Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

bu arada elvan bacımmmm :KK66: eşimmm bazı şeyleri aştıııı:) artıkkk sevinerek ve utanarakkk diyorummkiii benide listeye eklermisin :KK66:
gününü birinde bunu yazacağmı bileee sanmazdım:KK66::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
farklı duygulardayızz

Canim isimler guzel ama iki isim koyarken iyi dusun derim sahsen bana cok uzun geliyo ve kuzenlerime -iki isimliyse- cogunlukla tek ismiyle bazen iki ismiyle hitap ediyorum. Bu benim fikrim tabiki :KK16:
cok guzel ikili isimlerde var.

ben Allahin izniyle Erdem istiyorum ismini. Hep bu ismi istemisimdir bi degisiklik olmaz umarim.

Bu cok guzel bi haber valla :) hadi hayirlisiyla en kisa zamanda sende mujdelerle gelirsin buraya. Laptoptan girince guncellerim listeyi genelde telden giriyorum canim.

Recele gelince kesinlikle hic aram yok. Ayva konusunu actin ahanda valla aklima oyle bi dustuki yine uyuz agzim eksidi yine :KK1: neyse neyse az kaldi :)

Son düzenleme:
bu arada elvan bacımmmm :KK66: eşimmm bazı şeyleri aştıııı:) artıkkk sevinerek ve utanarakkk diyorummkiii benide listeye eklermisin :KK66:
gününü birinde bunu yazacağmı bileee sanmazdım:KK66::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
farklı duygulardayızz

burada da mı liste var En Büyük KK o zaman elvan canım beni de ekle artık bu yola bizde çıktık Allah ın izniyle.. :KK16:

arkadaşlar merhaba vajinismustan sonra kadın doğuma gidip alttan muayene olan var mı? smear testi gibi. ben düşünüyorum 3 senelik evliyim hiç gitmedim ama çok korkuyorum :KK5:
çocukta düşünüyoruz uzun zamandır ama yumurtlama dönemlerini tutturamıyoruz sanırım.

kızlar bunu bende çok merak ediyorum.. giden varsa detaylı bir şekilde anlatabilir mi acaba??
bu hafta fana üşüttüm:2: :KK43::KK43: o yüzden gidemedim.. önümüzdeki hafta hem ben hem eşim doktora gözükeceğiz ama ben çok çekiniyorum:18::18:.. ne diyeyim doktora ve neler yapıyor ne olması gerekiyor detaylı anlatsanız keşke:nazar:

burada da mı liste var En Büyük KK o zaman elvan canım beni de ekle artık bu yola bizde çıktık Allah ın izniyle.. :KK16:
evet yaaaa burdada listemiz var hobbbycim :) tekrarr hoşgeldin

Canim isimler guzel ama iki isim koyarken iyi dusun derim sahsen bana cok uzun geliyo ve kuzenlerime -iki isimliyse- cogunlukla tek ismiyle bazen iki ismiyle hitap ediyorum. Bu benim fikrim tabiki :KK16:
cok guzel ikili isimlerde var.

ben Allahin izniyle Erdem istiyorum ismini. Hep bu ismi istemisimdir bi degisiklik olmaz umarim.

Bu cok guzel bi haber valla :) hadi hayirlisiyla en kisa zamanda sende mujdelerle gelirsin buraya. Laptoptan girince guncellerim listeyi genelde telden giriyorum canim.

