Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

adim adim aciklayim, belki baskalarinin da isine yarar:

1) üye ol' a basip kullanici adi ve e-mail giriliyor.
2) e-mailine aktivasyon linki gönderiliyor. cöp ya da junk maile gelebilir. (Yani e-mailine bak)
3) aktivasyon linkini kopyalayip yapistiriyorsun.
4) aktive ettikten sonra bir e-maille sifren gönderiliyor.
5) sifre ve kullanici adinla "Giris Yap" a basiyorsun.

Bunlari bu sekilde yaptin da mi olmadi acaba?

6) Karsina takvim sayfasi cikiyor. Sag tarafta da araclar ve minik resimler var. Uygun olanlari "sürükle ve birak" yöntemiyle istedigin güne koyuyorsun.
7) Silmek icin sag klik, ek bilgi yazmak icin cift klik yapiliyor.

-bu kadar-

ayy tatlım benim...hep böyle ol ol ki oda annesinin ona vereceği yüce sevgiyi hissetsin sorunsuz bir çocuk olsun üzmesin seni

arkadaşlar yenikeşfettim bu topiği hayırlı olsun herkese.bende vajinusmusu 2 buçuk yıl sonra hallettim şükürler olsun.şimdi de bebek istiyoruz yeneli 5-6 ay oldu.tam düzenli ilişkiye giremesekte 6aydır bebiş içinuğraşıyoruz.benide eklersenniz listeye sevinirim.artık sık sık gelicem bu topiğe çünkü mutlu haberler aldıkça bende kendim gibi mutlu oluyorum.allahım isteyen herkese hayırlısıyla bebiş versin

merhaba, ilk ayinda 3 cikti topikten =), sana da ugurlu gelir insallah.

ayni sorunla bende karsilastim, uyelik ismini hata veriyo bu nick kullaniliyo diyo baska nick denyrm yne olmuyo :44:

hg aramiza cnm ins yakin zamanda nasip eder Rabbim sanada aksam listeye eklerim cnm batini yazarmsn

Tatlim geçenlerde sormustum, önce alismak istiyorum demistin. Sorun yok ekliyorum simdi. Ins seninde gelir melegin bekletmeden Allahin izniyle

elvan cnm evet öle demiştim çok doğru sölüyon ama bi baktım ilk aydan hamile felan kalanlar vajiyi yenerken bi gaz verme durumu olurdu ya aynı öle banada böle bi çoşku geldi....bebek çok istiyorm ama alışmakta çok önemli hala alışmış değilim...sana benide ekle listeye dedim ama hala üstte deniyorm bi türlü altta yok...bu nedenle bebk felan olacağını düşünmüyorm mecbur altta öğrenmem lazım...regl sancıların başladı bugün yarın olurum...diğer topikte çok şey öğrendm..ondan dedim benide listeye yaz belki buradakiler sayesinde bi cesaret gelir bana altta denemeye başlarım..çünkü hiç elvan cesaret edemiyorm bilmem niye yapıyorm üstte kolayca fakat başka türlü yok...neyse canımmm olur inş....

canm karar vermış olman cok guzel,bende ılışkıye tam alışamdım hatta dun 2 hafta oldu yapmıyoruz bıde hamıle olunca bıraz askıya aldım.üstte spermler hemn asagı akar canım yavas yavs denemeye calış belkı yapabılırsın,korkma,derın derın nefes al ver o sırada... banada uste yapmak daha korku verıyo hıç ustte yapmadım.insan nasıl alışırsa öyle gıdermış azcık cesaret canım.emın ol yapabılırsın.bebiş için her seye deger canım

hoşgeldin..bu topik uğurlu gelir inş sana...

evt cnm maalesef üstte deniyorm biraz açık olacak ama eşimin üstüne yatıyorm dik oturmuyorm...afedersn açık oldu ama...yinede altta denemek istiyorm bi türlü cesaret edemiyorm cnm ya...evt bebiş için herşeye değer...regl sancıların var çok üzülüyorm hasta olcm diye..10 gündür regl sancıların var ozamandn başladı yani geliyrm diyo umutlanma....ilk ayım gerçi yeni yendm ama 3 yıllık evliym 1 ağustos yıl dönümümdü gayret ettim bu ay eşime yıldönümü hediyesi vereyim diye ama sonuç ortada(((

kadinin üstte oldugu pozisyon hamilelige engel degil, hatta yeni bilimsel arastirmalara göre bazi avantajlari da var. özetleyeyim:

- genel elestiri yer cekimi meninin ters akisina sebep olur bir yanilgidir. bosalma sirasindaki hareket yer cekimini egale edebilecek kadar kuvvetlidir ve penetrasyon da bu pozisyonda derindir. bu da spermlerin yolculuk yapacagi mesafenin kisaldigi anlamina da gelir.
- kadinin üstte oldugu pozisyonda cervikal mukus daha fazla salgilanir, spermlerin tutunma orani daha yüksektir.
- kadinin üstte oldugu pozisyon kadini daha cok uyarir, zevk almasi vb. daha muhtemeldir. kadin kendini en rahat hissettigi pozisyon buysa rahatlik, gevseme ve zevk gibi unsurlar, ovulasyonun döllenme ile tamamlanmasi icin vucuda olumlu sinyaller gönderir.
- misyoner pozisyonun daha basarili olmasi vb. bilimsel dayanaktan cok gözleme ve bilincli tahmine dayalidir.

bu teoriye göre, o sekilde rahatsan, daha rahatsiz oldugun bir pozisyonda deneyerek sansini düsürme ihtimalin de var.

