Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

kızllar merhba bn 3 gün önce hamile olduğumu öğrendim Allah isteyenlere nasip etsin inşallahh

canım hayırlı olsun... Sağlıklı sıhhatli bebeşini kucağına alırsın inşallah..Rabbim bizlere de napsin eder inşallah... öyle çok istiyorum ki bende...

Tesekkür ederim canım,sağ olasın.. Amiiinn.. Rabbim sana ve isteyen herkese hayırlı bir zamanda sağlıklı bir bebiş nasip etsin..

Tesekkürler arkadaşlar, sağ olun.. Rabbim isteyen herkese sağlıklı bir bebek nasip etsin inşallah..

tebrik ederim gözünüz aydın Allah sag salım kucagına almayı nasıp etsın kolay hamılelık kolay dogum versın ınss

elvannnnnnnnnnnnn ?????????????????????????????? üzme kendniniii kuzummm

kızlar aranızda laboquick marka gebelik testi kullanan oldumu

lütfen ağlama toparla kendini artık bak hemen gebe kalabildin bu çok güzel bişey hiç bebeği olamayanlar ne yapsın? kendiliğinden düştü sen hiç bir vebal almadın beni düşün bir de, sen ağlıyorsun ben burda daha çok üzülüyorum ben hem vebal aldım günaha girdim hem bebeğimi kaybettim lütfen artık toparlan dua et hem kendine hem bizlere...

kızlar dün adet oldum
Yeni batin ne canim.. InsAllah önümzdeki ay adet olmazsinn Allah hayirli zamanda nasip etsn cnm

benim bu ayki çalışmalarda yalan oldu , ilaç başladı doktor, birkaç ay daha deneyemeyeceğim bile .

Canim önce sagligin, hiç üzülme.. öyle bir geçer zamanki :) Bi bakmissin aylar geçmis ve güzel haberlerle gelmissin.. InsAllah
kızllar merhba bn 3 gün önce hamile olduğumu öğrendim Allah isteyenlere nasip etsin inşallahh
Canim tebrik ederim, çok sevindim :) Sagikli bi gebelik ve dogum dilerim

ne oldu sana fıstık..kıyamam ağlama...

canım niye ağlıyosun ya kıyamam

hşşşşşttt noluyo bakıyımmm ya ağlamak yok

elvan ne oldu, fazla duysusala bağlama .

tebrik ederim gözünüz aydın Allah sag salım kucagına almayı nasıp etsın kolay hamılelık kolay dogum versın ınss

elvannnnnnnnnnnnn ?????????????????????????????? üzme kendniniii kuzummm

Kizlar kusura bakmayin ya.. özellikle geceleri çok zor geçiyo daha dogrusu geçmek bilmiyo.. telefonumu kurcalarken hamilelik programlarima rastladim.. 7+6 lik hamileydim düsmeseydi bebegm.. çok zoruma gitti programlari görünce.. bebegimin resminide kaydetmistm.. Neyse ya kendime kiziyorum bu hallerime kiziyorum.. ama napiyim elimde degil

Bisey sorcam kizlar kanamalarim bitti 1 ay boyunca korunmam gerekiyo ama iliski bu süreçte yasakmi dün doktora sormayi unuttum acaba bisey olurmu nezamandir deneme olmuyodu tekrar egzersiz yapacam ama korkuyorum Bgn 9 gün geçti düsügün üstnden??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…