Recele gelince kesinlikle hic aram yok. Ayva konusunu actin ahanda valla aklima oyle bi dustuki yine uyuz agzim eksidi yine :KK1: neyse neyse az kaldi :)
çok doğru diyonnnn bacımmm iki isimde 1 i ne yoğunlaşılıyorrr ne bilemmmm o zaman mina ve enes derim:KK66: hahahaha fol yok yumurta yokkk benimkinide maruz görün artıkım :KK66:

erdem harika bir isim babam dayımınnn oğlunaaa koymuştuuu çok sevdiği isim diye
babama kalsa ya erdem- ya mutlu.... aman herneyse hayırlısı ...
sanada az kaldıııı he yiycen inşallah:KK66:
benim listeye beklenen bat=21 eylülll yazarsın bacımm artıkımm:) bakak ne olucak... ilk seferdennn kalırmışımmmm
amaaa korkuyorummmmmm inanırmısınnn
nasıl bir duyguysaaa hem istiyorum hem korkuyorum
korkum sebbei dünya yaşa sağlık savaşlar ekonomi din
herşeyyyy :44:

kızlar bunu bende çok merak ediyorum.. giden varsa detaylı bir şekilde anlatabilir mi acaba??
bu hafta fana üşüttüm:2: :KK43::KK43: o yüzden gidemedim.. önümüzdeki hafta hem ben hem eşim doktora gözükeceğiz ama ben çok çekiniyorum:18::18:.. ne diyeyim doktora ve neler yapıyor ne olması gerekiyor detaylı anlatsanız keşke:nazar:
hobbby bacım dr gidince vaji yendim .... ay önce dersin şimdilerde azcık normalleşt ilişkimiz ve gebelik düşünyorum dersin... zaten ilk etapda bayan dr seçersin o iyi olabilir.. sonraaa seni odaya alır eğerrrr azcıkk şişkoysannn :) illam alttan bakarrrr benden demesi yoksaa zayıfsannn içiiri bir şişe suuu üstten rahme yumurtalara vs. bakarrr
sonradaaa kanını aldırtmaya yollar bir kaç gebelik öncesi ölçümlere bakarrr...
ona göreee bir yol çizerrr(genelde devlettekiler diyom yaa al evladım şu folik asidi kullan demekten acizzzzz ben kendi kendiemeee eeee folik asid yazmayacakmısınz dedimdee öylee işte alın başlayın dedii... lan arkdş birsürü hap adı var neyini alamm ne edemmm zerre umurlarına değil buda ayrı bir acııı birde bir kadın bunu bu şekilde davranann.. haaa alttan bakmasanız diyinceee inannn umurlarına da değil öyle diyosan öle ediyor dr... zaten meraklısı değil hesabı o bakıma hele bir git bakalım inşallah iyi bir dr a denk gelirsin bacımmm herşey güzel olucaktırrr allahın izniyleee takmaaa biz vaji içinn neler yapmışşşş bir nesilizz:) aparat parmakk neler nelerrrr:) dr da neymişşşşşşşş diyeee

kendimide senide gaza getiremmmm....
hem çocuk sağlıklıca rahme düştükten sonraaa gerekli önlemlerleee bir şekilde doğacaktır diyorumm :KK66:

sağlıklı versin rabbbim

kemre ablamız hoş geldin allah yardım etsinnnn 2 çocuklaa oh ohh ne güzel telaşeee....
ücretsiz izin 2 sene onaylandımı yahuuuu bacım.... alınabiliyormukii? tabi devlettemiydinnnn anlayamadımm

:KK66: ne koycannnnn bacımmmm benim hazır veled yok
kız mina-nas
erkek enes-alp

offf offfff ayva yerken boğuluyorummmmmmm nefesssiz kalyorummmm :KK43: ne etmemm gerekkkk

Ben de ayvayı yiyemem ki 1 dilimi yiyene kadar millet 1 taneyi yer benim de boğazıma takılır ama bebek için yicem inş :))) Mina ismi benim de hoşuma gider annemin komşularından birinin ası Mina yaşlı bayağı ismini ne güzel koymuşlar derim hep ... Ücretsiz izin 2 sene alınabiliyor benim bi ark almıştı ama emeklilikten düşmüyo yani çalışmadığın süreyi sonra çalışman gerekiyor :KK66: ayrıca eşinin fikirlerinin değişmesine sevindim normalde koca ister bayan istemez seninki tam tersiydi düzelmiş ama inş en kısa zamanda hayırlısıyla sen de bebiş haberini yazarsın buraya :KK66:

