Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

elvancım benıde artık bebiş beklıyenlere yazabilirsin :)
zerbaşım nılayda aylarca bekledı sonra beklemeyı bıraktı ve hamıle kaldı:KK19:
herseyın hayırlısı oluruna bırakıp beklemek en ıyısı rabbım elbet tum ısteyenlerın yüzünü güldürücek
lıstedekı herkers hamıle kalıcak inşallah:KK19:

hayirli olsun canimmm cok sevindim insallah sagsalim kucagina alirsin bebegini darisi isteyen herkesin basina insallahhh... :KK34:

dün dr gittim. kistim wardı adetin 3. günü gel demişti gittim... kaybolduğunu söyledi... tekrar çıkıyo mu? gebeliğe engel mi bilmiyorum.. sonra hormon testi yaptırdım prolaktin değerim 36 çıktı..biraz yüksekmiş sanırım.gebeliğe engel mi acaba..bi ilaç werdi dr... ne bileyim garip duygular hissettim:KK43:(((( bilgisi olan war mııı?

sınır ne bilmiyorum ama verdiği ilaç onu düzenleyecektir ... benim bi arkadaşımda da yüksek çıkmıştı ama onunki baya yüksekti ilaçla normale düşürdüler sonra hamile kalmıştı

Hamile kalanları tebrik ediyorum. Benim bata 11 gün var. 21 nde bakalım bu ay oldu mu? ama hissediyorum hamile oldugumu.İnşallah hislerim beni yanıltmıyordur.:KK31:

inşallah bu listeye beni de eklersiniz yenerim de az kaldı hissediyorum ama benim koca şimdilik çocuk istemiyor nasıl ikna edicem ya da nasıl hamile kalırım istem dışı bilemiyorum :KK43:

Canim önce yen Allahin izniyle ki yenmene az kalmis herhalde sonra esinle konusursunuz bu konuyu InsAllah hakkinizda hayirlisi olur :KK16:

canım benım yeni bat 28 eylül.ben bu ay başka rahatsızlığımdan dolayı ilaç kullandığım için korundum bu ay daha koruncam sanırım.

Tamam canim istersen listeden sileyim tekrar korunmayi biraktiginda yazayim.. Geçmis olsn Allah sifa versin Ins..

gunaydın hepınzıeee:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

elvancımsenı cok merak ettım ıyımısın saglıgın nasıl?

Merhaba tatlim Allaha sükür canm bugnlerimize sükür.. iyi olmaya çalisiyorum bu aralar çok halsizim sürekli uyumak istiyorum dünden beride temizlik yapiyorum heryerim tutulmus.. Sen nasilsin canm nasil gidiyo hamileligin:KK16:

merhaba arkadaşlar 4 yıl sonra vajinismusu dün yendim ve bebek istiyorum Allahın izniyle...27 eylül beklenen adet tarihim beni de yazın:)))

Hosgeldin aramiza.. Listeye ekledim :KK16: Tebrik ederim bu arada
InsAllah hayirli zamanda bebeginede kavusursun :KK16:

benım hamıle oldugum mujdesını sıze o vrmıstı nasıp ettı onun mujdesını de ben verıyorum.

canım arkadasım gülsevdam hamileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

elvancım benıde artık bebiş beklıyenlere yazabilirsin :)
zerbaşım nılayda aylarca bekledı sonra beklemeyı bıraktı ve hamıle kaldı:KK19:
herseyın hayırlısı oluruna bırakıp beklemek en ıyısı rabbım elbet tum ısteyenlerın yüzünü güldürücek
lıstedekı herkers hamıle kalıcak inşallah:KK19:

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: Canimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm çok sevindim inanki.. Rabbim saglikli bi hamilelik ve dogum nasip etsin.. Melegini kucagina alacagin günlerin askiyla yanip tutusuyosundur simdi :KK16::KK16: Allah nazarlardan saklasin :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

bugün test yaptım sonuç tek çizgi:KK43:(((( nasip değil bu ayda galiba...bu arada kimseciklerde yok burda topik dondu galiba...bu ayda 3 hamile tebrikler hamile kalan arkadaşlr....
Canim üzülme :KK16: Rabbim hayirli zamanda verecektir InsAllah.. :KK16: Hersey gönlünce olsun balim..
Bu aralar pek gelemiyorum ben cnm.. Yeni batini söylede degistireyim.. :KK16:

