve sonra Allahın izniyle serbesleşecek yaz dicem listeye adımı sana inşallah

Bir yaramazlık yok çok şükür. perşembe günü doktora gidecğm. bakalım inşallah keseyi sağlıklı bir sekilde görürüz..

Neden kizdin? Kolay olmadi ama toparlaniyorm, hep beterin beterini dusunerek guclu olmaya calstm ve sukrettim ama bazen olmuyo, soz geciremiyosun kendine, aksilik ust uste gelice dahada yipraniyo insan.. Suan cok gerginim aksilikleri miknatis gibi cekiyomuyum ne.

senin adina sevindim az kldi evet, listeye senide eklicem.. Birlikte beklicez bu sureyi.. Allah hersyin hayirlisini versn Ins.

kendini çok yıprattın diye inan olumlu düşününce çoğu şey düzeliyo çok şükür isyan etmedin Rabbim her şeyin hayırlısını bilir inşallah bizlere de en doğru zamanda verir...

günaydın hatunlarrrrrr
gülsevdam canımm hamişmisin sennnn.hayırlı olsun canımcımm.ayyy önce snow sonra sen...belinayımda hamiş.patır patır hamiş kalıyor bizim dönemin kızları.lütfen sıra bende olsun

bende listeye eklenmek istiyorummm.
bat:29 eylül
yenme:10 ay
deneme:7 ay

inşallah canım minel ve nursena yolu açtı bizde devam ettırıyoruz hadı bayrağı sana teslim edelim inşallah

[............................................

Son düzenleme:
topik ölü topik olacak valla (
ben adet oldum 10 ekim bat elvancım düzeltirmisin

miki takvimini kullananlar, artik sifrenizi degistirebiliyorsunuz. ayrica i.explorerdaki sürüklenmeme sorunu da cözüldü. su da olsa iyi olur dediginiz bir sey varsa, haber eyleyin. bir de istatistik vereyim, mevcut kullanici sayisi 22, aktifce kullanan 17. ilginize tesekkürler efem.

kendini çok yıprattın diye inan olumlu düşününce çoğu şey düzeliyo çok şükür isyan etmedin Rabbim her şeyin hayırlısını bilir inşallah bizlere de en doğru zamanda verir...

Tskr ederim desteklerin için balim, Amiiiiin
Mevlam görelim neyler, neylerse güzel eyler :97:

Hosgeldin Aybicem hemen ekliyorum, sanada ugurlu gelir topik InsAllah.. Rabbim bekletmeden hemen nasip etsin hayirlisiyla

Canim sifreyi degistirebilmemiz iyi oldu kaydetmistim biyere çok karisik bi sifreydi numara harf aklimda tutamadim
Napiyosun geldinmi tatilden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…