Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

oh be bizimkilerde biraz merakli olsa hic bakmiyolar bile 17. haftadan sonra ancak

Ben olsam giderdim kiz meraktan uyku girmez gozume :) ama surekli kontrol olmakta pek iyi olmasa gerek Rabbim hayirlisini versn ins cnm

oh be bizimkilerde biraz merakli olsa hic bakmiyolar bile 17. haftadan sonra ancak

Ben olsam giderdim kiz meraktan uyku girmez gozume :) ama surekli kontrol olmakta pek iyi olmasa gerek Rabbim hayirlisini versn ins cnm

Merak sıfır :) evet ya bir de benim o bebeğe bişey oldu mu manyaklığımı yenmem için gitmeme kararı aldım ama tabi Allah korusun gidilmeyi gerektirecek bi konu olursa giderim hayırlısı

hehe senin is dediklerin aslinda keyif =) ne kadar güzel ilk bir kac ay sizinle yatar belki.

valla cok iyi ikea mobilyasi kurarim, usta oldum hehe. insallah dogumundan sonra geliriz, tasinma isleri bitmis olursa o vakte. hala kagit kürek isleri devam ediyor, sonra tadilata girisicez, evden cikisimizi da verdik. insallah kapida kalmayiz, kasim sonu tasinmamiz lazim en gec. daha anahtari bile alamadik

para tuzaklarini tuzakliyorum, ayda 2 cubuk en fazla. artik ögrendim. ama bu ay garip seyler oluyor. ben de anlamadim. erken pozitifi gördüm o yüzden kafam karisik. bana leylek dileyin

mikililer cabuk belli ediyor kendini ... daha anne karnindayken burdayim mikiliyim diye geriniyorlar belki o yüzden kiz demistir.
kiz da bizim erkek de, minik pofidikler, yeter ki saglikli olsunlar.

Ay hadi hayirlisiiiiii biseylere isarettir umarimmmmm :) leyleklerin cifter cifter gelsin insssssss :)

monte icin isci ayarladik extraya girdi ama bizimki pek beceremem dedi yanasmadi acikcasi

yanimiza alistirmak istemiyorum acikcasi odasina yatiririm bence babyfoonu tablet seklinde ekrani buyuk aldi bizimki yanima koyar kollarim diye dusundum zatn odalar yanyana boyle dusunuyorm ama bilmiyorum korkmuyoda degilim. hem odasina takim aldik hem salona park alincak bide bizimle yatarsa bizim odaya besik ohoooo onun matrasiydi carsafiydii. Internette cok dolasiyorum su siralar alistirmayin yaniniza diyenler cok 1 senede yaninda yatiranlar var, sonra geldi ayir odalari :) aman iyi dusunmek lazm bakalim neye karar verilecek

zaten tasinmanin en zahmetli tarafi o esyalari tasimak degilki kagit kurek ne zormus yahu burda tasinmak yuz cesit yere haber ver yuz cesit kagit kurek Allah yardimcinz olsn valla. kirayami cikiyodunuz unuttum bak ev sahibinden mi alcaksiniz anahtari kesin bi tarih konusaydiniz keske cikisida vermissnz neyse cnm kapida kalirsaniz bizim misafirimiz olursnz

Son düzenleme:
Merak sıfır :) evet ya bir de benim o bebeğe bişey oldu mu manyaklığımı yenmem için gitmeme kararı aldım ama tabi Allah korusun gidilmeyi gerektirecek bi konu olursa giderim hayırlısı

Anliyorum canim daha onceki talihsizlikten. O endiselerin sonu gelmiyo zaten. bende daha once 2 dusuk yasadigim icin bunda hep tedirgin oldum. Hic aksilik yasamayanlar bile boyle endiselenirken bizim boyle hissetmemiz gayet normal ama iyi dusunelim iyi olsun ins dualarla Rabbimin izniyle kucaklariz. Rabbim her isteyene nasip etsn hamislerede kucaklamayi nasip etsn saglikla ins

