Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

ahh cnm bir bana sor yaşadıklarımı...sevmediğim bi akrabadn bayan geldi eltime ben üst katında oturuyorm eltimin...balkonda oturuyorlr beni evde bilmiyorlr rahatça konuşuyorlr tabi..diyolr bu üstekinin ki bu benim çocuğu neden olmuyo kocasının yaşıda geçiyo..neden yapmıyolr sorunlrı mı var 3 yıl oldu...ben yeni adet oldum bebk gelmedi onun psikolojisi var bunları duydum kan yaşla ağladım ki geçmiyo sana yazarkn bile ağlıyorm..nedir ya bu insanlar böle....

hoş bulduuk.. çevrimiçi birilerini bulmak ne güzel.. :)
klomen kullandım, yaklaşık 2 aydır da diaformin kullanıyorum. pco var bende. yarın adetimn 13. günü olacak..

evet pek kımse olmuyor canlansa ıyı olacaktopıgın ılk ayında 3 hamısımız oldu ınsallah bıze ugurlu gelır bu hamısler

bende 3 ay klomen kullandım cnm ama dıaformın hıc duymadım pkoyla ılgılı fln mı o ılac?
işallah yumoslugun yeterınce olgunlasmıstır belkı catlatma ıgnesı fln verır doktor ben 3.ayımda vurulmustum o ıgneyı

canım insanlar maalesef üstlerine vazife olmayan şeylere karışıyorlar, sanki çevrendekilere hesap vermek zorundaymışsın gibi bir psikolojıye giriyorsun.. ama çok umursama kimse kimsenin özelde ne yaşadığını bilmez.. soranlara, şimdilik düşünmüyorum, olursa da kısmet dersin....

canım hıc uzulme hıc strese gırme ınan bana stres yuzunden gecıkıyor zaten bebeklerımız bende ılk vajıyı yendım sandımkı hemen olacak hep aglardım neden olmuyor dıye sımdı aglamıyorum alıstım bu duruma allahtan hep hayırlısını ıste ..insanlar cok kolay hamıle kalıyor demekkı bızlerı anlamıyorlar allaha havale et kendını de hıc gereksız ınsanlar ıcın yıpratma cunku yıprandıgınla klıyorsun doktora gıttınızmı cnm esın ve sen?

9 kisi takvimi kullaniyor, 7'si bu topikten.

takvim linki isteyip de alamayan var mi?

=(( üzülme. kimin ne olacagi belli olmaz. kimseye düsmez sana cizilen kaderi begenmemek...

ah cnm bende öle diyrm yükseklisans yapıyrm şuan düşünmüyorm diyorm ilk zamnlr yedi ama şimdi kimse yemiyo tuhaf tuhaf bakıyolr eşinin yaşı 34 ne bekliysnz diyolr...bu akşam çok sinirlerim bozuldu...bayrama köye gitcm o ayrı sıkıntı...bazen evlendiğime pişmn oluyrm çok sıkıntı çektk bu vajiden..ne bileym imtihan dünyası tek sıkıntm bu olsn diyrm allah başkasını vermesin bize..

heheh iyi ki tez var, benim de cevabim bu oldu hep, ama vajinismus tezi erteledi, tez vajinismusu uzatti. ama hain planlarim tutarsa defansa cikip, duygu sömürüsü yapmayi planliyorum.

diaformin "metformin" içerikli bir ilaç. aslında şeker hastalığında kullanılıyor ancak düzenli yumurtlamayı da sağlıyor. pco olup bebek düşünenlere veriyor doktor genelde.
bu benim 2. takibim olacak. ilk kez haziranda takip edilmişti, yumurta olgunlaşıp kendiliğinden çatlamıştı. ancak yumurtlama dönemi maalesef boş geçti.. temmuzda şehir dışındaydım takip olmadı, bakalım bu ay nasıl olacak??

