Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Canım inş çok çok kolay olur doğumun sağlıcakla kucağına alırsın dualarım seninle bir de hastaneye gitmeden önce Meryem süresini oku suya üfle ve iç bir de hurma ye bolca inş tek avazda kurtarsın Rabbim

Dis hekimine gitmen iyi olmus hamilelik oncesinde gercekten hamilelikte dahada hassaslasiyor disler. Bende dolgu icin gitmistimhamile kaldigim ay iyikide gitmisim simdi sanirim bi disim daha var sanci yapiyo onunda doldurulmsi lazm

tedirgin olmakta hakli olabilirsn neticede kolay bi sorumluluk degil. Butun hayatin degisecek ve artik ona bagli olacaksin ozgurlugu unut :) ama bence korkurmasin bunlar seni :) 16 yasindaki cocuklar annelik yapiyo senmi yapamican :))

İnşallah canım bügün başladı okul kalktım giyindim kahvaltı yapacaktım ki lavaboya zor attım kendimi her geçen gün daha da artıyo senin de inş ağrıların geçer de rahatlarsın

Hadi yaa zorlanmicakmisin peki ins dahada kotu olmazsin bu durumda hamilelik izni alabiliyomusun? Amin cnm ins sagolasn

allah yardımcın olsun artık eepıduralın nasıl oldugunu dogumdan sonra bızede anlatırsın

Sagol canim. Bende sana kolay dogumlar diliyorum dua et bol bol Allah saglik icinde kucagina aldirsin ins. Vay be dun gibi sanki :) darisi hepimize ins

incicim öpüyorummm sağ slaim al kucagına gel bebişii
EL-KUDDUS
(Noksanlıktan Uzak Olan)
Kim öğle vakti bu ismi şerifi okursa günü bereketli geçer. Bunalımdan Arınır. Doğum yapacak kadın bu ismi doğumdan 19 gün önceden doğum anına kadar günde 40 kez okursa sancısı hafif doğumu kolay geçer. İhlasla ” Ya Kuddüs ” diyen bir Müslüman bu isme devam etse, ahlakı güzelleşir, kötü davranışlardan uzaklaşır. Ruh ve sinir hastaları devam ederse Allah’ın izniyle şifa bulur.

=)) cok heyecanliiii. hii dua etmez miyiz? bir avazda kurtul, kucakla minigini. miladina sayili günler kalmis. insallah cok rahat bir dogumun olacak. saglikla kavusun birbirinize.

elvan, valla kendi kendine hurafe uydurma, üsenmem kalkar gelirim hamile mamile dinlemem bir güzel pataklarim seni. odayi hazirlayin ki kücük mikili de gelecegi yeri iyi bellesin simdiden. odayi hazir etmeyi de duanin aktif eyleme dönüsmüs hali olarak düsün. o bebek gelecek, ellerinizle hazirladiginiz, boyadiginiz odasinda bagricak kusucak altina yapicak

(bir ara özelden yeni adresini de alayim, insallah mikili bebekle tanismaya da gelecegimdir, yolu yariladi)

hopefor'dan haber var mi? güzel haberlerini bekliyoruz, insallah hersey yolundadir.

bacımmmm rabbbim bir çırpıdaa sağlıkla kavuştursun evladınaaaa.... sen yaparsın evel allahhhh:)

evet bacımmm çok doğru diyosunnnn.... ama bu 16 yaş dediğinle beniiii 1 yıl önceye götürdünnnn...eşimmmm senin öğrencilerin bile yapıyor,10 yaşındaki çoluk çocuk yapıyor birsen tutturmusunnn vaji diyeee azmı dediiiii..... ahhh ahhh bugünümüzeee şükür olsunnn.....

inşallahhhh hayırlısı diyorummm

hopeforcumla yaklaşık 1 hafta önce konuştuk iyiydi şimdilik olumsuz bişey yoktu ama riskli süreçtee idi...allahhh yardımcısı olaaa...
uzanıp yatması gerekiyordu sanırımmm bakalımmm inşallah iyidirrr

hopeforcum iyiymişşş çok çok şükür kızlarrr bebişideee büyüyorrr inşallahhh... ONA DA DUA EDELİMMMM.... ALLAHIMMMM HERKESE SAĞLIKLI EVLATLAR VERSİN

