Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Kizlarrrrrrrrrrrrrrrrrrr geçmise dalmadan size müjde vereyim istedimmmmmmmmmmmmmmmmmmm HAMILEYIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
Allahim isteyen herkese nasip etsin InsAllahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

ya tebrik ederim elvan çok sevindim inş hayırlısıyla kucağımıza alırız

çok sükür tatlim.. Hiç belli olmaz Allahin takdiri.. ins sende gelip çiglik atarsin burdaaaaaaaaaa mübarek ay ugur getirdi valla.. çok sagol canm çok tskr ediyorum

Tebrikler canim inanki cok sevindim senin adina :)) hamilelerin duasi kabul olur bizede dua etmeyi unutma canm yarin kandil bol bol dua et bizede :) rabbim kucagina almayi nasip etsin..

çok tskr ederim, Aminnnnnnnnnn.. Duamda olcaksiniz Allahin izniyle.. Hersey gönlünüzce olsun

canım gozun aydın,saglıckla kucgına alırsın insallah.canımbhcg degerın kac cıktı.ultrasnda gorundumu sende kese,takıldım bu keseye ben

Canim kan testi yaptirdim ben daha ultrason olmadim, 8. haftamda randevu verdi doktor.. birazdan aricak doktr yazarim hcg degerlerini, ama doktorumla konustm bu hcg'yi kisiden kisiye çok degisiyoms.. düsünmemeye çalis canm ya herseyin hayirlisi ltfn üzlme

Anne adaylari Bat :18:Deneme süreci :97:Durum:26:
Kemre
Senay_Mehmet
Elvan
Alexanderetta
Hanzadem27
Owner20 Temmuz 2 ayGecikme var, bebekmi var
Canikom1220 Agustos3 ayBekliyor
Snowflaken23 Agustos10 ayBekliyor
Rabit24 Agustos3 ayBekliyor
Cileklipuding28 Agustos3 ayBekliyor
Mihrimahh2 EylülBekliyor
Dahlia343 Eylül4 ayBekliyor
Slvy19874 EylülBekliyor
Saskinanne7 Eylül3 ayBekliyor
Trinity????2 ayBekliyor
Gulsevdam????1 ayBekliyor

Listemizin son hali.. Yüce Allahima sükürler olsun bu mübarek ayda yüzümüze güldü.. ins listede kimse kalmaz tertemiz olur

sagol canm senın degerın baya yuksekmış,dr.dedı bna sendekı yenı bı gebelık dıye ama içime kurt dustu işte...ebe arkdsmla konustum onlra bugun degerı 800 lerde bı hasta gelmış dr ultrsona faln bıle koymadı dedı gorunmez dıye.içim rahtladı bıraz...stres yapmıcam artık,ters bı drumda farklı dr. gıderım gelsın bakalım cuma...canım vajınal muaneden korkma ınan hıç acımıyo,zaten jel suruyo anlamadım bıle bıtek içerdekı o bogum varya orayı hısserttım oda cok hafıf...vajılı oldgunu gıttıgın dr. solekı ona gore davransın.benımkı cuma için alttan bakcazz dıye tekrarladı durdu dedım tamam korkmuyorum artık dıye hakkımızda hayırlısı canım.ılk aydan bu mutlulugu yasamkta guzel..canm bızım ifatr saatı hepinize ıyı ıftarlar allhm hepimızı guldrsun

orda hamiş gorunmek cok guzel

Kizlarrrrrrrrrrrrrrrrrrr geçmise dalmadan size müjde vereyim istedimmmmmmmmmmmmmmmmmmm HAMILEYIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

tebrikler =))

saglikla kucagina al insallah minigini. güzel bir hamilelik gecir.

boyle bır haberle dönüceğini bılıyordum :)
cok sevındım canım tebrıkler Rabbım analı babalı buyutsun saglıklı bır gebelık geçir inşallah

kizlar bu arada bu sanal takvimiz tamamlandi, basit bir versiyon ama kullanmak isteyenler varsa - burdan link vermek galiba yasak- bana özelden ulassin.

Canim amiiiiiiinnn hadi hayirlisi ekliyorum listeye.. Bat nezaman.. takmamaya çalis fazla ins güzel haberlerle dönersin

gelecek regl 7 eylül tahmini suan reglım zatı bitsin bakalım calısmalar baslıcak :)

bende aynen oyle dusunuyorum bıraz akısına bırakmak olmazsa ovu. testı alıp takıp ederım
Rabbım aratmandan herkese nasıp etsın inşallah
bu arada folık asıt fecı ıstah acıyor spor yapmama rağmen 1 kg aldım ama olsun sağlıklı olalımda

Canim ins Allah gönlüne göre verir.. Sende güzel haberlerle gelirsin ins.. Listeye ekliyorum senide

Amin, inşallah.. cuma günü gideceğim doktora, yumurtalara bakacak..
Bu arada senin adına çok sevindim, tebrikler... İnşallah hayırlı, sağlıklı bir şekilde hamilelik dönemi geçirip bebeğini kucağına alırsın canım..

elvan benide listeye ekle...eklememişsin((((...bu ay umutlu değilim ama adımı görmek bile yeter bana(((( bat 20 ağustos.....

arkadaşlar doktorların moral bozucu cümlelerine asla ulak asmayın inanın bazıları hepsinin günahını almıyım ama bazı doktorlar bebek konusunun bam teli olduğunu, bir insanın evlat söz konusu olduğunda maddi manevi hiç bir şeyi sakınmayacağını o kadar iyi biliyorlar ki yok ya geç döllenme ya da sorun var gelişmemiş olaiblir kalbi duymamız gerek kese küçük su an ...aklınıza gelebilecek her ihtimali en uslupsuz sekılde dile getirirler.Her hafta kontrole gidin diye ... ben çok stres yapmstım bana kadın dogum doktorumda dahiliyede yok sekerın var yok su yok bu derken hastahaneye 2.000 e yakın para harcadım stres asık surat korku cabası bu bebegı cok etkıler lutfen kulak ardı edın..Köydeki tanıdıklarım hamileleiğinin 2.5 3.ayında doktora gıdıyo ee folık asıt dıyorum o ne dıyo bana kızlar turp gıbı de dogurdu bu bahsettıgım ıkı kısı ..Tedbiri elden bırakmamakta fayda var ama Selanın dediği gibi cehalet gerçekten mutluluktur

Ne takvimi?................

regli tarihini, iliskiye girdigin günleri, folik asit, vitamin vb. kullanimini kaydettigin bir takvim. üye oluyorsun, kullanici adin ve sifren e.mailine gönderiliyor 1 dk icinde. ikonlar var, ikonlari sürükleyerek uygun günleri isaretliyorsun. özeline takvimin url'sini yolluyorum simdi. belki kullanirsin.

2. versiyonu icin su, bu olsun diye tavsiye verdikce icerigi daha da genisler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…