Son düzenleme:
Ben de ayvayı yiyemem ki 1 dilimi yiyene kadar millet 1 taneyi yer benim de boğazıma takılır ama bebek için yicem inş :))) Mina ismi benim de hoşuma gider annemin komşularından birinin ası Mina yaşlı bayağı ismini ne güzel koymuşlar derim hep ... Ücretsiz izin 2 sene alınabiliyor benim bi ark almıştı ama emeklilikten düşmüyo yani çalışmadığın süreyi sonra çalışman gerekiyor :KK66: ayrıca eşinin fikirlerinin değişmesine sevindim normalde koca ister bayan istemez seninki tam tersiydi düzelmiş ama inş en kısa zamanda hayırlısıyla sen de bebiş haberini yazarsın buraya :KK66:
neysee ye bakalımmmm :KK66: allah sağlıklı evlatlar versin herkeseee ne denirki tesiii...

minaa çok güzel bencedee nedense hep kız da kız isterimm elbiseleri tokalarıı adeta kendime oyuncakkk istiyom gibi töbe töbeee... neyseee evet eşim azcık istekli bakalımmm:KK66: hayırlısııı

Canim sen bilirsin eger hosuna gidiyorsa ve istiyorsan tabiki iki isim koy :) icinde kalir sonra
ins 21 eylule kalmaz seninkiler 9 ayligina veda ederler sanaaa :)

Kizlar biz odayi vs almistikya 27sinde gelecek, isciler monte edecek bizde esyalar gelmeden boyayalim dedik odayi cok guzel oldu ama ben hic rahat degilim ccok erken almisiz odayi e boyayida yapmak zorunda kaldik yer dosemeside yapilcak mobilya gelmeden
bazende diyorumki olsun yavas yavas duzeriz herseyi hepsi son ana kalmaz ama iste garantim yokki, aslinda kimsenin yokta ne bileyim ins pisman olmayiz Rabbim tamamina erdirir ins. Bu arada 19. Haftamdayim cok sukur
ben dun boya kokusuna maruz kaldim bide bisey olurmu acabaa :44:

Son düzenleme:
Beklenen adet tarihini ve kac aydir denediginizi yazarsan eklerim :) topigin ilk sayfasinda liste bakmak istersen..

beklenen adet tarihim 11 eylül olmalı:26:.. 5-6 ay oldu daha vajiyi yeneli.. ama ciddi ciddi bu ay istiyoruz bebişi.. inşallah.. :)

Kizlar biz odayi vs almistikya 27sinde gelecek, isciler monte edecek bizde esyalar gelmeden boyayalim dedik odayi cok guzel oldu ama ben hic rahat degilim ccok erken almisiz odayi e boyayida yapmak zorunda kaldik yer dosemeside yapilcak mobilya gelmeden
bazende diyorumki olsun yavas yavas duzeriz herseyi hepsi son ana kalmaz ama iste garantim yokki, aslinda kimsenin yokta ne bileyim ins pisman olmayiz Rabbim tamamina erdirir ins. Bu arada 19. Haftamdayim cok sukur

Canıımmm hiç böyle düşünme bak kendin de demişin hiç bir şeyin garantisi yok ki ama ümidi kesip otursan daha mı iyi :KK66: iyi yaptınız hiç kendini kötü hissetme o bebek dualar vesilesiyle oldu inşallah sağlığıyla da doğar :KK66: duayı eksik etme :KK66: ben o kadar hevessizim ki ya gidip bişey alaşım gelmiyo bir de annem babamdan çekiniyorum açıkcası oysa hamilelikten önce lcw nin bebek kıyafetleri bölümünü gezmekten bıkmazdım şimdi hiç heves yok :KK43: bulantılar bir geçse gelir demi hevesim şimdi biraz da kendi derdimdeyim galiba

merhaba,çoğumuz muayene olduk korkulacak hıc bır sey yok kendını rahaT BIRAKMAN ve doktora durumunu ızah etmen yeterlı olacaktır

aslında dusunuyorsan hamıellık gıtmende yarar var genel bı muayene olup smear verırsın uzun zamandır denıyor ve kacırıyorsanda yumurtlamayı yumurta takıbı yaptrrsın doktora ya da daha kolayı ovulasyon testlerı var burada bazı arkdaslar denedı ve o sekılde hamile kaldı ben almadıms trese gırerım dıye bunyen stres yaparsa kullanmama ragmen kalmadım falan dıye hıc alma 1 yılı gecmedıyse de panık yapma ..

