Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

hee tamam duydum o ılacı hatta 2 ay once baska bır topıkten arkadasım o ılacla hamılekaldı hemde kullandıgı ılk aydan

bence bı doktora gıt muayene ol gerekırse tedavıye baslar surec kısalır hemde kafan rahat eder ama cok fazla stres yapmamaya calıs

dün eltimdeydım 6 gün ara ile evlendik 2 hafta önce 2. defa anne oldu
eskıden cocugunu sevemezdım kısır gelın gözüyle bakıldıgım ıcın cocuk seversem ıstıyor olmuyor dıcekler dıye ..
bu sefer bebegını öptüm kokladım gıdene kadar bırakmadım eltım her defasında hadı cocuk yapın hadı hadı der artık daha rahat cevap verıyorum
kaynımdan tutun buyuk eltıme gorumceme adet gunlerımden herseyıme konusuldu sormadan etmeden kısıra cıktı adım
sunu kullan bunu kullan .. bı gece pencereden dısarı bakıp sessızce ağladım esım evde yoktu
Allahıma yakardım benı uzenlerı ona havale ettım .. Rabbım ınsallah aratmadan verır 6 yıldır çektıklerım silinir..

bıktım ılk gunden ıtıbaren cocuk muhabbetınden abımler 4 yılın ustune bebek karar verdıler oldu
bı kere bıle ne abıme ne yengeme cocuk sormadım .. gercekten bende bi sorun cıkar anne olamazsam kı Allah muhafaza dıyım
esımın aılesı sağolsun beni diri diri toprağa koyarlar azraile gerek yok ...
sızlerde ahınızı Allaha havale edın kızlar vajıyı yendıgımız gıbı bu gunlerde gecıcek
bu sbaah esım uykusunda yüzü gülüyordu o an uyandırdım onu neye guluyorsun dıye
ruyada bebegını goruyormus baba oldugunu bu mutlulugu hepımızın eşleri yaşar inşallah..
bu topık bıze ugurlu gelıcek kızlar o lıstedekı tum ısımler olucak Allahın izniyle
bebişlerimiz vaji kardeşi olucak :)

bu yatış şeklinin nasıl bir etkisi oluyor ki? mikiden sonra belimin altına yastık koyup düz yatıyorm, bazen de ayaklarımı duvra doğru yaslıyrm

tatlm iliskidn snra yarim saat yatlmasi oneriliyo, spermler akmamasi icn, sag sol yatmanin manasi nedr bende blmyrm tam olarak ama daha kolay ulasir blki maksadyla yapydm

Ya kızlar şu tabloyu yapan arkadaştan Allah razı olsun,hele o hamile olanları görünce gün doğdu sanki bana,umut doldu tüm yüreğim...Artık buradan takip edeceğim inşallah diğer topik çok fazla oku oku bitmiyor...

Rabbim hamile olan arkadaşlara hayırlı,sıhhatli,sağlıklı,güzel evlatlar nasip etsin inşallah,bizlere de atlatmayı nasip etsin inşallah....

Daha sonra bu vaji... atlatıp bebek sahibi olan arkadaşlarımız nasıl başardıklarına dair tecrübelerini bizimle paylaşırlar mı acaba?ne güzel olur vallahi,yol olur,destek olur,umut tanecikleri serperler yüreğimize...:)

inşallah bizde bu topikte hamiş kalıcaz canım

Ya arkadaşlar kusura bakmayın bu topik vajinismusu yenip hamile kalmak isteyenler içinmiş,dikkatimden kaçmış :26: ama ben yine takipcçiniz olacağım haberiiniz olsun

canım benım ya kıyamam sana ınsanlar anlamıyorlar maalesef bızı ama dedıgın gıbı ınsallah vajı gıbı bu gunlerde gececek allah bıze herseyın hayırlısını nasıp etsın ınsallah...

Ya arkadaşlar kusura bakmayın bu topik vajinismusu yenip hamile kalmak isteyenler içinmiş,dikkatimden kaçmış :26: ama ben yine takipcçiniz olacağım haberiiniz olsun

http://www.kadinlarkulubu.com/jinek...ube-deneyimlerimizle-vajinismusu-yenelim.html cnm buraya gel yardımcı oluruz ınsallah..