cnm ağzından bal mı damlıyo nedir ya...ne bileyim misyoner pozisyon en idealiymiş diyorlr..ben üstteyim ama (biraz açık olcak ama) yavaş yavaş eşimin üzerine eğiliyorm ve yatıyorm..herkes öle diyo üstte olunca meniler aşağıya akar tutunamaz felan ne bileyim tatlım...alt bana itici geliyo kaldıki daha eminim hiç birimiz doğru dürüst alışamadık ki bu 1 yada 2 ayla olacak bişey değil zamanla alışıyo kadınlar ve oturuyo cinsellik...bebkte istiyorm öle işte tatlım kadınlık zor...

kızlar nacizane bir tavsiye...

ben hamile kaldığımda ki yendiğim ay kalmıştım hiç alışamamıstım ilişkiye sonra hamilelik girince bebeğe birşey olcak diye kokrutm ve hep bnasıl bu sorunu tam aşmadan doğum yapıcam diyordum tabi birde tam bunu yenmişken eşimle yaşayamama durumuna üzülüyordum derken bebeğimi kaybettim bildiğiniz gibi şimdi korunuyoruz ve ben cok yol katettim artık normal biri gibi ilişkiye girebiliyorum rabbime bin şükür bazen başlarda hazırlanma süreci gerekiyor evet ama o vaji olmayan kişilerde de oluyormuş.Şimdi alıştım alttan muayeneye girdim kaç kez mantar olmusum hatta en son onun ıcın gırdım o bıraz acıttı ama diyeceğim şu ki ilk hamile kaldığımı öğrendiğimde alttan bakıcaz dedi doktor küçük olduğu için,smear de yapıcam dedi ben resmen evde gerginlikten ağladım,eşimle tartıştım onu ışıklarda arabadan inip sinirle tek başına bıraktım gittim hatta çünkü inanılmaz geriliyordum kendimi tam bir kadın gibi hissedemiyorum..Hamilelikte ruh hali çok önemli ..Mesela artık kadın doğumun kapısına gidince korkmuyorum titremiyor gerilmiyorum başıma ne geleceğini biliyorum canımın ne derece yanacagını yanmayacagını yanarsa o acının beni öldürmeyeceğini..O yüzden bence hamilelik için önce alışmak gerek diye düşünüyorum

evet bende bu konuyla ilgili şunu okumuştum ; orgazm olduğunda ya da çok zevk aldığında kadının salgıladığı sıvıların spermi tutucu taşıyıcı özelliği varmış ..Eee üstteykende daha çok uyarıldığı ve zevk alındığı kesin...

spermler akar ve akiyor o dogru da, misyonerde de akiyor. belki 10 saniye daha gec.
söyle düsün 1 mililitre menide eger erkek saglikliysa 300 milyon sperm var.
bosalmada gelen miktar yaklasik 3.5 mililitre 3.5x300 milyon.
rahim agzina yakin bir pozisyonda bosalma oluyor ve 900 spermin hepsi mi disari akiyor? giden gidiyor, cervikal mukusla iyice tutunup hoooop formula 1 yariscilari gibi gidiyorlar.

kadinin üstte oldugu pozisyonda hamile kalma orani 2011 de yapilan bir calismaya göre %51. bu cok yüksek bir oran. cünkü kalan %49 diger pozisyonlarca paylasiliyor.

Son düzenleme:

bende 4 agsts 2009 da evlnmıştım.her seyımız aynı senle canım.benim erkn yaptgım test 4 agustostu sevıncle uzuntuyu aynı gun yasadım ama bosa uzulmuşum,insallah senınde olcak,sıkma canını.3 yıl bekledık canım kendıne bıraz zamn ver 1-2 ay daha olmazssa dr.kontrolune basla,bı sıkıntı varsa önünü görmüş olursun,tedavıyı kontrolu ıhmal etme sakın canım.ben bu ay tutmasydı böyle plan yapmıştım kendımce

ben altta menilerin dışarı akmadığını düşünüyodm meğer akıyomuş bu cahillik nedir bendeki ya...cnm açıklamalrın için çok saol...ben sadece yararlanmadım eminim okuyan herkes yararlanack..bu siteyi bundan seviyorm bak bilgili bi bayandn çok çok şey öğrendm..çok saol tatlım...

hanzade bende 1 ağst 2009 evlendm evt valla herşeyimiz aynı senle...çok yakın evliliklerimiz yenme tarihimiz felan..inş bebişlerimizde öle olur..inan yapamıyorm test tek çizgiyi görmekten korkuyorm..3 yıl çok canım yandı çok ağladım çok yıprandım...şimdi yapsm 5 gün var çıkmaya bilir ki bel ağrım felan var adet sancıları bende başlar böle erken çıkmayacağı kesin..tek çizgiyi görmeyeyim boşver diyorum...evt cnm bende senin gibi düşünüyorm...bir iki defa daha deneyeyim güzel bi doktor bulcm kendime tedaviye başlayacm benim de aklımda bu vardı...muayene felan olcm kaç kaç nereye kadr sonuçta hamile kalsm gitcm doktora...inş en kısa zamanda gelir bebişm bekletmz beni...kandilde herkese dua ettim inş herşey çok daha güzel olck...

Kızlar MERHABA. Pazartesi günü ikili test için doktora gittim. Ultrason sonuçlarım iyi haftaya kan tahlil sonuçlarımı alacağım. Doktora cinsiyetini sordum. Pek birşey söylemek istemedi ilk başta. O sırada oğlum, "kız kardeşim olacak" dedi. Doktor, "çocuk haklı, kıza benziyor, şimdiden net birşey söylemek istemiyorum, kıza benziyor ama yaklaşık 1 ay sonra netleşir"dedi.

Allahtan hayırlısı ile herkese sağlıklı, hayırlı bir bebiş diliyorum...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…