Vajinusmusu yenip 'hamile' kalmak isteyenler..

Kizlar ya ben o gun tahliller icin doktoru aradigimda randevuda istemistim hani yogun kanama olduya tedirgindim ve gitmek istiyodum, ama doktor donmeyince vazgectim kanamada kesilmisti ama demin aradi doktor randevu verdi persembeye aslinda hala tedirginim bebek iyimi diye ama daha 1 hafta once ultrasonla bakti smdi tekrar bakack ve 26sinda tekrar bukadar sk ultrason zararli olmazmi bebege? Yokta demek istemedim chnku merak ediyorum

HTML:
Şatilliimmm kuzumm merak mı edermiş oyy.. Canım bilgisyarımda sorun vardı ev taşıma filan giremedeim 3-4 aydır nasılsın kuzucun nasıl dğumun ne zaman ? ayy özledim kız nerden nereye hey bee...

:)))) satiolli anne oluyor ınş. Çok az kaldı heyecandan olecegim galiba
Ne olup bitecek hiç bilmiyoruz 34 hafta3 günlük artık hafta da gidip nst
Giricez. Doğumla ilgili drum hiç konuşmuyor 37 de diyo bakalım
Onun dışında biz gayet iyiyiz oglus bayan yoruyor artık acayip sisitim
Ama olsun o sağlıklı olsun da ...bayramdan sonra da hızla hazırlıkları tamamliycaz
Seni merak ettim ya hiç görünmez odun lhiç kafana takma oluruna bırak tedavini gör
Rabbim ınş en kısa ve hayırlı zamanda ginderir bebeğini..
Biz ne zorlukları aştık ınş. Bunu da asicaz. .

ou oku bitmedi hihi amma cene calmissiniz.

ocean gelmis, ojjgemis =)) en iyisini yapiyorsun, kafaya takmamak lazim. yapisiklik icin laparoskopi mi lazim. ay bitmiyor bitmiyor, bu kuki dertleri.

sessizce, ben de esime harnup pekmezi almistim, bir de bak bundan hergün bir kasik yersen sacin dökülmez, "büyüyünce" kel olmazsin dedim hic kücük askerleri katmadim olaya. keci inadindan yemezdi yoksa. her sabah bir kasik yiyor heheh. süslü. hatta gecen birine tavsiye etti, onlar da kis kis güldüler, findik ve ceviz de ye dediler. heheh rezil olduk ama yazik saf esim anlamadi.

oksamen, o neymis öle o kaa uzun. hey masallah diyeyim. su durumda en güzelini yapiyorsun zaten. bir tane belgesel izledim hehe ay cok komik ingilizce bilenler izlesin, youtube da var, "great sperm race" adi. spermleri insan boyutuna cikarip, onlarin gözüyle olayi incelemisler... eheh neyse orada sperm uzmani sey diyordu, en azindan 2 3 günde bir yeni sperm üretimini desteklemek icin ekekler de "silkensin". cünkü malum durumda en yeni degil önceden üretilmis tipler ön siralarda oluyor, kimisi beklemekten hayattan bezmis durumda (belgeselde örgü ören vardi sikintidan hahah). o da iyi degilmis, ne kadar yeni üretim o kadar heyecanli, o kadar gaz. digerleri dogduguna pisman. yani 12 günlük tatilden sonra gelenlerden pek hayir beklenmez su durumda, 10. gün bir diskoya gönder sen onlari, o zaman 12. gün gelenler partici takim olur. saflari sikilastirmis olursunuz.
ve ayrica test icin erken biraz. yanlis negatif ihtimali var erken yapilan testlerin.

elvan, ultrason bebege niye zararli olsun? rahim agzin kapali. iceri girmiyor ki... icini ferah tut.

kgocke, akintinin rengi suyla ilgili olabilecegi gibi bazen kan karisinca (ovulasyon zamani olabilir, yerlesme olabilir) hafif kahverengimsi olmasi normal. pembe de olabiliyor bazen. hic basima gelmedi ama cok okudum öyle.

hazal, müjdeyi patlat sonra leyleklerini bana gönder, acik adres vericem.

büyük günn bat bugün ve hiç bir belirtim yok kasıklarıma bazen iğne batar gibi bişiler oluyo hayırlısı artık aceba ne zaman test yapsam bi kaç gün geçmesini beklesemmi aceba pazar yada pazartesi ye kadar gelmezse yapsam