Hamile kalanları tebrik ediyorum. Benim bata 11 gün var. 21 nde bakalım bu ay oldu mu? ama hissediyorum hamile oldugumu.İnşallah hislerim beni yanıltmıyordur.:KK31:

InsAllah hislerin seni yaniltmaz ve bize o güzel haberi verirsin Allahin izniyle:KK16:

Son düzenleme:
arkadaşlar vajinismus olupta tüp bebek deneyenler varmı aranızda ??

Önce vajinusmusu yensen sonra bebek düsünsen canim? Senin kararin tabiki ama inanki vajinusmusu yenmek çok kolay, hem sonrasinda rahat bi hamilelik geçirirsin, kafan rahat olur :KK43:
Istersen vajinusmus nedir topigine ugra ordaki arkadaslar yardimci olsn sana bak 2 günde, 1 haftada 2 haftada yenenler var Allah gönlüne göre versin InsAllah:KK16:

Anne adaylari :KK49:Bat :18:Deneme süreci :97:Durum:26:
Kemre:KK49::KK9::nazar::nazar:
Senay_Mehmet:KK49::KK9::nazar::nazar:
Alexanderetta:KK49::KK9::nazar::nazar:
Hanzadem27:KK49::KK9::nazar::nazar:
Snowflaken:KK49::KK9::nazar::nazar:
Mihrimahh:KK49::KK9::nazar::nazar:
Gulsevdam:KK49::KK9::nazar::nazar:
Rabit24 Agustos3 ayBekliyor
Owner30 Agustos2 ayBekliyor
ZeynepneTest sonucunu bekliyoruz :KK76:6 ayBekliyor
Slvy19874 Eylül??Bekliyor
Mavihayal4 Eylül4 ayBekliyor
Berna16275 Eylül1 AyBekliyor
Sekeristan6 Eylül??Bekliyor
Saskinanne7 Eylül3 ayBekliyor
Zerbas9 Eylül2 ayBekliyor
Canikom1221 Eylül4 ayBekliyor
Cileklipuding24 Eylül4 ayBekliyor
Pamukelma27 Eylül1 AyBekliyor
Dahlia3428 Eylül5 ayBekliyor
Leyla_60213 Ekim2 AyBekliyor
Trinity??2 ayBekliyor
Yoruldum123??1 AyBekliyor

Listenin son hali..
Hamile arkadaslarimiz çogaldi, en yakin zamanda kimse kalmaz listede InsAllah :KK16:
Kizlar çok tebrik ediyorum sizleri.. Nasil gidiyo hamilelk??

Canim üzülme :KK16: Rabbim hayirli zamanda verecektir InsAllah.. :KK16: Hersey gönlünce olsun balim..

Icnm saolasın yeni bat 5 ekim..üzüldm ne yalan söleyeym.bu ay umutluydm..çok sıkıldm düşünmeyecm artık olursa olur..bu ay sadece ne zaman yumurtluyorm diye ovulasyon testi kullanacm..adetlerm vajiyi yendikten sonra düzene girdi 25 günde bir oluyrm düzene gird yani sadece buna mutlu oldum...sende inş iyisindr...sen kolay hamile kalnlardnsın..galiba ben geç kalıyrm..bu 3. ay sıkmak istemiyorm kendimi ama insanın elinde olmuyo bekliyo acaba olcak mı bu ay diye...allah herkesin yüzünü güldürsn..bu arada mavihaylde hamile öle hatırlıyrm 3 hamile bu ay geçen ay gibi çıktı listedn...

arkadaşlar vajinismus olupta tüp bebek deneyenler varmı aranızda ??

cnm benim tüp bebek düşüncene vajiyi yenmeyi düşün bence...vajinal muayene olabilecen mi iğneler ağrılar tüp bebk kolay mı oluyo zannediyosn...inan bana vajiyi yenmek daha kolay hem de doğal yolla hamile kalırsn daha güzel değil mi? inan vajiyi yendiğin zamna ne kadar saçmalamışım diyecn...bu muydu ne kadar abartmışım diyecn...bence yenmeye uğraş vajiyi eminim ki kısa sürede sende yenersn...