Son düzenleme:

bu yüzden mi hamilelik takvimi kullanmiyorsunuz ticker'inizda?

elvan, biz evi satin aldik devir teslim, tapu, belediye isleri uzun sürüyor.

cifter cifter leylek ne amanin! hehe. neyse yeter ki leylek olsun, basimin üstünde yeri var.

bu uyku meselesi mesakatli. benim bildigim ilk aylar bebegin güven duygusu icin ayni odada yatmak iyi. en azindan 40'i cikana kadar. ben kediyi aldigimda bile anne sicakligini ariyordu, yanina sicak su torbasi ve saat koymustuk annesinin, kardeslerinin kalp atislarini hatirlatsin diye. onun acisindan bak, aylarca senin icinde sana olabildiginden yakin, sonra büyük bir sokla dünyaya geliyor, bir sürü ses, isik, ne zordur ya. icerisi iyidi burada aglamayana mama vermiyorlar falan diye düsünüyorlardir

Owwwwww kacmamis gozunden :) valla ben kendimce kendime dedimki 20. Haftaya gir sonra hamis takvimi, yarin yani. Neden 20 bilmiyorum ama oyle geldi icimden. O takvimi acip sonradan kapatmak cok kotu bi duygu. Bikac kez denedim ama nedense elim varmadi su pihtidan dolayi. Ama Allahin izniyle yarin o muthis takvimden bende nasiplencm ins.

Evet evet cifter gelsinler, biri kiz biri oglan iki cocuk oynasin (bir elmanin yarisi sarkisindan)
fenami olur bi tasla iki kus huhuuuu sonrada sikayetler elvannnn bakamiyorum yetisemiyorum kos yardimaaa
Hayirlisi hakkinda ballimmmmm

ohh hayirli ugurlu olsun ev aldiysan o dahada bi iskenceli neyseki kira gibi buyuk bi dertten kurtuldun. Biz burda en fazla 2-3 sene kaliriz snra ev sahibi doncekmis hooop touch on the play key ve baslasin kabus.
ins sorunsuz tadilatida halledersiniz gule gule oturmak nasip etsin Rabbim.

Ya benimde icim el vermez bakma ayri yatiririm dememe, yan yatirma yastigi alirim kusarsa bogulmaz diye dusundum sonra Allah korusun duymam bisey olur. Hem okuduguma gore bebeklerin anne nefesini duymaya ihtiyaci olurmus ilk dogduklarinda kulaga cok hos geliyo :) bakicaz artik. esime bde odaya besik alalim dersem cildiracak :) okadar cok masraf yaptikki daha bi okadar yapilcak. belcika ve hollandada hersey ates pahasi ben indirimden faydalandigim halde sadece oda takimi , bebek arabasi, banyosu, siseleri, babyfonu korkutucu bi rakam tuttu.
burdaki yabancilarin cogu ikinci el alip kullaniyo bebek esylarini ama ben hijyen acisindan pek taraftari degilim. Odasindaki yatagini bizim odaya alip odasini bozmak istemiyorum ayrica sanirim odamiza sigmayacak sekilde yatagi. Kucuk bi besik alirim artik nekadar rahat olur bebis icin bilmiyorum.

amma yazmisim ha, nezamandir bu konuyla mesgulum cunku, cok iyi yere deginmissin sizinde fikirlerinizi alirim en azindan hanimlar :)

Son düzenleme:
mikililer cabuk belli ediyor kendini ... daha anne karnindayken burdayim mikiliyim diye geriniyorlar belki o yüzden kiz demistir.
kiz da bizim erkek de, minik pofidikler, yeter ki saglikli olsunlar.
Bizimki çok utanmazdı ya Dr amcası azcık oynattı bu hemen açtı ben de gördüm :)) o yüzden erkek olabilir.. bir de kızıyorum hemen ne açıyosun Nazlı olur kız dediğin :) bizim bi akrabaya bu ayda kız demiş 1 ay sora erkek olacağını söylemiş :)) kıza odaklamadım kendimi o yüzden
Âmin canım belki de ondan bide nette çok şey okuyorum ya Allah'tan kendimi tuttum Mart anneleri topiğine yazmıyorum oraya yazsam iyice artacak paranoyam bir de oradakiler benden daha delüü :) boyu posu normal mi şu normal mi bu normal mi diye sorup duruyorlar yani Dr söyler kötü bişey olsa demi bizden daha beterler var bu konuda benimki sadece kalp atışı konusunda ...

