Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

kimse yok bu topikte yawwwww... ovulasyon testi kullanan var mı yumurtlama günlrinizi nasıl hesaplıysnz buradaki sitedn mi? aktif olun yaww....hamile kalan var mı ???

Ben geçen ay ovu testi kullanmadim tutmamisti zaten.. bu ay kullandim ovu test hesaplamara göre geçen ay ovu günüm bos geçmis..
Bu ay ovu. testi kullandm ve çok sükür cnm tavsiye ederim öteki türlü zor oluyo bilmiyosun hangi gün vs vs

Kizlarrrrrrrrrrrrrrrrrrr geçmise dalmadan size müjde vereyim istedimmmmmmmmmmmmmmmmmmm HAMILEYIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM :KK17::KK17::KK76::KK76::KK52::KK52:
Allahim isteyen herkese nasip etsin InsAllahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Tebrikler canim inanki cok sevindim senin adina :)) hamilelerin duasi kabul olur bizede dua etmeyi unutma canm yarin kandil bol bol dua et bizede :) rabbim kucagina almayi nasip etsin..

nerdesınnnnnnnnnn sennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn cbk burayaaaaaaa gellllllllllllllllllllllll:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
Kiz :KK9::KK9: Beta hcg topigine yazmistim ordanmi anladin :KK9::KK9::KK9: Allah seni napmasin emi :KK9: emin olup öyle haber vermek istemistim :KK52::KK52: Kaçak gelin benim galiba

arkadaşım sonuç gayet iyi büyük ihtimal çok yeniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.
Birazdan doktor arayacak degerlerin artip artmadigini söylicek. ben dayanamayip test yaptim 4-5 haftalik gösteriyoya dur bakalim azsonra belli olcak ne oldugu

tatlım katılıyorum sana kutlamalardan kaçıyor galiba.................................
:KK9::KK9: Hayir canim korktum bosuna umutlanmak istemedim :KK17:

gunaydın kızlar,bugun reglı gunum,sabah yıne test yaptım hemen 2. cızgı belırdı,dune gore daha koyu cıktı,sanırım hamıleyım,yavas yavs emın olmaya basladım,çooook guzel bı duygu orda 2 cızgı gormek,ısteyen herkesın tutsun ınsallah bu ay.pazartsı doktra gıtcez reglı olmassam,karnımı oksayıp duruyorum:KK49:cokta heveslenmıyeyım dıyorum ama farklı marka testlerde hep 2.çizgı cıkıyor,umarım guzel sonuç alırız hepimiz.....:emir_bebek:
Canimmmmmmmmmmmmmmmm Tebrik ederimmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :KK54::KK54: Allah saglikla kucagina almayida nasip etsin ins.. dikkat et kendine beslenmene ..

Topıgımızın ılk hamılesısın hadı sonucları ogrende kutlamalara baslayalım bı tane daha kacak hamısımız var galıbaa bı gelsınn bakalım:KK1:

Geldimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

sonuç fln derken Elvan da bi durumlar mı var yoksa ???
Ayy inş. güzel haberlerini alırız :KK52::KK52::KK52:

EVETTT balim senide tebrik ediyorummmmmmmmmmmmmmmmmmm :KK49::KK49::KK49: Ayyyyyy msllhh topik ugur getirdi kizlarrrrrrrrrrrrrrrrrr çok mutluyummmmm çok sevindim listede kimse kalmasin inssssss

Son düzenleme:
öncelikle tebrikler...ikinci çizgi silik olması çok önemli değil zaten hamilelik testlerinin üzerinde yazıyo silkte çıksa hamileliktir diye...benimde ilk ayım ama işte alışmak lazım vajiyi yeni yendm...tebrikler tekrar..biri daha hamile kim yawww...yaşasın vajilerin hamilelik haberleri beni umutlandırıyor...benim pek olacağına inan mıyorumda ondn:KK43:((