Hadi yaa zorlanmicakmisin peki ins dahada kotu olmazsin bu durumda hamilelik izni alabiliyomusun? Amin cnm ins sagolasn

Evde sıkılmıştım canım aslında açılması iyi oldu, 2 hafta öğrencisiZ gidip gelicez öğrenciler 2 hafta sonra gelecekler sınıflar kalabalık 36 kişilik biraz zor olacak ama idare edicez Şubat tatiline kadar çalışıcam sonra da zaten doğum izni başlıyo 2. Dönem izinli olucam Allah izin verirse...

hopeforcum iyiymişşş çok çok şükür kızlarrr bebişideee büyüyorrr inşallahhh... ONA DA DUA EDELİMMMM.... ALLAHIMMMM HERKESE SAĞLIKLI EVLATLAR VERSİN

İnş bebişi sağlıklıca kucağına alır dua ediyorum ona da Allah yardımcısı olsun hayırlısı olsun hakkında

allahım banada 36 kişilik kalabalıklığı versennnnnnnn....
sınıflar bıraktığımda en z 46 kişiydiii bu yıl 50-52 bekleniyorrrr..... gelde matematik anlat...
ha birde her sınıfta 2 kaynaştırma olayııı allahımmmmmm....

İnş bebişi sağlıklıca kucağına alır dua ediyorum ona da Allah yardımcısı olsun hayırlısı olsun hakkında
inşalllahhhh.....
hepiniz sağlıcakla evlatlarınızı kucağınıza alırsınız inşallah

Ayy Gökçe 50 kişi düşünemiyorum (( Allah yardımcın olsun çok zor ya bu kalabalıkta bir de başarı bekleniyor benimkiler köy çocuğu ama çok şükür saygılılar arada çıkıyor sivriler onları da idare ediyoruz, bizde de var kaynaştırma hele bu sene 5 lere gelenleri oturtmak mümkün değilmiş bakalım uğraşıcaz âmin inş isteyen herkese nasip etsin Allah içinde de sizlere

Son düzenleme:
lütfen biri bana da anlatsın herfi harfine nasıl yendiğini nollur 14 aydır vajinusmusum. hep erteledim ama artık iyileşmek istiyorum

merhaba arkadaşlar.

aylardır sizleri takip ediyorum ve hakikaten inanılmaz güzel paylaşımlarınız var.

fakat bu konuyu görünce hemen üyelik alıp bildiğim bazı şeyleripaylaşma gereği hissettim.

ben vajinismus konusunu siz musallat olan 3 harflilerin cinsel organınızı kapaması sonucu oluştuğunu çok iyi biliyorum. yani biliyorsunuz musallat olan 3 harfliler bilinen bir gerçek.

çok yakın bir tanıdığımın başına geldi. şu aralar herşeyi düzeldi fakat çok zor zamanlar geçirdi.

lütfen biri bana da anlatsın herfi harfine nasıl yendiğini nollur 14 aydır vajinusmusum. hep erteledim ama artık iyileşmek istiyorum

Canım başka bir topik var vajinusmus ile ilgili yine kadınlar kulübünde jinekoloji bölümünde orada yardımlaşarak yenmeye çalışıyor arkadaşlar o topik çok yararlı olacaktır ...
Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim topik adı ...

Son düzenleme:

Bunu yazmandaki amacı anlayamadım arkadaşım ayrıca sonundaki gülücükle anlattığın arkadaşın hikayesi uyuşmuyor biz bu tür durumlara genelde üzülürüz ayrıca bu topiğin başlığına bakarsan senin tabirinle o üç harflilerden kurtulanlar topiği burası

pardon gereksiz gülücük kullandım sanırım. kusura bakmayın. sadece bir tecrübemi paylaşmak istedim.
aslında gülünecek bir durum yok fakat işin sonu mutlu sonla bittiği için sanırım ondan kulandım o gülücüğü.

InsAllah canimmmm
Aaaa bak bunu bi soz olarak kabul ediyorum :) Artik kaytaramazsin mecbur tiklatacaksin kapimi darilirim

insAllah o gunleride goruruz
sende buralara karnin burnunda gelirsin ins :)

hopeforda iyimis cok sukur ins kucaklamak nasip olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…