Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Canim aynen üstte kolay ama alt zorladi benide çok.. Alt olunca este oluyo kontrol oyzden sanirim rahat birakamiyoruz.. Yani bilmiyorum aslinda üsttede hamile kalanlar var Allahin takdiri, nekadar akarsa aksin sonuçta denemeden sonra sirt üstü uzanirsin.. hevesini anliyorum ins gönlüne göre verir Rabbim

Canım kardeşim hamile misin? Çok sevindim ya, senin mesajının altında hamile imzasını görünce büyük süpriz oldu benim için

çoktandır giremedim, kimler de ne değişiklik var söyleyin bana :18::18::18::18::18:

çok sevindim, Msllh bu arada oglunun içine doguyo hep hamile oldugundada içine dogmustu, cinsiyetindede Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin tatlimmmmmmmm

evet canim çok sükür hamileyim Bugünleride gördümya sonsuz sükürler olsun Rabbime
Canim hanzadem ve alexanderettada hamile

çok sevindim, Msllh bu arada oglunun içine doguyo hep hamile oldugundada içine dogmustu, cinsiyetindede Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin tatlimmmmmmmm
Canım, bu oğlan ermiş midir nedir...
evet canim çok sükür hamileyim Bugünleride gördümya sonsuz sükürler olsun Rabbime
Canim hanzadem ve alexanderettada hamile
Ay canım gerçekten çok sevindim. Sağlıklı, hayırlı bir bebişin olur inşallah :)

HANZADEM, ALEXANDERETTA SİZLERİ DE TEBRİK EDİYORUM. İNŞALLAH SAĞLIKLI HAYIRLI BEBİŞLERİNİZ OLURRRRR

Allah razi olsun melegimmmmm Aminnnnnnnnnnn

biliyodum biliyoduuuummm :124::124::124::124::124::124: sana demiştim, oğlun bilecek diye. çok sevindim kemre, allah gönlüne göre verdi. dilerim sağlıkla kucağına alacağın bir kızın olur. okuyunca gözlerim doldu, çok duygulandım ve sevindim. gözünaydın

evt cnm ya bi türlü cesaret edemiyorm altta.çok zorluyo beni anlatamam..eşimde öle istiyo öle alış diyo bana..üstte çok efor harcıyorm yoruluyorm.inş hepimizin gönlüne göre versin..

Elvancım tebrikler çok sevindim adına. Ne kadar süre sonra hamile kaldın ? Benim 3. cü ay

Canm ck tskkr edrm, ikinci ayimda hamile kaldm cok sukur, ilk ay ovu testi kullanmadim ikinci aymda kullandm ve hesaplamalara gore ilk ayimda ovulasyon gunlerimi bos gecmsm. Hic uzulme tatlm Allahtan hayirlisi herseyin bi zamani var, dilerm o zaman cok yakindr

Ay canım benim sağol. Ne günler atlattık hep birlikte, ağlayacağım şimdi. Aşama aşama burda rapor verip birbirimize cesaret verdik, üzüntülerimiz, dertlerimizi, sıkıntılarımızı anlattık. Umutsuzluğa düşüp egzersizleri bırakıyorum diyenler yolundan döndü...Vajiyi atlattık, hamilelik duygularımızı paylaşıyoruz belki ilerde başka bir topicte çocuk bakımı üzerine konuşuruz.... VE BELKİ İLERDE YÜZYÜZE TANIŞIRIZ BAZI ARKADAŞLARLA....

Seninle yüzyüze de tanıştık, kah sen anlattın kah ben anlattım. Hatırlıyor musun birbirimize anlatırken, vaji konusunu aşmışken bile ağlama noktasına kaç kez geldik....

ALLAHIM EN YAKIN ZAMANDA SANA DA SAĞLIKLI, HAYIRLI BİR ÇOCUK VERİR İNŞALLAH. BEBEK İSTEYEN HERKESE VERİR İNŞALLAH. İNŞALLAH HERKES BU ANNELİK DUYGUSUNU TADAR...

evet ikimiz de sulugöz tahire yiz çok sağol güzel dileklerin için. dilerim hayırlı olduğu zaman hamile kalırım ve sağlıklı bir bebeğim olur.

bugün regl oldum..5 gün daha vardı yaaa regl olmama...çok üzüldm..neyse boşverin olacğı yoktu zatn..

Amin ... çok teşekkür ederim ... tabi aynı dilekler senin içinde geçerli inş hepimiz sağlıklı bi şekilde kucağımıza alırız

amin canım sagol guzel dıleklerın için.senın bebışıde saglıcakla kucagına aldgını duyarız canım.bızlere ve ısteyen herkese dua et.....

waayyy bunları duydugum ıyı olduson ılıskılerde ustte zevk almaya ve artık ustte olmaya karar vermıstrım

bugün regl oldum..5 gün daha vardı yaaa regl olmama...çok üzüldm..neyse boşverin olacğı yoktu zatn..

canım hayırlısı olsun hıc uzulme daha cok yenı yendın sımdıden stres yapma bızde sorun olmadıgı halde 10 aydır beklıyorum ılk zamanlar cok stres yaptım sımdı alıstım sanırım bu duurma pek takmıyorum ama uzuluyorum tabi....

üzüldüm cnm ya..insan bekliyo bir umut hani belki olmuştur diye...eşim geldi akşam söledm..üzülme dedi herşeyin vakti var olacağı varsa o zamn olack kendini üzmene gerek yok sabret ve gayret et dedi..biraz moralim düzeldi...inş tatlım allah verir sanada bir bebiş..doktora felan gittin mi ne bileyim bir muayene olsan felan 10 ay gerçi çok değil bir yıldn sonra doktorlr gelin diyorlr benim bi arkadşım var onun 9 ay bebeği olmadı sonra oldu ki birincisini doğurduktn 6 ay sonra ikincisine hamile kaldı..belli olmaz takmamak lazım aslında...inş bizede allah en kısa zamanda nasip eder bir melek...

uzuluyor ınsan tabıkı sanıyoruzkısorun yok hemen olacakama oyle degılmıs bende ılk zamanlar b kadar bekleyecegımı hıc dusunmemıstım hatta cok bocalamıstım regl oldugum zamanlarda ılk ay gıttım doktora cok sukur ne esımde nede bende sorun var allahtan hayırlısını ıstıyorum et hayırlısıysa olsun dıyorumm...bende 4 yıllık evlıyım ekımde 4.yılım doluyor zor bır surec allah yardım etsın hepımzıe en onemlısı vajıden kurtulduk ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…