Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

slam kızlar bnm sanırım yumurtlama akıntım başladı ama tam böyle elastik kıvamda değil henüz .Acaba çatladığını nasıl anlarım bilen var mı

slam kızlar bnm sanırım yumurtlama akıntım başladı ama tam böyle elastik kıvamda değil henüz .Acaba çatladığını nasıl anlarım bilen var mı

reglin düzenliyse son adet tarihinden 14. cikarinca ovulasyon gününü bulursun. bunu takip eden 36. saat icinde yumurta catlamis oluyor. dolanbacli bir yol oldu... aklima baska birsey gelmedi.

Tamam, yaptım oldu bu sefer.. "miki" ne anlama geliyor peki? o takvimin farklı bir işlevi var mı? uygun yerlere uygun simgeleri yerleştirdim..

hoş geldin aramıza arkadaşım :)

evt cnm ya vajiden kurtulduk ya bu beni çok rahatlatıyor...aslında 3 yıllık evli olmasam asla acele etmem..milletin nedn bunlrın çocukları yok bakış ve söylemlerindn bıktık eşimle...yoksa 1 yıllık felan evli olsam valla tatını çıkarırdm iyice alışırm tatile felan giderdim yaz ve kış....artık bıktık insanlardn eşimle...öle işte...cnm doktora gitmişsn sorun yokmuş çok güzel...olur yaa biz yeni gelinleriz 3 yıllık evliyim ama 1 aydır gelinim:)))) dediğin gibi zor süreç bol bol dua et...doğacağı zaman var belli zaten olcksa olack...allah büyüktür cnm olur tez zamanda inş...

Tamam, yaptım oldu bu sefer.. "miki" ne anlama geliyor peki? o takvimin farklı bir işlevi var mı? uygun yerlere uygun simgeleri yerleştirdim..

miki icabinda hem bir uzuv hem de bir fiil

'ucurtmayi vurmasinlar''da cocuk altini islatiyordu, annesi kiziyordu. cocuk da ben yapmadim miki isedi diyordu. ordan arak, penise ve sevismeye miki diyoruz. takvime de miki ikonu koyduk.

takvimin islevi, görsel not almak. haftasonu hamile olan arkadaslar icin de gerekli bir kac sey eklenecek, kilo takibi, ates ölcümü vb gibi. eksik oldugunu düsündügün birsey varsa iletebilirsin.

Son düzenleme:
Sagl cnm sukur bgn iym ya nasl geciyo hamilelgn

Çok şükür iyi... öyle çok bulantım falan olmuyo ,yemek yiyebiliyorum zaten iş falan da yaptığım yok Bu arada bugün doktora gittik keseyi gördük çok rahatladım bir de kan değerlerime falan batı onlarda iyiymiş ... hayırlısıyla onu da kucağımıza alırız inş. Senin nasıl gidiyo canım

Bu arada hamilelikte mide bulantısı armut iyi geliomuş hem bebek armuttan da besin alabiliyomuş aklınızda bulunsun kızlar

benim sabah ve aksam ozellkle bulantm oluyo cnm olsn bu halime sukur son iki gundrde hic sevmedgm yemeklere aseriyorum.
herseyn yolunda gtmesne sevndm dlerm saglk icnde gecer devamida bizm burdaki doktrlar genelde 8. haftada alyolar ultrasona, bakalm onumuzdeki ayin 13 u gdecegm ins. kan degerlerme baktrmstm bnmde iyidi bi folik yazdi iste
Bu arada hamilelikte mide bulantısı armut iyi geliomuş hem bebek armuttan da besin alabiliyomuş aklınızda bulunsun kızlar
hm denemek lazm ins ise yarar:44:

Tahmin ettim ama yine de belki baska bir anlamı vardır diye sorayım dedim.. Sağ ol canımm..

bılmezmıyım o ıgrenc bakısları 4 yıldır cekıyorum......sımdı basladılar tedavı olun demeye tupten fln bahsedıyorlar yok korunuyoru dıyorumbı cocuk olsa mıllet dıcek hanı korunuyodu bunlar

keske dıyorum su vajıyı zamanında yenseydık yenebılseydık en azından hem bu kadar yıl uzulmezdık hemde bebiş ıcın bı acelemez olmaazdı vardır bunda da bır hayır

Benim girdiğim zamanlarda kimse olmuyor ya..
Yarın doktora gideceğim, yumurta takibi yapılıyor. Bakalım yumoşlar ne alemde, olgunlaşmış mı??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…