Canim umutsuz olma hiçbizaman.. Benim esimde he sen dogum kontr. hapi kullandin 1 sene, 5-6 ay hiç umutlanma dedi, bende hep olumlu düsündüm, Allaha sükür.. Niye olmasinki tatlim.. Herzaman hayirlisini dile Rabbimden sende en yakin zamanda hamile kalirsin ins

kızlar sizi tekrar tebrik ediyorum, allah analı babalı büyütsün, sağlıklı bir hamilelik, kolay bir doğum ve sağlıklı bir bebek diliyorum sizlere. halaylar size ve bebişlere gelsin :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

hanzadem kese konusunda çok endişelenme, çok yeni olduğundan görünmemiştir. bu arada sen dış gebelik mi diye daha test aşamasında kendini yiyordun, keşke böyle yapmasaydın :KK43:((( sürekli aklında bu olduğunda doktor söyleyince de iyice moralin bozuldu tabi. ama bence korkma, her şey normal gidecek. cumaya kadar sakin ol, aklına getirme, aklını bundan uzak tutacak şeyler yap. aklına getirme ki başına gelmesin. :KK16::KK16::KK16::KK16:

evet canım korkutgum seyı dr.duyunca uzuldum halıyle.dr.olabılcek ıhtımallerden bahsettı,ınsallah kese gorunurde derın bı nefes alırım.allah korusun tersı durumda farklı dr.gıtcem.sol kasgımdakı agrıyı sordum orayamı yerleştı acaba dıye :9 o agrılar normal agrıyan yere yerlşme olcak dıye bısey yok dedı.....bakalım cuma ola hayrola canım

hanzade tebrıkler canım:KK19: umarım hamılesındır kesın haberı bıranonce alırız :)

ve ben son regl inşallah yaşıyorum artık korunmayı bırakıyoruz benıde lısteye alırmısınız kızlar
bunu dıcegımı hıc dusunemıyordum :)
yumurtlama dönemide nette hesaplama yaptım tatıle cıkıcagımız güne gelıyor :) ( hadı hayırlısı
şimdilik herşeyi akışına bırakıcam bu konularda pek bilgili değilim yumurtlama dönemide sizin sayenızde öğrendim :)
Rabbim herkese istediği vakit nasip etsin bu güzel duyguyu:KK31: nilayım hadi yariş başlıyor aramızda:)

Canim amiiiiiiinnn hadi hayirlisi ekliyorum listeye.. Bat nezaman.. takmamaya çalis fazla ins güzel haberlerle dönersin:KK54:

:119::119::119::119::119::119::119::119::119::119:ben işten çıkıyorum kızlar bu çiçekler hamiş arkadaşlarıma canlarım Allah kucagınıza almayıda nasip etsin hep güzel haberlerle gelin bizlere de dua edin su mubarek gunlerde hamılelerın duası kabul olurr unutmayın kızlar dualarınzıda bızı opuyorumm alexanderette hanzadem ve elvan tekrar tebrıklerrr

tesekr edrım canım 5 vakııte dua edıyorum hep ınsallah ısteyen,bekleyen,öğrenıpte kuşkuda kalan herkesın yuzunu guldursun rabbım

Evet ya ben de merak etmeye başladım walla onsuz topicin tadı da olmuyo walla:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Geldim geldim ballarim canlarim :KK54::KK54::KK54: ayyyyyy kiz sen ben hanzadem ayni zamanlarin anne adaylariyz galiba çok mutluyum yaaaaaaaaaaaaaa kaçak hamile olmusum da haberim yok benim :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: snowflaken sagolsun :KK52:

Son düzenleme:
Geldim geldim ballarim canlarim :KK54::KK54::KK54: ayyyyyy kiz sen ben hanzadem ayni zamanlarin anne adaylariyz galiba çok mutluyum yaaaaaaaaaaaaaa kaçak hamile olmusum da haberim yok benim :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: snowflaken sagolsun :KK52:

canım gozun aydın,saglıckla kucgına alırsın insallah.canımbhcg degerın kac cıktı.ultrasnda gorundumu sende kese,takıldım bu keseye ben :KK43:

kızlar ben geldım.dr. gıttım alttan ve karından ultsonla baktı keseyı goremedı:KK43:kan testı yaptı Bhcg degerım 929 cıktı gebesın dedı :):KK49:fakat cuma gunu tekrar gelceksın keseyı goremesek ve hormonların artmışssa dış gebelıktır dedı,iğneyle gebelıgı sonlandırırz dedı.tepe taklat oldum,hamıle olduguma sevındım ama hersey cuma gunu bellı olacakmış.moralım cok bozuk saatlerce aglamak ıstıyorum,ya kese gorunmezse of allah ım offfffff:KK43:

Cnm kötü düsünme.. Bana jinekolog 8. haftamda verdi ultrason.. ozaman bakilcak.. erken oldugu için görmemis olabilrler.. Herseyin hayirlisi ins.. dua et bolca..

elvan nerde kızlar haberı olan varmı ?

bat ne oldugunu bılmıyordum gogleden bakıp öğrendim
bırde yumurtlama donemı kadında akıntı değişiyormus arastırırken onuda gördüm buna dıkkat edıyormusunuz kızlar ?

canıkom normal evlıler bıle ılk yıllarda zorlanıyor daha once defalarca dedım tekrar olucak ama
bır tanıdıgım 3 aylık evlıydı cok acı cektıgını soyledı her ılıskıde kıza jel tavsıye ettım ablamda oyle ..
doktorumda 1 yıl falan alısma surecı zamana bırak dedı ve haklıda cıktı bazı sorunlarım olmasına ragmen zamanla dahada kolay oluyor hersey

Burdayim :KK17::KK17::KK17::KK17:
Canim ben dikkat etmeye çalistim ama emin olamiyosunki.. Ikinci ayimda yani bu ayda ovulasyon testi kullandim emin olmak istedim bence bikaç ay akisina birak baktin tutmadi ozaman ovu. testi kullanirsin ? Genelde son adet tarihinin ilk gününden saymaya baslayarak 14. gün yumurtlama oluyo.. ins bekletmeden nasip eder Allah isteyen herkese sanada :KK54::KK54:

:119::119::119::119::119::119::119::119::119::119:ben işten çıkıyorum kızlar bu çiçekler hamiş arkadaşlarıma canlarım Allah kucagınıza almayıda nasip etsin hep güzel haberlerle gelin bizlere de dua edin su mubarek gunlerde hamılelerın duası kabul olurr unutmayın kızlar dualarınzıda bızı opuyorumm alexanderette hanzadem ve elvan tekrar tebrıklerrr

Allahim inanmiyorum ya.. rüya gibi çok duygulandim :KK5::KK5: vajinusmustan sonra bu günleri yasamak bambaska tarifsiz duygular içerisindeyim.. çok sükür.. Allah biliyoya çok içten diliyorum hepinizin bu duyguyu yasamasini.. çok sagol melegimmmmmmmmm grs ins yine öpyrm dikkat et kendine

canım hayırlı olsun,bhcg degerın kac cıktı.ultrasonda gorundumu sende kese.alttan ultrason hıç acıtmıyo dr.dedım ben vajınısmus tedavsı gordum acırmı,kasılmalırım oluyo dıye,bısey olmaz dedı,sagolsun yavasca soktu.jel surupte ılerletıyo zatenn.sadece vajına ıçinde bı bogum varya orda bıraz kasıldım nefes al ver dedı,hemen gectı zaten.vajılıyken calıştgımız aparatlardan daha ınce bısey,ucu uzaylıların kafasına benzıyo :KK1::KK1:bekledgımın aksıne hıcte utanmadım.oncelıgın bebış oluyo onu dusunuyosun.içini ferah tut canım

Benim hcg değerim 3543 canım ama galiba benim adet tarihim senden daha önceydi ve doktorun dediklerini kafana takıp üzülme bu sabah benim gittiğim doktorda test yapmadan hemen vajinal ultrasonla bakacaktı ben de ben test yaptırmak için geldim muayen olmıcam dedim sonra dur üstten ultrasonla bakalım dedi sonra da 4 haftalık olmasına rağmen bişe görünmüyo diyo (ki zaten normal ultrasonda 4 . haftada görünmez) Ondan sonra bi de tuttu sen hiç vajinal muayene oldunmu bakalım rahmin hamileliğe uygun mu demez mi yani manyak doktor çok hiç karşıdakini düşünmeden saçma sapan konuşuyolar ... Ben de başka bi hastane de test yaptırdım ama sonucu alana kadar ne çektim bir ben bilirim perşembe günü de başka bi doktora gidicem... Sen de canını çıkma inş. bebeğinin güzel haberlerini alacaksın

X