ahh cnm çok doğru sölüyosun sonunda üzülüyorz yine olan bize oluyor..adette oldum ya tam sırasıymış gibi bu olay üstüne...bide kadın hamile ballandıra anlatıyo ben ikinciye başaldım bunlrda tık yok...eltimde ben evlenir evlenmz çocuk yaptı ki yapana kadr bana uzak surat felan sonra sıck davranmalr felan...valla cnm yaşadıklrımı anlatsm roman olur...abimdn önce evlendm bir ay gibi abim onun eşi hamile kalana kadr benle kavga etti huzursluk çıkrdı evime gelmedi...neler neler...buraad anlatsm oturup ağlarsınz...gitmedik cnm daha ilk denememz ki ben yumurtlama günümü kaçırdığımı düşünüyrm bu vajiyi kafama taktığımdn adetlerim hep düzenszleşti..ne kadr sürüyo adetim valla bilmiyorm ne yapsm cnm bu adet düzeni nasıl olck

amin canım amiin.. Allah dermansız dert vermesin.. kaç senelk evlisin, vajıden ne zamn kurtuldun?

=(( üzülme. kimin ne olacagi belli olmaz. kimseye düsmez sana cizilen kaderi begenmemek...

ah cnm çok doğru diysn kime ne olacağı hiç belli olmaz..bakalım onlrın çolup çocuğuna ne olack doğrdulr ya bitti...allahtan tez var aynen ara verdm şuan nası yazayım güzelim aklım hep bebkte vajiyi yendm fakat alışmakta..eylülde hocm gel dedi birinci bölümü yazıp herşeyi buldm düzenledm kafamı verip toprlyıp yazamıym iki satır bu yıl 3.senem inş bebeğimiz karnımızda tez sunumumuzu yaparız çifte mutluluğu yaşarz....

amin canım amiin.. Allah dermansız dert vermesin.. kaç senelk evlisin, vajıden ne zamn kurtuldun?

cnm 3 yıl bitti 1 ağustosta...bende 17 temmuzda yendm vajiyi..ilk denem yaptık ama adetlerim çok düzensz yumurtlama günümü anlayamadm herhal bide yaz sıcak ramazan öldük bu ay...sen cnm ne zaman yendn kaç yıllık evlisin?

hii cok iyi anliyorum, o teze oturmak ayri iskence kafanda baska tilkiler varken. bebegi cok takma, o elbet olucak, ben 6.5 yillik evliyim. 6 yildir doktorami bitiremedim. cocugum olsa 5 yasindaydi simdi.

canım benim de temmuzda 2 sene bitti.
7 ay önce yendim vajıyı çok şükür. yaza doğru karar verdik bebek konusunda. bende pco da olduğu için gidişata bırakmak istemedim, karar verdiğimiz gibi doktora gittim, pco olduğunu söyledim, gerekli tahliller falan yapıldı. spermiyogram istedi.. ve yumurta takibine başladı. bu ay 2. takibim olacak. ilk ayda yumurtlama günleri boş geçti. benim adetler düzensiz oldum olası ama son 2 aydır 28-30 günde bir oluyorum.. ona bakarak yumurtlama gününü hesaplamaya çalışıyrm. öncesinde ben de tahmin edemiyordum, düzensiz olduğu için.

hii cok iyi anliyorum, o teze oturmak ayri iskence kafanda baska tilkiler varken. bebegi cok takma, o elbet olucak, ben 6.5 yillik evliyim. 6 yildir doktorami bitiremedim. cocugum olsa 5 yasindaydi simdi.

valla cnm eşimle biz takmıyrz etraftakiler böle yapınca aile eş dost felan psikolojik olduk...allahtan vajiyi yendm eşim rahatladı oda doktora yapıyo diyodu bana bu vaji yüzndn kendimi veremiyrm diye şimdi tubitaktan ödenek bile aldı o çok mutlu takma diyo tezini yaz o arada da bebk mi istiysn elindn geleni yap sonra yaradana bırak gerisini allah verince olur..sıkma takma diyor...o akşam gelmeseydi o kadının dediklerini duyduktn sonra sabaha kadr ağlardm o geldi moralimi yükseltti...zararın neresindn dönersn kardı cnm akşam eşimle onu konuştuk 3 yılımz gitti bol bol bebek için vakit vardı bu zamana kadr..sende 6.5 yıl ama bitti mi bitti allah evliliğimizde bunla imthan etti bizi başka sıkıntı vermesin...inş tez zamnda bebklerimizde olur...bu günümüzü gülerek hatırlrz ne diyeyim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…