Canim arkadas link vermis orda yardimci olcaklardir sana, yenince senide listeye yzarim ins bak basari hikayeleride var onlarida oku acaip gaz veriyiiiii haaaaa

slm kızlar,bıraz once dr. dan geldık.kese gorundu cooook sevındım anlatamam.yarım mm bısey yarabbım.cok kucuk,rahme yerleşmış bır sorun gorunmuyo dedı,3 hafta sonra kalp atışı için gıdıcez.ellerım tıtrıyo yazamıyorum su an.dılerım ısteyen herkes tez zamnda kavusur bebısıne.alttan bakarken bu sefer canım bıraz acıdı,gergındım o yuzden oldu.kesınlıkle bana dıs gebelık dicek dıye gıttım ama sukurkı gordum bebegımı yaaa.cok guzel bı duygu kızlar,sızlerden duyacdgz ınsallh ümidınızı kaybetmeyın.veren rabbım ısteyınce verıyohamiş oldum yaaaaa

çok sevindim tatlım..kötü düşünme demiştim sana bak çok güzel haberler aldın allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin tatlım...

çok sevindim tatlım..kötü düşünme demiştim sana bak çok güzel haberler aldın allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin tatlım...

sagoll canım darısı basına ınsallah.bosuna stres yapmısım ama kadın korkttu ınsanın elınde olmuyo.şimdıde kalp atısını duycakmıyım telası sardı :18da olcak ınsallah.dualarım sızınle canım....

cnm dedim sana doktorlar böle ilk geldiğin zaman nasıl moralin bozuktu...insanın moralini bozuyolr manyak mı neler anlamıyrm hamile kadına kötü şeyler denir mi tam olarak birşeyler belli olmadn bak bişey yokmuş..ya cnm sen kendinide strese sokuyn ne gzel işte kalp atışlarınıda duyacn...allaha dua et hiç bişey olmaz..yaradana sığın...bak benim tutmadı çok üzüldm senin bebiş olmuş sen stres yapınca oda etkilenir..altta yapamıyrm ben kolayda bebişim olmz alışmam çok zor altta...telaşlanma çok iyi olck herşey inş...

sagol canım olumlu dusunucem,Allah ım o guzel sesıde duymama ızın vercek ınsallah.canını sıkma canım enınde sonunda senınde bebış gelecek,gereklı calışmalrı yap gerısını rabbım vercek ınsallah. dr.la vajılyde ılgılı konustuk rahatlattı benı bıraz halimden anlıyo sagolsun.bugun nedense hep olumlu seyler soyledı.

gözünaydın canım bizlerde su mubarek ramazanın son cuması dua et hayırlı zamanda evlat versin rabbim isteyen herkese...bak bide o kalbi duy öyle garip ki ben hamileliği öğrendim ekseyide gördüm hani böyle duygulanmamışım çok ama kalbi duyunca gözlerim dolmuştu içimde can bulmaya çalışana bana bağlı bişey zaten annelik orda başlıyor..bakıyosun minicik hızlı hızlı atan bi can var içinde bi yere yetişir gibi büyümeye çalışır gibi...ve sonra düşünüyorsun Allahım ben ona sağ salim 9 ay bakabilecek dünyaya sağ salim getirebilecek miyim tamamen önce Allaha sonra sana bağlı minik bir kalp var içinde ...Yüce bir duygu gerçekten Allahım isteyen herkese ve zamanı gelince bana da tekrarını nasip etsin

tesekur edrım canım ınan hepinize dua edıyorum.sızlerdende guzel haberler gelcek moralınızı yuksek tutun,Allah ım kullarını duyar ve dualarını kabul eder....ınsallah canım o gunlerıde gorcem,hersey yolunda sımdılık,8 eylulu eklıyoruz sabırla.....

gozunuz aydın canım rabbım saglkla kucagınıza almayı nasıp etsın ınsallah ....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…