bir yılı geçmedi aslında çok sık denemediğimiz için tutturamıyoruz sanırım yinede insan tedirgin oluyo acaba çocuk olmaz mı die.
korkmama rağmen bi doktora gitmeyi düşünüyorum bende. kaçışı yok çünkü. kadın olmak ne zor şey.

Canıımmm hiç böyle düşünme bak kendin de demişin hiç bir şeyin garantisi yok ki ama ümidi kesip otursan daha mı iyi :KK66: iyi yaptınız hiç kendini kötü hissetme o bebek dualar vesilesiyle oldu inşallah sağlığıyla da doğar :KK66: duayı eksik etme :KK66: ben o kadar hevessizim ki ya gidip bişey alaşım gelmiyo bir de annem babamdan çekiniyorum açıkcası oysa hamilelikten önce lcw nin bebek kıyafetleri bölümünü gezmekten bıkmazdım şimdi hiç heves yok :KK43: bulantılar bir geçse gelir demi hevesim şimdi biraz da kendi derdimdeyim galiba

Ins canim ya bende oyleydim kendi derdimde, ve aklimdan dahi gecmemisti ilk 3 ay aman bsy alayim aman hayal kurayim simdi simdi biraz. Ozamanlar tansiyon bulanti hos simdide tansiyon var bulantilarda artik yavas yavas yerini bel agrilarina birakmaya basladi. 1 haftadir heryerim agriyor ozellikle belim sirt ustu yatamiyorum artik ya sag ya sol heryerim tutulmus Allah yardimcimiz olsun ins. sen simdi dinlenmene bak dicem ama okullarda basliyo herhalde dikkat et kendine. Vakti gelince bak neler neler alcaksin bebege ins :)

Son düzenleme:
Ins canim ya bende oyleydim kendi derdimde, ve aklimdan dahi gecmemisti ilk 3 ay aman bsy alayim aman hayal kurayim simdi simdi biraz. Ozamanlar tansiyon bulanti hos simdide tansiyon var bulantilarda artik yavas yavas yerini bel agrilarina birakmaya basladi. 1 haftadir heryerim agriyor ozellikle belim sirt ustu yatamiyorum artik ya sag ya sol heryerim tutulmus Allah yardimcimiz olsun ins. sen simdi dinlenmene bak dicem ama okullarda basliyo herhalde dikkat et kendine. Vakti gelince bak neler neler alcaksin bebege ins :)

elvancım almıssın sonucta boyle seyler düşünüp kendini üzme strese sokma güzel kodla kendini inş bebişin doldurcak o odayı kuzum ...Bol bol dua et Allah korusun onu ve seni inş birşey olmayacak sen hep buna inan

İnşallah canım :KK66: bügün başladı okul kalktım giyindim kahvaltı yapacaktım ki lavaboya zor attım kendimi her geçen gün daha da artıyo :KK43: senin de inş ağrıların geçer de rahatlarsın :KK66:

Canim sen bilirsin eger hosuna gidiyorsa ve istiyorsan tabiki iki isim koy :) icinde kalir sonra
ins 21 eylule kalmaz seninkiler 9 ayligina veda ederler sanaaa :)
bakalım hayırlısı diyorummmm... bugun 15gün öncesinden diş dr na gitmiştim
bugune olan plak diş taşı temizliğnide yaptırdımmmm güya hamilellikde sıkıntı olyormuşşşş...

