Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Listede çok eksik var, hatta haftasina göre siralardim isimleri, suan son isimlerde bi karisiklik olmus olabilir, artik siz girdikçe yazarsiniz, zaten çogu dogum yapanlar giremiyor yogunluktan herhalde. Korkarim birgün bu liste olayi yatisa geçecek :44: Neyse can sagligi paylasimlarimiz yeter

Canim kisiden kisiye gore degisir tabi belirtileri ama seninkide bi acaipmis bence bi sor doktora, bende sadece kasik agrisi olurdu cok surmezdi oda

sen doğummm yapınc inşallah hayırlısı ile, işte o zaman liste olayı askıyaaa uğrayabilir be bacım

sen doğummm yapınc inşallah hayırlısı ile, işte o zaman liste olayı askıyaaa uğrayabilir be bacım

Bende o acidan soyledimya :) baksana dogum yapanlardan cok nadir girenler var buyuk ihtimalle Allah nasip ederse bizlerde boyle olabilirzz

Msllh prensesimize nasilsin cnm alisabildinmi yeni duzenine, cok yoruyormu seni bizim fistik. Isi biraktinmi yoksa bi sureligine izinemi ayrildin. Dikkat et kendine firsat buldukca yokla buralari :)
selam elvan, bebişinin iyi olmasına sevindim. allah tamamına erdirsin, sağlıkla kucağına versin.

fıstık çok yaramaz.iflahım kesiliyor
(((

Neyse bakalim diger kizlardan haber alabilcekmiyiz bende biraz gecmisi kurcalamaya calisirim, gulsevdamda dogum yapi diye duydum sanki biryerde dogum hikayesine rastladim yada ben yanlis hatirliyorum, selanin dogum yaptigi tarihi bilen varmi

24 haziran. kızı uyutmaya çalışıyom bi yandan :))

elvancım beklemediğim adet tarihim: 10 ağustos birde bugun gebelik testi yaptım negatif çıktı. daha erkenmi yapmışım yoksa ümitlenmeyeyim mi?? bir sürü test almışım sanki çok alınca hamile kalıcam...

elvancım benide yaz dicem ama zaten bir gün var istersen diğer aya yaz bat 7 ağustos

okşamen senin günün gectimi yoksa daha varmı bi önceki yazdığında günüm geçti yazmıştın şimdide 10 ağustos demişsin ama

24 haziran. kızı uyutmaya çalışıyom bi yandan :))

Örtmenimmmm nasılsınn bebeğin doğmuş ne güzel allahımm size bağışlasın sağlıklı sıhhatli hayırlı bi evlat olsun inşallah ne zamandır giremedim ne var ne yok değişen gelişen şeyler var mı başka inciden ne haber?

Merhaba Elvancım nasılsın ? Geçmişi pek kurcalayamadım epeydir bilgisayarımda sorun vardı bebek var mı ? ben de hala biş yok beklemedeyim :)

Günüm geçti demedim yok 10 Ağustos'u bekliyorum senin belirti yoksa olmazsın bu ay

Şatilliimmm kuzumm merak mı edermiş oyy.. Canım bilgisyarımda sorun vardı ev taşıma filan giremedeim 3-4 aydır nasılsın kuzucun nasıl dğumun ne zaman ? ayy özledim kız nerden nereye hey bee...

Canımmm bebişim ben de giremiyordum arada msnde filan bakıyorum ama yoksun özledim o günlerimizi ne çok şey değişti şimdi..forma hala giriyor musun bilmm ama merak ediyorum neler yapıyorsun?

Merhaba Elvancım nasılsın ? Geçmişi pek kurcalayamadım epeydir bilgisayarımda sorun vardı bebek var mı ? ben de hala biş yok beklemedeyim :)

Aaaa ocean :) nerelerdesin kizzzzz neler yapiyosun iyimisin,ben iyiyim Allaha sükür canim evet bebis var 15 haftalik olduk çok sükür. Lakin bi sorun var, kesenin yaninda pihti var eger vucut temizlemezse onu malesf yine kötü sonuçlanabilir ama olumsuz düsünmüyoruz Allahtan umut kesilmez.
Ovulasyon testi kullandinmi bak sessizcekimsesizce bi kullandi hemen tuttu sükür :)
Rabbim en kisa zamanda hayirlisiyla sanada isteyen herkesede nasip etsin ins

Erken tabiki (kimisinde çikiyormus diyorlar) , ben hassas test almama ragmen 4 gün öncesinden eczaci regl gününü bekle yoksa yanilabilir demisti hassas test olmasina ragmen. Bekle biraz daha bukadar sabirsiz olmaaaaa :)
Regl gününde olmazsan tekrarlarsin testi. Yaziyorum seni listeye :) ins bikaç gün sonra seni hamisler arasina terfi ederiz

Son düzenleme:

Giremedim bi kaç aydır ama hiç unutmadım sizi..

Kullandım canım benim sıkıntım başka yumurtalamada ya da eşimde bi problem yok her şey normal ama rahimde sanırım yapışıklık varmış benm belki ilerde bi laparaskopi ile bakarlar bilmiyorum şimdi ne yapcam ne edicem düşünmek istemiyorum bi süre rahat olmalıyım sıkıldım artık vajinismustu bebekti psikolojim değişti biraz.. hayırlısı bakalım...

Çok sevindm senn adına inşallah hayırlısıyla kucağında görürsün bebeğini bu sefer moralini yüksek tut hep iyi olsun inşallah.. cinsiyeti ne :)

Belli olmaz canim ben yazdim, artik olursan degistirirz :)

Cinsiyetii 20 gün sonra ögrencem InsAllah hayirli saglikli olsunda :) Rüyalarima girer oldu hep erkek gördüm ama geçen hafta kiz gördüm haydi hayirlisi olur ins.

Tedavisi olan birseyse skma canini, haklisin bi süre tatil yap , gez toz, daha genciz Allaha sükür olur insAllah insanlar nelerden sonra hamile kalip bebegini kucakliyorlar Dilerim skintilarindan biran önce kurtulursun hersey gönlünce olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…