Bence zararlı olsa Dr demez miydi zararlı bekleyelim diye ama bak o da perşembeye randevu vermiş bence bişey olmaz için rahatlar inş pıhtı gitmiştir

Kocana ayrı sperm belgeseline ayrı güldüm :) yazık kıs kocana süs uğruna içiyo demek bizimkine desem saç için hayatta içmez :) seninkinin tam tersi süs püshiç yok aynı tshirtü 1 hafta giyer kirlenmese :) Allah'tan temizlik gibi iyi bi huyu var da ordan kurtarıyor :) spermler de doğru aslında ha içerde beklemekten sıkılıyolardır kendilerine örgü gibi uğraşlar buluyolardır ha o örgü örenler kesin kız olacak ilerde x kromozomlu muydu neydi kızlar :) gelsin şu leylekler zealea yoksa itiraf et sen de mi safları sık tutmayıp örgü ördürüyosun spoşlara :)

Hazal hemen yap bekleme :) ben ilk günümde öğrenmiştim sabah kalktım uykuluyum bi gözüm kapalı yaptım testi umudum yok filan geçen ay test yaptım tertemiz çıktı bu ay da öyle olur bi baktım 2. Çizgi beliriverdi o kapalı gözlerim faltaşı gibi açıldı :)) belim kopacak gibi ağrıdı o ay toplam 5 gün öncesinden ağrı başladı kasık da son gün aşırı ağrıdı aynı yumurtlama ağrısı gibiydi başka hiç bir belirtim olmadı )

Son düzenleme:

Bencede bugun yapabilirsin keske ilk idrarla yapsaydin. Yada yarini bekle sabahtan yap ins o batmalar bebis mujdesidir ama yine senin iyiligin icin cokta kaptirma kendini her turlu sonuca hazir ol umarim gule oynaya gelip guzel haberi verirsin bize

Son düzenleme:

Canım nasılsın iyi misin? Bebişinin iyi olduğuna çok sevindim. İnşallah sağlıklı bir hamilelik geçirip sonunda çok çok sağlıklı bir bebişin olur...

Ay kizlar ne bilim herkes farkli konusuyo neyseee gelelim su belgesel konusuna daha izlemeden koptumm kesin izlicem zealea nerden bulurusn boyle seyleri bilmemki

sessizce sen nasilsin varmi bulanti vs.. benim ilk 3 ay kabus gibiydi bu arada 4. Ay bitmek uzere hala 1 kilo alamadim :44: gobus cikti biraz ama kilo ayni

Canım nasılsın iyi misin? Bebişinin iyi olduğuna çok sevindim. İnşallah sağlıklı bir hamilelik geçirip sonunda çok çok sağlıklı bir bebişin olur...

Ablamm :) cok sukur iyiyim. insAllah cok sagol bakalim yarin ins guzel haberlerle donerim.
senin ufaklik ne alemde sagligi sihhati yerindedir ins. Biraz kendinden bahset iki cocuk annesi olmak nasil bi duygu

Canım benim bulantılar 5. Haftada başladı aşırı değil çok şükür ama hiç umulmadık anlarda geliyo örneğin bazen gece bulantıdan uyuyamıyorum sabah bazen iyi kalkıyorum öğleden sonra çok kötü oluyorum dün de ilk defa çıkarttım ( affedersiniz ) ben bulantım geçsin diye sürekli bişeyler yiyorum bi de hep kilo aldıran şeyler bastırıyo midemi hamur işi patates haşlama muz ben 60 kg ile başladım bakalım bu gidişle çok kilo alıcam heralde ... Şimdi geçti demi bulantılar okul açılacak Eylül 1 de inş o zamana geçer

Gectii cok sukur hatirlamk istemiyorum:18: benim sabah baslardi yatana kadar sen yine iyi yiyebiliyosun ben hicbirsey yiyemedim ilk 3 ay sadece lahana yemegi ve tarhana corbasi aradada patates haslamasi 4 kilo vermistim. Ben 55 kiloyum resmen ya artik yicem ama hamur isi yagli yagli bde smdi bayram tatlilar sarmalar oh oh gelsin kilolarr bende istifra olmuyodu ama daha bikac gun once ilk kez oldu oda kan yapsin diye zorla sevmeye sevmye pekmez yedim diye oldu afedersnz

ins gecer canim ya herkeste degisiyo. yorgunluk baslicak bi sure sonra halsizlik hep uyumak isticeksin ins okul seni cok zorlamaz sagligina dikkat et yeterince dinlenmeye bak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…