bu aradaa bir yanım çok isterken bir taraftan çok da tedirginimmm herkesde böylemi oluyorrr
hımmmm bacımmmm bunlarrrr güzel telaşelerrr kötü düşünmeee çokçok güzel heyecanlarrrr... önceden olması çokdaha güzel...

inşallah rabbim tamamına erdirir bacımmm

beklenen adet tarihim 11 eylül olmalı:26:.. 5-6 ay oldu daha vajiyi yeneli.. ama ciddi ciddi bu ay istiyoruz bebişi.. inşallah.. :)
hobbbyy bacımmmm hadi bakalım hayırlısı inşallah

amaninn bnede çocuk kıyafetlerni acaipalasım gelir hemde kız giysilerniiiii :KK66: allahımm allahmmmm bulantıların geçince heyecanla alırsın inşallah bacım
bir yılı geçmedi aslında çok sık denemediğimiz için tutturamıyoruz sanırım yinede insan tedirgin oluyo acaba çocuk olmaz mı die.
korkmama rağmen bi doktora gitmeyi düşünüyorum bende. kaçışı yok çünkü. kadın olmak ne zor şey.
:KK66: evet kadın olmak zorrr:KK66: allah sıhat versinnn bacım

yazdıklarını okudukça canım çok seviniyorum senin adına.. hayırlı haberlerini alırız inşallah.. dua edicem sana bol bol.. :KK9::KK9:

yazdıklarını okudukça canım çok seviniyorum senin adına.. hayırlı haberlerini alırız inşallah.. dua edicem sana bol bol.. :KK9::KK9:

sağol bacımmmm hayırlısı

inşallah:)

herdaim dualarınıza ihtiyacım varrrrrr

bende ciddden bazıları o kadar ablam gibi kardeşim gibi olmuşki her daim aklımda dualarımdaaa....
allah razı olsun sendennnde sanada hayırlı zamanda hayırlı evlatlar versin rabbbimmm:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Elvan öncelikle oglusunu çok öpüyorum sağlık diliyorum size..Hepoforgözün aydın çok sevindim Selaaaaaa hala doğumunu yazmamissin ben doguruyorum :))Ve diğer arkadaşlar Zealea ocean althea sessizcekimsesizce hepiniz Ama hepiniz nasılsınız...Dualariniza ihtiyacım var hem de çoook...38 hafta olduk ve nst de bugün fazla sancı gözüküyor artık doğuma hazirlanalimDedi dr çok heyecanlandım ağladım oracıkta :KK43:((Dr um herşey normal gözüküyor normal doğum yapacağız diyor bakalım hayırlısıBende normal dogurursam herkes doğurur diyorm:)))Agrisiz doğum epidural normal olsak dedim herşeyin doğaldı iyidir onun icin 4-5 cm açıklık olana dekSancı çekeceksiniz yine ddi sizlerin duasını istiyorm. .

Elvan öncelikle oglusunu çok öpüyorum sağlık diliyorum size..Hepoforgözün aydın çok sevindim Selaaaaaa hala doğumunu yazmamissin ben doguruyorum :))Ve diğer arkadaşlar Zealea ocean althea sessizcekimsesizce hepiniz Ama hepiniz nasılsınız...Dualariniza ihtiyacım var hem de çoook...38 hafta olduk ve nst de bugün fazla sancı gözüküyor artık doğuma hazirlanalimDedi dr çok heyecanlandım ağladım oracıkta :KK43:((Dr um herşey normal gözüküyor normal doğum yapacağız diyor bakalım hayırlısıBende normal dogurursam herkes doğurur diyorm:)))Agrisiz doğum epidural normal olsak dedim herşeyin doğaldı iyidir onun icin 4-5 cm açıklık olana dekSancı çekeceksiniz yine ddi sizlerin duasını istiyorm. .

Allah yardımcın olsun canım. Bir nefeste kurtarsın seni, kavustursun bebişine ....

X