Icnm saolasın yeni bat 5 ekim..üzüldm ne yalan söleyeym.bu ay umutluydm..çok sıkıldm düşünmeyecm artık olursa olur..bu ay sadece ne zaman yumurtluyorm diye ovulasyon testi kullanacm..adetlerm vajiyi yendikten sonra düzene girdi 25 günde bir oluyrm düzene gird yani sadece buna mutlu oldum...sende inş iyisindr...sen kolay hamile kalnlardnsın..galiba ben geç kalıyrm..bu 3. ay sıkmak istemiyorm kendimi ama insanın elinde olmuyo bekliyo acaba olcak mı bu ay diye...allah herkesin yüzünü güldürsn..bu arada mavihaylde hamile öle hatırlıyrm 3 hamile bu ay geçen ay gibi çıktı listedn...

Anladm cnm ovulasyon testi kullan belkide yumurtlama günlerini atliyosundur..Fazla düsünmemeye çalis Allahtan hayirlisi herzaman.. evet dogru mavihayalda hamileyidi degistireyim..

Ya kizlar deminki verdigim listede bi yanlislik var,düzelttigim halde eksik bilgiler vardi
yanlislik varsa bildirin bana :KK16::KK16:
Anne adaylari :KK49:Bat :18:Deneme süreci :97:Durum:26:
Kemre:KK49::KK9::nazar::nazar:
Senay_Mehmet:KK49::KK9::nazar::nazar:
Alexanderetta:KK49::KK9::nazar::nazar:
Hanzadem27:KK49::KK9::nazar::nazar:
Snowflaken:KK49::KK9::nazar::nazar:
Mihrimahh:KK49::KK9::nazar::nazar:
Mavihayal:KK49::KK9::nazar::nazar:
Gulsevdam:KK49::KK9::nazar::nazar:
Rabit24 Agustos3 ayBekliyor
Owner30 Agustos2 ayBekliyor
Slvy19874 Eylül??Bekliyor
Sekeristan6 Eylül??Bekliyor
Saskinanne7 Eylül3 ayBekliyor
Zerbas9 Eylül2 ayBekliyor
Canikom1221 Eylül4 ayBekliyor
Cileklipuding24 Eylül4 ayBekliyor
Pamukelma27 Eylül1 AyBekliyor
Dahlia3428 Eylül5 ayBekliyor
Zeynepne30 Eylül7 ayBekliyor
Berna16273 Ekim2 AyBekliyor
Leyla_60213 Ekim2 AyBekliyor
Trinity??2 ayBekliyor
Yoruldum123??1 AyBekliyor
Inciozmen????Bekliyor

merhaba kızlar, ben de vajinimusu yendim ve denemelerin 7.ayında hamile olduğumu öğrendim..29 ağustosta ama bebeğimi kaybettim..yarın da tekrar dr. a gitcem, kontrole..

niloşum, gülsevdam ...bir sürü tanıdık var zaten.. tbi 1 ay beklicez çalışmalara başlamadan..bni de listye eklerseniz seviniri

merhaba kızlar, ben de vajinimusu yendim ve denemelerin 7.ayında hamile olduğumu öğrendim..29 ağustosta ama bebeğimi kaybettim..yarın da tekrar dr. a gitcem, kontrole..

niloşum, gülsevdam ...bir sürü tanıdık var zaten.. tbi 1 ay beklicez çalışmalara başlamadan..bni de listye eklerseniz seviniri

Hosgeldin cnm,cok uzuldum, bende 30 agustosta kaybettim bebegimi.. 1 ay beklemem gerekiyor benimde.. InsAllah Rabbim bidahaki hamileligimizde kucagimiza saglik icinde almayi nasip eder.. Beklenen adet tarihini yazarsan listeye ekliyim cnm..

X