Benim imza kullanmamam totem gibi bişey galiba zealea sanki onu Koyunca kaldırmak zorunda kalıcam gibi geliyo ben zaten takip ediyorum gün gün yine kk dan Elvan'ı Allah söyletti sizde de var ya ikizler soyaçekim olcekk galiba :)) inş gelsin artık leylekler sevindirsin anneciğini ve bizleri

bende ocak annelerine yazdim bikac kere ama okumuyorum takildigim bsey oldugunda sordum bikac defa. Zaten pimpirigim bde orda okuyunca acabalar saldiriyo beynime annem der hep bizim zamanimizda senin bu bildiginin 1 tanesini bilmezdikte noldu 4 tane cocugu var bazen cok hakli buluyorum onu. Bilmemek daha iyi, ters bisey olsa Allah korusun, doktor soyler
Allaha sigindik ins Hayirlisini verir

Son düzenleme:
slmmmmmmm kızlar
vajıyi yendimmm hamileyim 1 aya doğum var kabuslardayımmmmm

sennde az kalmış karar verdinmi nasıl doğğuracaksınnn
ağlamak istiorm
yendim ama sözde yendim galibaaaaaa

dr konustunuzmu bu konuyu kızlarrr benımde hemen hemn 1 ay varrr ve normalden cok korkuyorum acaba ozel hast bızım kararımızı sorarlarmıkı sorarlarsa ben kesın sezeryan dıycem zaten bu hafta kont varr
bakalım dogumu konusucakmı dr

bi tanesi dedi bakarız dedi ama normal yapamayabilirsin dedi deneyecekmiş
bi doktorda dedi vajıden kurtulmşşn buda tedavi gibi gelir normal yap dedi
17 sinde benim de konntrolm var ama ben memlekete gidcem ddoğuma bakalım ordaki doktor ne dicekkk a

ozeldemı devlettemı dusunuyosun canımmm off bende cok kafaya takmaya basladımmmm zaten suan ılıskıyı felan unutmus durumdayız bıde norml dogum yaparsam eskıye donmekten cok korkuyorummmmm ustune ustluuk bıde seker cıktııı allahtan onu knt altında tutabılıyorummmm dusurduk suannn :18:sımdıden tırsıyorummmm

özele gitcemm.ama ben sez den çok korkuom iğne olmak sonta serum dikişşş kabus bana

sen nerde düşünüosn canm

özele gitcemm.ama ben sez den çok korkuom iğne olmak sonta serum dikişşş kabus bana

sen nerde düşünüosn canm

ben gebelıgımın basından ber ozel has gıdıyorummm ve ozelde belkı bı ıhtımal sezeryan olurum dıyeee orda yapmayı dusunuyorummm acaba dr soylesemmı bu vajı olayınıı offf cekınıyorum resmennn ne zormus yaaa

demedinmi ben dedim doktora..offfffffff ya ben doğurursam herkes doğurur yeminle

demedinmi ben dedim doktora..offfffffff ya ben doğurursam herkes doğurur yeminle

yok daha solemedımmm ya yanında calısan elemanlarda gırıyooo dr yanına sınır oluyorummm zaten dr cekınıyorum bıde onlar cıkyooo basımaaa muayene sırasında oturup ızlıyolarrr onlara ne oluyosaaa olmazsa mecburen solıcemm artık zamanım geldııı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…